Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

January planujesz zrobic jakis wyciag z regulaminu, gdzie te wszystkie odstepstwa bylyby napisane? Bo tu juz 20 stron, w temacie o wymianach 20+ a tez tam pare zasad bylo wprowadzanych. Mam nadzieje, ze wiesz gdzie co jest, bo niedlugo bedzie to nie do ogarniecia  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siądę jeszcze nad tym.

Cały czas myślę nad modułem FA pod względem unikania przesadnych "przechwytów" finansowych (przykład : w NBA CP3 dostaje oferty maxa od kilku ekip, u nas wszyscy skupili się na reszcie i podpisałby umowę za 10mln rocznie).

To fakt, tu może być problem, ale także szansa. W pierwszej turze FA mogą się ludzie skupić na największych szychach a inni mogą dostać małe oferty. Ale w sumie dlaczego nie? Gorzej z graczami z faktycznego topu - tak jak dałeś przykład. Tylko proszę nie rób znowu głosowań :smile:

Rozumiem, że graczy 2 rundy draftu nie trzeba podpisywać, posiada się do nich prawa i można podpisać w dowolnym momencie na rookie contract? Ustalamy jaki to ma być kontrakt czy może być dowolność na przykład 2+2? Posiadanie do nich praw może być użyteczne jak faktycznie podpiszą kontrakt w NBA, bo większość graczy z drugiej rundy nie trafia do NBA :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobrze by było zacząć nasze FA po faktycznym memorandium i w takich wypadkach jak clipps kilku z nas przy głosowaniu może wziąć gdzieś tam pod uwagę decyzję np Paula i Griffina.

Spoko, na teraz może być, ale co z tą zasadą za przykładowo rok? Będziemy czekać na decyzję przykładowo Paula, który będzie grał w innym zespole, z innymi graczami? Pozmieniamy tak składy (już są sporo zmienione), że decyzje graczy w NBA nie będą się przekładały na naszą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podzilić FA na tury - w pierwszej można składać tylko oferty 20M+, w drugiej 10M+, w trzeciej reszte. Tak żeby Gallinari lub Jrue Holiday przez najblizsze 4 lata nie biegali po boiskach za minimum. Bo o ile CP3 nikt nie przeoczy, to ze jakis sredniak dostanie minimalny kontrakt jestem w stanie uwierzyc. Podzial rzecz jasna moglby byc inny, ale imo jest potrzebny, zeby nie bylo takich kwiatkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podzilić FA na tury - w pierwszej można składać tylko oferty 20M+, w drugiej 10M+, w trzeciej reszte. Tak żeby Gallinari lub Jrue Holiday przez najblizsze 4 lata nie biegali po boiskach za minimum. Bo o ile CP3 nikt nie przeoczy, to ze jakis sredniak dostanie minimalny kontrakt jestem w stanie uwierzyc. Podzial rzecz jasna moglby byc inny, ale imo jest potrzebny, zeby nie bylo takich kwiatkow.

Podoba mi sie ten pomysl tylko to moze strasznie wydluzyc zabawe w wakacje a to bedzie kolidowac z urlopami ludzi. No ale temat fa jak najbardziej do przeglosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może podzilić FA na tury - w pierwszej można składać tylko oferty 20M+, w drugiej 10M+, w trzeciej reszte. Tak żeby Gallinari lub Jrue Holiday przez najblizsze 4 lata nie biegali po boiskach za minimum. Bo o ile CP3 nikt nie przeoczy, to ze jakis sredniak dostanie minimalny kontrakt jestem w stanie uwierzyc. Podzial rzecz jasna moglby byc inny, ale imo jest potrzebny, zeby nie bylo takich kwiatkow.

