Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z tej strony GM Utah Jazz ;)

 

Odnośnie pytań:

1) B - uważam, że algorytm to dobra rzecz na RS, a na play-offy - głosowanie. Algorytm nie powinien skrzywdzić żadnej ekipy, która powinna się dostać do play-offów, a w play-offach oczywiście głosowanie jak najbardziej wskazane :) na razie B, ale zależy od algorytmu i jeśli algorytm by skrzywdził jakąś ekipę, to zawsze można zmienić na głosowanie ;)

 

2) B - może trochę niekorzystnie dla swojej ekipy (Utah to mały rynek :P), ale to lepiej odda realia NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być aktywny ale nie mogę tego obiecać niestety więc jak ktoś inny chętny na Magic to proszę bardzo.

Jak nie to mogę być

Jesteś na forum regularnie i to wystarczy. W wolnych chwilach będziesz rozmyślał o wymianach a same wysyłanie propsów nie trwa długo, myślę, że spokojnie dasz radę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo ma veto chyba?

 

Tak czy siak ADavis i Buddy to moj core.

 

Za Melona daje Tyreke, swietny fit po DRosea i Jenningsa, moglibyscie grac jednoczesnie 3PG co jest idealne do trojkatow.

 

Tu prezydent Knicks:

 

Dorzuć pick i klepiemy.

 

Resztę szczegółów dogadaj z moim zaufanym GM Człowiekiem...Morza  

 

(już się nie wpierdalam pozdro!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy user stara się obiektywnie rozstawić i ocenić pozostałe 29 zespołów

 


 

moze ja zadaje glupie pytanie teraz ale czy beda jacys obiektywni komisze, bo jak np obiektywnie ocenic atlante??

 

nie ktorych zespolow w tym roku wogole nie ogladalem, bo bez urazy po co mam tracic czas np podaje tu Brooklyn ( ja oczywiscie wytrwale ich mecze) ale wielu userow pewnie moze miec problem z ocena niektorych zespolow i co kiedy gm sie nie bedzie zgadzal z ta opinia lecimy z demokracja??czy bedzie jakies veto

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu prezydent Knicks:

 

Dorzuć pick i klepiemy.

 

Resztę szczegółów dogadaj z moim zaufanym GM Człowiekiem...Morza  

 

(już się nie wpierdalam pozdro!)

 

To który z Was pełni rolę PJaxa, a który Dolana ?

 

Tak czy siak, mamy pierwszą wymianę:

NOP: second round pick + Tyreke Evans

za

NYK: Carmelo Anthony.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania: Jest podział na konferencje? Play-offy to 1-16, 2-15, itd. czy normalnie, jak w NBA?

 

Co do extensions, to bym był za tym, żeby zrobić głosowanie, czy może być czy odpuszczamy ;)

 

No to czekamy na 3 nowych GM-ów i zaczynamy zabawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i myślę, że spróbuję jak można. Formuła dla mnie obca, dopiero w zeszłym roku zacząłem keepera (Ci z Was co ze mną grają wiedzą, że nie jestem w tej formule najlepszy), ale zapowiada się ciekawie. Spełniam warunek postów, ale wiele z nich to wysyłanie tabelek dla jasności, lecz brak aktywności mi nie grozi. Jeżeli nie będzie weta co do mojego udziału to wezmę Russa i resztę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.