Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Mich@lik napisał:

Pieras napisał:

No to mi się, aż tak często do fryzjera chodzić nie chce

Sie ma maszyne do włosów z philipsa, to się nie ma problemu

 

Kto to u licha jest Pieras Ile dałeś za maszyneczkę? Ile kosztuje ostrzenie i wogóle ekploatacja? Ja myślałem o tym, ale mam strasznie twarde, gęste i strzelające włosy i zawsze zapycham 1 lub 2 maszynki u fryzjera więc nie wiem Ty zapchałeś swoją?

a tak mi sie skojarzyło :

***

 

- Proszę życzliwych o podanie sposobów na wypadające włosy, może jakieś witaminy, preparaty, rodzaje pokarmów wpływające na włosy. Garściami wylatują mi włosy i nie umiem sobie z tym poradzić. Jestem 26-letnią, bardzo szczupłą dziewczyną i ten problem mnie już przerasta, ponieważ nie chce ołysieć na starość. Myślę, ze wiele innych osób chętnie również dowie się na ten temat. Z góry dziękuje.

 

- Myj włosy.

 

*******

 

 

Tobie tez daje taka rade Pietras :]

 

 

 

a zeby nie było pustych przebiegów to nowsze zdjątko http://gimmie.republika.pl/enba/P-&-Grzechu.jpg

 

no moge jeszcze z trampkiem zarzucić stare:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimmie, na Forum zawsze taki pewny siebie, zabawny, a na zdjęciu na lekko przestraszonego mi wyglądasz :twisted:Czyżby to Twoje zachowanie "żartownisia" było przykrywką zagubionego chłopaka nie potrafiącego odnaleźć się w społeczeństwie czy poprostu nie lubisz obiektywu :lol: :wink: :lol:

 

Tak patrzę, że gimmie zapodał fotki z kosza to ja też :lol:

http://republika.pl/agin/033.JPG

http://republika.pl/agin/006.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tartan (czy jak mu tam jest) i to naprawdę super nawierzchnia do gry. Bie brudzi bo się nie kurzy, nie ścierają się buty, bo to taka jakby guma czy coś podobnego, jak się wywalisz to nie pościerasz się jak na asfalcie, a do tego wcale się nie ślizgamy, bo przyczepnośc jest zajebista. Tylko linii brak :? . Teraz zrobiliśmy sobie sami linie za trzy (za pomoca taśmy :twisted: ) bo nie dał się grać bez tego za ciekawie. Jak chcesz to wpadnij i sprawdź. Zapraszam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wczesniej zalil sie, ze nie ma gdzie wrzucac fotek. Ja juz o tym pisalem w temacie z ogloszeniami, ale widze, ze nie do wszystkich dotarlo. :wink: Wejdzcie pod ten adres http://www.imageshack.us/index.php, tam w oknie wyszukajcie plik na dysku, klik i juz wyskakuje wam link. Cos przez rok tam przechowywana jest grafika. Tzn. chyba nawet przez rok, ale od ostatniego pobrania. Polecam. Rzadko sie zdarza, zeby cos nie dzialalo, a jesli nawet to krotko - przynajmniej takie sa moje doswiadczenia. Mam tam na przyklad swojego obecnego avatara.

 

A teraz do rzeczy. PI3TR45 wez juz zdaj ten egzamin, bo z tego tematu sie robi bajzel. Ja rozumiem, ale z Mich@likiem to juz powinniscie chyba przejsc na GG. To jest temat sluzacy do publikowania zdjec i do ich komentowania. Poza tym haslo "ucze sie przy komputerze" jest de best. Tez kiedys taki kit wciskalem. :lol:

 

Mich@lik. Jakbym mial zgadywac, to tez predzej wskazalbym tych dwoch kolesi z prawej niz na tego po lewej. Nie zebys byl jakos szczegolnie powazny na tym zdjeciu, ale i tak uwazalem, ze ty to ktorys z tych mniej powaznych. :wink:

 

josephnba. Fajne zdjecia, super macie boisko. Nie to co w moich stronach. :? Pierwsze zdjecie przypomnialo mi taka jedna pioseneczke - "Me Against The World". Po lewej ty, a po prawej jakies zbiegowisko. :) Co do opaski, to widze, ze tez uzywasz. 8) Ale moja jest juz stara i ostatnio jakby szybko nasiaka. Po godzinie w lecie juz nic nie lapie i mozna ja wykrecac. Chyba czas sprawic sobie nowa i to szersza.

 

Gimmie. To zdjecie musze sobie zatrzymac, bo jak mnie w przyszlosci wnuki zapytaja, czy istnialo kiedys w naturze cos takiego jak fan Utah Jazz, to przeciez musze miec jakis dowod. :wink: I nie wiem, co sie ludzie dziwia, ze jestes lekko przestraszony (czy raczej zaniepokojony). Jakby kolo mnie tak kogos bez ostrzezenia teleportowano, to tez bym sie zaczal zastanawiac. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdjecie musze sobie zatrzymac, bo jak mnie w przyszlosci wnuki zapytaja, czy istnialo kiedys w naturze cos takiego jak fan Utah Jazz

no mi sie wydaje że nas będzie teraz tylko więcej i więcej, w przeciwieństwie do wymierającego ostatnio gatunku fanów LA. :wink:

Tymbardziej że gram na boisku U.J. -u im H.Jordana. A do tego właśnie budują mi tam Delta Center. (narazie w roboczym niebieskim kolorze..może zostanie:)

