Skocz do zawartości

beGM - dyskusja nad regulaminem


january

Rekomendowane odpowiedzi

mam kolejne pytanie, co z zawodnikam którzy nie grają w lidze?

jak ich "ściągamy" do nba

przykłady, chciałbym, żeby w mojej ekipie np. zagrali:

- Marbury

- Karnowski

- jakiś euros co mam do niego prawa

 

W jaki sposób to rozwiązujemy? Ja im przedstawiam ofertę i wtedy wy decydujecie? ale na jakiej zasadzie? to bedzie bardziej skomplikowane niż normalne FA

 

 

druga sprawa jeśli dobrze zrozumialem, to można tylko trzem ziomkom przedstawić swoje oferty a co jesli jest potrzeba by większej ilości?

lub np. opcja A mi weszła ale ja jeszcze potrezbuję (i mam kasę) opcji C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dobrze wyczytałem? Bo na komie coś mi to dziwnie działa

 

Wiedziałem ale myślałem że przyjmę więcej kontaktów.

Magic są bardziej w dupie niż myślałem :D

Przebudowa potrwa trochę dłużej

 

Jedno jest pewne, na pewno nie będzie gorzej :P

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym są ponad capem, ale w przyszłym już nie - bez cap holds dla Ibaki, Greena, Meeksa i pełnej gwarancji Watsona oraz Zimmermana mają 30mln wolnego cap space w sezonie 17/18.

 

własnie tak mi się zdawało, że to bez sensu

 

musze jeszcze raz te plik przeglądnąć bo coś nie ogarniam

 

ktora linijka mnie interesuje? total cap hold?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy caly handel rozpoczac po wrzuceniu skladow bo na razie z tym jest srednio...swoja droga jak wrzucacie propozycje kto do opchniecia na zasadzie : ,,wszystko do wymiany" to wrzucajcie nazwe ekipy, bedzie latwiej skladac oferty, bo z telefonu uciazliwe jest szukanie, kto kim gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozemy caly handel rozpoczac po wrzuceniu skladow bo na razie z tym jest srednio...swoja droga jak wrzucacie propozycje kto do opchniecia na zasadzie : ,,wszystko do wymiany" to wrzucajcie nazwe ekipy, bedzie latwiej skladac oferty, bo z telefonu uciazliwe jest szukanie, kto kim gra.

 

Czekałem na założenie wątku z trading blockiem, ale ok ;)

 

w Utah Jazz do wymiany: Shelvin Mack (słyszałem, że LeBron ma smaka na Macka ;) za 2nd roundera go oddam);

 

dostępni (ale niekoniecznie ich łatwo oddam - do negocjacji): Alec Burks, Derrick Favors i pick Warriors z 1.rundy w 2017.

 

Czego szukam? Hmmm... trudno powiedzieć, właściwie mam bogactwo na każdej pozycji, więc chętnie wysłucham każdej propozycji; oczywiście zbieram picki (bo zatrudniłem już skauta ;)), ale na razie dużych zmian w składzie nie zamierzam robić :smile: ale chętnie wysłucham, co mi oferujecie ;)

 

Ostatnia sprawa: kiedy głosowanie odnośnie extensions?

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no tutaj nie wrzucajmy ofert bo będzie burdel

 

@January

założ odpowiedni topic i jedziemy bo ja tez mam sporo ofert

 

a i z tego co widze to mało kto chce się pozbyć picku, a to racji tego "co ja bede robi w draft night?" :P to jak ja mam tych nędznch Magic odbudować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na założenie wątku z trading blockiem, ale ok ;)

 

w Utah Jazz do wymiany: Shelvin Mack (słyszałem, że LeBron ma smaka na Macka ;) za 2nd roundera go oddam);

 

dostępni (ale niekoniecznie ich łatwo oddam - do negocjacji): Alec Burks, Derrick Favors i pick Warriors z 1.rundy w 2017.

 

Czego szukam? Hmmm... trudno powiedzieć, właściwie mam bogactwo na każdej pozycji, więc chętnie wysłucham każdej propozycji; oczywiście zbieram picki (bo zatrudniłem już skauta ;)), ale na razie dużych zmian w składzie nie zamierzam robić :smile: ale chętnie wysłucham, co mi oferujecie ;)

 

Ostatnia sprawa: kiedy głosowanie odnośnie extensions?

