Skocz do zawartości
freshcie

KB Mentality 2 czy coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam nie za drogich butów, do 300 pln, które będę używane głównie na orlikach/tartanie, na hali tylko od czasu do czasu.

Zastanawiam się nad KB Mentality 2, są to dobre buty? Wytrzymają trochę outdoor? Są jakieś ciekawe alternatywy?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w te bym się nie ładował - bardzo słaba stabilizacja czegokolwiek i wyjątkowo niskie. Już prędzej Venomenon jeśli o Kobe chodzi.

A z takich co dłużej na zewnątrz to choćby Nike KD Trey 5 III, Nike Zoom Hyperfranchise XD czy K1X Anti-Gravity, które masz i niskie i wysokie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli niskie, to Adidas Crazy Light Boost w wersji z podeszwą Continental. Nie wszystkie kolorystyki ją mają, więc przed zakupem trzeba zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tyle teraz chodzą. Widziałem oferty po 270zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie może jakieś linki do tych butów co polecacie w przystępnych cenach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem w miarę na bieżąco z ofertami i te poniżej 300 zł to dziecięce rozmiary z tego co pamietam. Najtańsze CrazyLight'y Boost to po jakieś 400 zł i to jeszcze brzydki model 2,5. Te 2016 to od 500 sie zaczynają. No ale moge się mylić oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miesiąc temu kupowałem w Sklepie Koszykarza Crazy Light Boost 2016 za lekko ponad 300zł. Potem jeszcze potaniały. Na adidas.pl widziałem po 275zł. Patrzyłem teraz w S-K i już praktycznie wszystko wyprzedali. Może w innych sklepach jest lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam spojrzeć na ATAF na kod ATAF dodatkowa zniżka (20% na przecenione a 30% na regularną cenę), sam skorzystałem i czekam własnie na nowe Jordany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miesiąc temu to ja climacool'e za 185 zł kupiłem a teraz już ponad 500 kosztują ;) chłopak pyta co teraz może kupić za te pieniądze a przeglądnąłem specjalnie sklepy, żeby nie być gołosłownym i w SK za 260 zł są CrazyLight'y Boost dziecięce - pozostałe 549 zł, w Ataf'ie starsze modele CrazyLight po 399 zł w innych sklepach brak. Na stronie Adidas'a junior za 224 zł i jedna para 45 1/3 za 274 zł - pozostałe od 549 do 699 zł ;)

dlatego polecam te co wyżej bo są spoko butki na outdoor i w rozsądnych cenach, ewentualnie coś na Ataf poszukać bo jak pisze @Piotrek Czarny są kody na rabat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega gra w wersji PK, bardzo je chwalił, amortyzacja na piance Bounce podobno fajnie to wygląda, używa tylko na hali.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi