Skocz do zawartości

narzędzie dla komisarzy ligi


Gość loqsh1

Rekomendowane odpowiedzi

prawdopodobnie wkrótce udostępnię narzędzie dla komisarzy ligi do łatwego obliczania średnich w dowolnym przedziale czasowym wymagające tylko regularnego dodawania wyników (co ogranicza się w praktyce do kilku kliknięć myszką).

dlatego w tym temacie chcę, żeby każdy z komisarzy ligi lub osoba wybrana do tego zadania zrobiła listę zawodników swojej ligi w formacie:

 

numer_ligi_yahoo nazwa_ligi

1. login_właściciela numer_drużyny_w_yahoo nazwa_drużyny

2. login_właściciela numer_drużyny_w_yahoo nazwa_drużyny

.

.

.

10.

 

numer_ligi = myślę, że każdy wie co to jest

nazwa_ligi = j.w.

 

login_właściciela - to login z FORUM

numer_drużyny_w_yahoo - numer drużyny, w standings po najechaniu myszką na nazwę drużyny w linku zobaczymy np http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/2822/7 - chodzi o ostatnią liczbę

nazwa_drużyny - chyba nie trzeba tłumaczyć

 

jak już wszystko wpiszę i poustawiam to dam linka tutaj, tak żeby każdy mógł sobie te statystyki oglądać, a komisarze dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24374 e-NBA FBL #4

 

1. Lucasso 13 Luc's Team

2. artek 12 Artek team

3. Kfadrat 11 Druzyna kfadrata

4. hesu 14 HesuTeam

5. gutticpc 15 CPC

6. Keyla 18 Rauros

7. billypilgrim 17 billypilgrim

8. Mazar 16 Hodowcy Bebnow

9. Andrew23 10 High Flying Circus

10. Links 9 Burikson

11. Jiwol 4 Krwiomocz

12. Kraso 3 Kraso Team

13. cieglo 2 Penetrator

14. Chicken 5 ChickenTeam

15. bogans 6 Orlando

16. wojtekk8 8 Fenix

17. szogo 7 Kizia Mizia

18. Graboś 1 Graboś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

problemów hostingowych ciąg dalszy, za tydzień powinno już być, a dzisiaj kto chce mieć statystyki za ten tydzień to mi przysyła plik html (bez obrazków, ważne tylko źródło) ze swojej ligi z zakładki 'full standings'

tj np http://basketball.fantasysports.yahoo.c ... /standings

tylko na maila, loqsh1@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

niestety, skończył się koledze hosting i aktualnie zostałem bez żadnego.. proszę przesłać mi na maila ( loqsh1@tlen.pl ) dokładnie to samo co wklejaliście w to okienko (czyli źródło strony) i ja zamieszczę statystyki. ewentualnie można do mnie napisać na gg i zapytać czy jestem, jak będę to udostępnie na żądanie to samo narzędzie działające lokalnie u mnie. no ale rzadko bywam na gg, więc lepiej wysłać na maila.

 

za tydzień postaram się już coś znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, skończył się koledze hosting i aktualnie zostałem bez żadnego.. proszę przesłać mi na maila ( loqsh1@tlen.pl ) dokładnie to samo co wklejaliście w to okienko (czyli źródło strony) i ja zamieszczę statystyki. ewentualnie można do mnie napisać na gg i zapytać czy jestem, jak będę to udostępnie na żądanie to samo narzędzie działające lokalnie u mnie. no ale rzadko bywam na gg, więc lepiej wysłać na maila.

 

za tydzień postaram się już coś znaleźć.

ja mogę udostępnić hosting na free, z tym, że nie miałbyś do niego bezpośredniego dostępu. To jedyny minus. Ale jeśli to jest skończone i ma tylko leżeć to gra. Dysponuję php 5 i postresem.

 

a jeśli wolisz coś dla siebie z mysqlem od razu to plecam ovh.pl i ich darmową ofertę od razu z domeną ;) 100MB, php 5 chyba i mysql. z transferem chyba też nie ma problemu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zapomniałem!

prześlijcie mi dane z lig to zrobię podsumowanie miesiąca :)

 

może komuś uda się chociaż zapisać te wyniki zanim będą dodane punkty z dzisiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj niedobrze Loqsh, ja nie mam z FBL3 - pozostaje liczyc ze Gimmie zapisał :wink:

no to przecież sam mogłeś dać, należysz do tej ligi :) daj dzisiejsze już, co zrobić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.