Wydaje mi sie, ze january klepnie osobny temat, jak wszyscy zrobia sklady itd. Przynajmniej mialoby to rece i nogi, bo tutaj idzie sie pogubic. A tak kazdy dalby po poscie, ewentualnie go edytowal i do konca TD cos by sie dzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piątek, jak dzisiaj załozy temat a oficjalnie od niedzieli rozpoczynamy to chyba nie będzie dramatu

przeicez jak ktoś nei zrobi swojego teamu to najwyżej nie bedzie grał ale reszta (co już wrzuciła drużyny swoje) może się wymieniać

tak mi się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli nie na temat, ale taka myśl mi wpadła i chciałbym się tym podzielić ;)

 

Nie mówię, że nasz regulamin ani zasady są złe, ale tak jakby zaczynamy jak NBA, a za 5 lat już będzie w naszym GM-ie zupełnie inaczej niż w lidze (podejrzewam) - w sensie np. w Warriors może już nie być nikogo z Big4, a w "normalnej" NBA będzie, itd.

 

Czyli jakby za kilka lat (niektórzy może już za rok z zupełnie innym składem) odczujemy dopiero bycie w zupełnie innej sytuacji niż GM-owie i decydowanie na własną rękę, co podejrzewam, jest celem tej zabawy.

 

Mój pomysł byłby taki, żeby zamiast zaczynać z takimi składami i pickami jak w NBA, zrobić coś w rodzaju fantasy draftu - draft wszystkich zawodników (jak w NBA 2K - serpentyna) z ich aktualnymi kontraktami i każdy team miałby swoje picki i zaczynalibyśmy zabawę od zera; każdy by mógł wybrać swój skład i podporządkować swoją taktykę ;) nie byłoby takiej sytuacji jak teraz, że np. Orlando i Brooklyn są w dupie (za przeproszeniem), a Boston czy 76ers mają mnóstwo picków i tak trochę rozdają karty w tej grze...

 

Oczywiście moja propozycja wymagałaby trochę więcej czasu i nie wiem, co Wy o niej sądzicie, ale jak dla mnie to by był równy start GM-a i byłaby świetna zabawa z draftem (dla niektórych #1 w drafcie byłby np. Towns z jego kontraktem, a dla innych Westbrook). Teraz oczywiście zabawa będzie też świetna, ale trochę dziwnie to widzę, jak niektóre ekipy będą miały taki skład jak ich odpowiedniki w NBA i naśladować ich ruchy. Mój pomysł może jest trochę szalony, ale wydaje mi się, że byłoby więcej zabawy.

 

Przepraszam, jeśli niepotrzebnie zawracam głowę... dajcie znać, czy mówię sensownie, czy raczej nierealny i bezsensowny jest ten mój pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to alternatywa, ale ja postanowiłem zrobić zabawę na zasadzie "ch* Ci w krzyż (wpisz nazwę GMa swego teamu), ja ogarnąłbym to lepiej, paytrz i się ucz". Właśnie taki urok zabawy - nie wszyscy startują z 1 pułapu, zupełnie inaczej się jest GMeM Warriors, Celtics a zupełnie inaczej Dallas czy Nets.

 

Ok, rozumiem ;) też jest fajnie ;) 

 

Że nie ma extension w grze ;)

 

Czyli będzie głosowanie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za pytania jesli byla juz odpowiedz 

 

od 12-24 cisniemy transfery?

kiedy bedzie to podpisywanie fa, do kogo mamy wysylac te 3 oferty ? i do kiedy jakie to sa daty?

 

na wczesniejszej stronie przeczytalem, ze mamy nie przekraczac salary, bo normalnie nie placimy tylko wlasciciele, czy nie mozemy przerzucic jak jest w realu to, ze moj towarzysz Michail ma dzilion hajsu jest chyba na chwile obecna jedynym moim plusem na brooklynie i chcialbym moc to wykorzystywac

Edytowane przez Cris155s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.