Podoba mi się. Wyrównuje szanse i minimalizuje steale kontraktowe, bo sam planowałem strzelać w duże kalibry małymi kwotami, bo może nikt nie złoży oferty :)

Czyli pierwsza runda tylko maxy i 20+ oferty, w drugiej 10+ co oczywiście nie wyklucza także 20+, jeżeli ktoś by chciał a w kolejnej reszta w której także nie wykluczamy 20+, bo może ktoś jednak się skusi :)

Rozumiem, że po trzeciej to już można dawać minimum, kto pierwszy ten lepszy?

Tylko ile ofert można składać w każdej rundzie? Po 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Dobra na szybko - rostery aktualizacja najpóźniej do końca RS (13 kwiecień).

Lud miał tyle czasu, że jak coś z marszu sypią się kary (-1 w 1 turze FA).

 

Typowanie idzie na zasadzie W-L, ale najpierw króciutki opis rosterów. Wrzucę po zakończeniu RS natychmiast swój.

Pewien szkielet zrobił Tecu w temacie z rosterami : http://www.e-nba.pl/topic/5232-begm-east-conference/page-2

 

Jednakże są tam pewne błędy ;p : Głównym zadaniem jest wypisanie (w obecnym sezonie) różnic rosterowych w stosunku do tego co dany team ma w RL NBA post ASG, a co tutaj postASG. Więc na przykładzie Sixers wygląda to tak:

+ Payton, I.Smith, Richardson, Cousins, WCS, Hill

- McConnell, Rodriguez, Luwawu, J.Anderson, Okafor

 

Osobiście oceniając ten zespół dorzucę kilka ładnych W w stosunku do realnego bilansu Sixers postASG (Payton>McConnell, Richardson>Luwawu, Smith>Rodriguez WCS>Okafor i huuuuge boost przy DMC).

 

Na początku topicu z rosterami powinno znajdować podanie finalnego bilansu w RL NBA post ASG, czyli licząc od tego momentu :

East W L

CLE (1) F C $ 39 16

BOS (2) F C $ 37 20

WAS (3) F C $ 34 21

TOR (4) F C $ 33 24

ATL (5) F C $ 32 24

IND (6) F C $ 29 28

CHI (7) F C $ 28 29

DET (8) F C $ 27 30

MIL (9) F C $ 25 30

MIA (10) F C $ 25 32

CHO (11) F C $ 24 32

NYK (12) F C $ 23 34

PHI (13) F C $ 21 35

ORL (14) F C $ 21 37

BRK (15) F C $ 9 47

West W L

GSW (1) F C $ 47 9

SAS (2) F C $ 43 13

HOU (3) F C $ 40 18

LAC (4) F C $ 35 21

UTA (5) F C $ 35 22

MEM (6) F C $ 34 24

OKC (7) F C $ 32 25

DEN (8) F C $ 25 31

SAC (9) F C $ 24 33

POR (10) F C $ 23 33

NOP (11) F C $ 23 34

DAL (12) F C $ 22 34

MIN (13) F C $ 22 35

LAL (14) F C $ 19 39

PHO (15) F C $ 18 39

 

np jak LAL już w RL NBA wszystko do końca przegrają to zaczynam topic od napisania : 5-19.

 

Kontuzje się liczą, shutdowny w innych klubach nie (np Bledsoe), nie można robić dodatkowych shutdownów.

 

Deadline na wrzucenie opisów rosterów będzie dość krótki, bo to specjalna filozofia nie jest (powiedzmy 13-19 kwietnia, czyli równy tydzień). Potem chwila na głosowanie i podliczenie głosów (przeze mnie) i jedziemy z PO.

 

 

Mac (Pelicans)

Kungfubestia (Grizzlies)

LBS (Denver)

Qooniu (Suns)

Kucio (Hornets)

 

u Was to fatalnie z updatami rosterów wygląda, ogarnijcie to.

Reszta jak coś ma drobnostki do poprawy tylko, przy opisie powinniście błyskawicznie to poprawić.

 

PS Część z Was to straszliwe lenie!

Od razu pytanie, bedzie nowy temat, czy wrzucamy nasze opisy w tematach z rosterami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.