Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

@January

 

w tym nowym temacie mamy wrzucić swoje rostery i dać bilans, jaki mieli w tym czasie, a głosowanie na inne ekipy to gdzie? Jakiś nowy temat czy na PM?

 

Edit: Kolejne pytanie: Jest jakiś deadline na wrzucania rosterów? Ja wrzuciłem i mam nadzieję, że reszta ludzi też wrzuci i to jak najszybciej, bo trzeba głosowanie zrobić do końca 1.rundy PO, tak?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo Was przepraszam, ale rezygnuję z gry. Nie byłem za bardzo świadom na co się piszę i okazało się, że taka formuła gry do mnie nie trafia. Za mała wiedza i chęci żeby to ciągnąć, a nie chcę być tylko statystą. Nic w Oklahomie nie pozmieniałem, więc nowy manager będzie miał czystą kartę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam o opisie, do kiedy jest deadline?

 

P.S. Ja chyba roster mam ok, ale niech January jeszcze napisze, czy czegoś nie brakuje.

Do 19tego, czyli do jutra z tego co pisał January.

 

Tak a propo głosowania. Dobrze rozumiem, że w całym sezonie drużyny łącznie mają 1230 zwycięstw (41x30) a po zsumowaniu do ASB razem 849. Czyli zostało do rozdzielenia 381 zwycięstw jako suma kontrolna czy podczas głosowania nam się zgadza. Jakiś błąd popełniłem?

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 19tego, czyli do jutra z tego co pisał January.

 

Tak a propo głosowania. Dobrze rozumiem, że w całym sezonie drużyny łącznie mają 1230 zwycięstw (41x30) a po zsumowaniu do ASB razem 849. Czyli zostało do rozdzielenia 381 zwycięstw jako suma kontrolna czy podczas głosowania nam się zgadza. Jakiś błąd popełniłem?

 

Na razie nie widać, żeby do jutra połowa ekip się wyrobiła...

 

niby 381, ale swoich zwycięstw nie stawiasz (formalnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie widać, żeby do jutra połowa ekip się wyrobiła...

 

niby 381, ale swoich zwycięstw nie stawiasz (formalnie).

Ale muszę coś założyć przy swojej drużynie by móc jakoś to skontrolować ;)

 

Znaczenie ma takie, że teoretycznie nasze typy powinny się zgadzać z liczbą zwycięstw realnie.

Ja będę typował, zsumuję zwycięstwa i zobaczę gdzie muszę dodać lub odjąć, bo za dużo lub za mało. Powinno mieć to ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Play offy możemy nawet zagrać w lato, ale z pewnością musimy się wyrobić przed bodajże 16 maja przed losowaniem draftu, by ustalić kolejność i teoretycznie draft miał być przed draftem rzeczywistym, choć to w razie czego nie ma wielkiego znaczenia.

Niestety kilka osób chyba zupełnie odpuściło temat i jestem za tym by znaleźć chętnych na ich miejsce, bo psuje to innym zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Legia

 

grasz Lakersami tak samo jak January? musisz zmienic nazwe klubu


no i z tymi najgorszymi guardami w lidze to przesadzacie chłopaki

 

jak wstawię swoj roster to zobaczymy kto ma największych cieniasów :P

 

Miles, C.J. z lambem na SG a na PG DJ Augustin, CJ Watson i Bayless :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, mogę objąć OKC jakbyco ;) na salary i CBA się trochę znam, zasady tej gry pi razy oko póki co przejrzałem, ale z głosowaniem się mogę do jutra nie wyrobić bo tam zrobiliście niezłe rewolucje w składach, więc chętnie dołączę od loterii i predraftu. W ciągu kilku dni mogę dokładnie poprzeglądać historie tego co się działo i zrobić update Thunder pod kątem potencjalnych zawodników na liście transferowej etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.