Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld

nie chce się mieszać w wasz spór i stawać po czyjejś stronie. Powiem tylko ze większość userow tutaj docenia twoja prace od kilku miesięcy, powiem więcej gdyby nie Ty podejrzewam ze mielibyśmy duże problemy organizacyjne i być może gra by upadła, bo nie widzę tu chętnego z zasobem wolnego czasu i wiedzą by przejąć twoje obowiązki. „Zmarnowaliśmy” już dwa lata na tą grę wiec nie psujmy niCzego. 

Tym samym wetuje twoje odejście z rady. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, @Eld @MarcusCamby

Możecie się do siebie nie odzywać (mnie tez ostatnio zirytował jeden user swoimi klapkami na oczach), ale obaj zrobiliście bardzo dużo dla BeGM - Marcus przez całą działalność, również teraz naturalnie i Eld w tym sezonie. Bez takich osób jak Wy nasza gra podupadnie. Przelejcie Waszą energię na dobro gry, a nie na wzajemna krytykę. 

Eld,

Tu nikt nie bierze na poważnie Twojej rezygnacji - robisz świetną robotę. Pojedyncze głosy krytyki zawsze będą, ale oddziel proszę te pojedyncze głosy od całości. Jest nas tu przecież 30.

Marcus,

Nie przejmuj się, że w niektórych kwestiach odnosisz wrażenie, że jesteś osamotniony. Osobiście doceniam to, że w pojedynkę potrafisz się przeciwstawić wszystkim idąc pod prąd. Sam tak robię i szanuję taką postawę. Wiesz dobrze po swojej pracy którą cały czas wykonujesz w BeGM ile to kosztuje energii, zatem czasami nawet jak nie zgadzasz się z Eldem doceń jego pracę i postarajcie się rozwiązać to w miarę jak najmniej konfliktowy sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, january napisał:

Już czas mimo wszystko - przywróć nasz dział :) 

Jutro.

Dziś mnie moja przyszła i chyba co raz bardziej mam nadzieję niedoszła teściowa przeciągła zaczynając od tragarza, skończywszy na układaczu linoleum. A co było pomiędzy to aż żal pisać.

Wolę na świeży łeb to zrobić, niż coś zeybać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Byla mowa o zwiększeniu liczby ofert w danych turach na wolnej agenturze kosztem jednej tury, która miała zostać usunięta.

@Eld bodajże coś takiego pisał?

 

Aktualnie widzę, że jedyną zmianą w regulaminie (która notabene nie została zedytowana w regulaminie, a której doszukałem się jedynie w aktualizacjach, czyt. regulamin jest nieaktualny i wprowadza w błąd) jest zmniejszenie liczby slotow w 3 turze z 5 do 4.

wtf 

 

????

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał:

Byla mowa o zwiększeniu liczby ofert w danych turach na wolnej agenturze kosztem jednej tury, która miała zostać usunięta.

@Eld bodajże coś takiego pisał?

 

Aktualnie widzę, że jedyną zmianą w regulaminie (która notabene nie została zedytowana w regulaminie, a której doszukałem się jedynie w aktualizacjach, czyt. regulamin jest nieaktualny i wprowadza w błąd) jest zmniejszenie liczby slotow w 3 turze z 5 do 4.

wtf 

 

????

A kto napisał i gdzie jaka będzie liczba możliwych do złożenia ofert w II turze?

W I turze raczej więcej niż 4 sloty prócz Koladerowi nikomu nie są potrzebne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2017 o 14:51, january napisał:

 

 

5.5 Druga tura FA W drugiej turze składać można jedynie oferty, w których średnia wartość wynosi >= 9% SC za rok, oraz pierwszy rok umowy wynosi minimum 9% SC (oba zaokrąglane do pełnych milionów). Maksymalnie 4 oferty.

Oferta musi być gwarantowana dla zawodnika przynajmniej na okres 2 lat. Dopuszczalna jest tu formuła 1+1, gdzie drugi rok umowy to playeroption.

 
5.51 Analogiczny wyjątek jak w punkcie 5.41
5.52 Analogicznie jak w 5.42
5.53 Analogicznie jak w 5.43

 

5.54 Można złożyć oferty gwarantowane jedynie na 1 rok jeśli oferta ta wynosi >= 18% SC (bariera I, a nie II tury)

5.6 Trzecia tura FA W trzeciej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) dowolne oferty zgodne z CBA NBA (bez umów typu two-way i kontraktów niegwarantowanych)
5.61 Analogicznie jak w 5.51
5.62 Analogicznie jak w 5.52

5.63 Analogicznie jak w 5.53

 

CZWARTA (I KAŻDA KOLEJNA) TURA ODBYWA SIĘ TYLKO W DWÓCH FAZACH. 1 - WYSŁANIE OFERT 2 - GŁOSOWANIE NAD DECYZJAMI ZAWODNIKÓW
 
5.7 Czwarta tura FA W czwartej i każdej kolejnej turze można składać (maksymalnie 5 ofert) dowolne oferty zgodne z CBA (bez umów typu two-way)

5.71 Analogicznie jak w 5.61
5.72 Analogicznie jak w 5.62

5.73 Analogicznie jak w 5.63

 

5.74 W czwartej turze (i ewentualnych kolejnych turach) można złożyć ofertę kontraktu niegwarantowanego, którego gwarancję trzeba określić najpóźniej do końca terminu kończącego beGM Free Agency

 

 

 

1 minutę temu, Eld napisał:

A kto napisał i gdzie jaka będzie liczba możliwych do złożenia ofert w II turze?

W I turze raczej więcej niż 4 sloty prócz Koladerowi nikomu nie są potrzebne. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, january napisał:

CM ilość ofert jest inna na ten sezon - podana w temacie "covid poradnik kalendarz" czy jakoś tak.

Inna sprawa, że 4/4/5/6 względem zeszłorocznego 4/4/5/5/5 to trochę mała liczba ofert dodatkowych wyszła.

Sam się dzisiaj zastanawiałem nad tym, zanim CM w swoim tonie napisał powyższe aby II turze dać jednak 5 ofert. Dość sporo teamów ma cap space +10M ( licząc po zrzuceniu cap holdów ), kilka teamów ma sporo cap holdów na graczy którzy na luzie powinni dostać +10M na sezon, więc sam będę próbował oponować i przepychać 4/5/6/6 ( da to 21 vs. 23 w normalnych warunkach ) aby ktoś z powodu małej ilości ofert w II turze nie walnął jakiegoś nierealnego steala, bo w II turze wciąż nie można korzystać z MLE. Tym bardziej, że 3 i 4 turę pewnie będę prowadził ja ( do mnie będą szły oferty ), więc mogę wziąć na siebie związane z tym większe obciążenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Nie no - 2 tura bez zmian, nic pod siebie Eld:)

Zmieniona powinna być ilość w 4 turze na nie wiem. 8 slotów? Bo to zostaje ostatnia tura na podpisywanie FA...

Uwierz mi misiu, że zobaczysz raptem jedną ofertę od OKC w II turze, więc nic tu pod siebie nie robię. Ja już mam rooster prawie zamknięty. Jeszcze jedna wymiana do domknięcia, podpisanie Okoro, wyrównanie Brada + Mr. X z II tury i tyle. 

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Nie ruszajmy, jest dobrze. Człowiek morza niech tam dalej bije pianę.

 

Boję się, że niektórzy mogą nie domknąć roosterów. Choćby właśnie CM, Sylwek, eMeS, czy Longer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.