 

ps

Joseph my mamy linie przywieś tartan to zagramy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, że gimmie zapodał fotki z kosza to ja też :lol:

http://republika.pl/agin/033.JPG

http://republika.pl/agin/006.JPG

Jaki ten swiat maly :lol: Stadion w Płocku... A gralem na rozgrzewke na tym boisku w kosza pare razy :)

A skąd się u Nas wziąłeś. Może jesteś lekkoatletą albo piłkarzem bo tylko oni przyjeżdżają do Płocka na rozgrywki. Jak tak to może Cię spotkałem. Teraz Ty pokaż twarz :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę życzliwych o podanie sposobów na wypadające włosy

Chyba nie zrozumiałeś :? mam zupełnie odwrotnie - moje wlosy są zbyt gęste, twarde, proste. Oprócz ścięcia się na łyso nie umiem sobie zrobić innej fryzury :roll:

 

To jest tartan (czy jak mu tam jest) i to naprawdę super nawierzchnia do gry.

Potwierdzam. Na tartania gra się rzeczywiście bardzo fajnie :) Niestety nie mam zbyt często okazji :?

 

A teraz do rzeczy. PI3TR45 wez juz zdaj ten egzamin, bo z tego tematu sie robi bajzel. Ja rozumiem, ale z Mich@likiem to juz powinniscie chyba przejsc na GG. To jest temat sluzacy do publikowania zdjec i do ich komentowania

Spoko, już się tak nie denerwuj :wink: Pisemny mam w czwartek, a do ustnego (drugiej części pisemnego) będę uczył się już bez kompa :) Także do czwartku :wink: Wytrzymaj!

 

Poza tym haslo "ucze sie przy komputerze" jest de best. Tez kiedys taki kit wciskalem :lol:

Małe sprostowanie - ja nie uczę się przy komputerze - ja uczę się na komuterze :) Kitu nie wciskam :) serio. No powiedz - jak nauczyć się robić zadania bez robienia zadań :?: Wszyscy moi qmple (niestety nie mam koleżanekna roku :( ) uczą się na kompie. To normalne na informatyce :)

 

w przeciwieństwie do wymierającego ostatnio gatunku fanów LA.

Zaobserwowałem wręcz przeciwne zjawisko :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Karczus, ze tez jakas mala sala. Tzn. tez, bo taka byla w moim ogolniaku, jak jeszcze tam dawalem wystepy. Tylko czy sufit rownie nisko... Bo u mnie to bardziej finezyjny lob mogl przy odrobinie pecha przywalic w sklepienie.

 

Anyway, mozecie sie nabijac... :roll:

Przeciez twarzy nie widac, to z czego mamy sie nabijac? :wink:

 

Tak dla wszystkich. Jak dajecie foty, to dawajcie takie, co twarz widac. Bo sama sylwetka, to co ma byc? Bo ludzi tej postury to moze byc w Polsce dziesiatki tysiecy, a na swiecie to juz dopiero. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie sie nabijac...

no właśnie niby z czego. Pozazdrościć jump shootcika :wink:

 

A ja musze się pochwalic że jak chodziłem do średniej to mieliśmy taką sale ze była dzielona taka siatką jak na ryby bo jak się stawało na jej końcu normalnie to i tak nie było widac końca. Tylko raz gralismy w piłke na całe boisko. Na wymiarowym boisku do piłki mniej się człowiek nabiegał.

Kiedyś to była chyba największa szkoła w Małopolsce. No to hale też mieliśmy spora. NO ale mi szkołe przenieśli i mieliśmy już super hale taką pod kosza przedewszystkim.

Jak gralismy eliminacje do ligi szkół średnich to cały turniej odbywał się w tej chali. Fajnie tam było.

A teraz na uczelni mam 3 małe , jedną dużą pod kosza i jedną bardzo dużą własnie rozbudowywaną.

 

a dla wtajemniczonych powiem że pierwsza szkoła to HTS. A druga na Rzeźniczej :wink: . kRk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze buzki nie widac, ale naprawde juz nie chcialo mi sie placic za kolejne maile (a te fotke chcialem miec na kompie bo mi sie spodobala :P ) Dzisiaj wieczorem dam kilka fotek bo bawilismy sie dzisiaj w szkolce aparacikiem cyfrowym (chociaz jakos dziwnie powychodzilem na tych fotach ;) )

 

Co do sali to tak, malutka jest :? Ale to sala w naszej starej podstawowce i mozemy tam wchodzic za darmo (ach te chody ;) ) wiec nie bede narzekal. Kosze sa fajne, amortyzowane, mozna(bylo) obnizac (obydwa rozwalilismy :) jeden wogole sie nie rusza a drugi ledwo ledwo ).

 

no właśnie niby z czego. Pozazdrościć jump shootcika

Hihihihihi (smiech malej dziewczynki) :oops: :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki za uznanie 8) :P

A poważnie to to jest nasze morze, Bałtyk a konkretnie molo w Kołobrzegu, byliśmy z żoną w sierpniu. Teraz zaś byliśmy we Włoszech, w Bibione, tj. okręg Wenecji Eugenijskiej. Było fajnie, ale pierwszy raz jechałem 1400 km samochodem w jedną stronę i to był koszmar :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Jak zobaczylem to zdjecie, tzn. zanim mi sie cale sciagnelo i zanim przewinalem w dol, to myslalem, ze to bedzie jakis zart. Ze niby Maxec zapodaje swoje zdjecie, a dopiero pod nim bedzie wskazowka, ze on to trzeci od lewej na tym statku, czy cos takiego. :) Ale widze, ze bylo bez sciemy, "prosto w oczy".

 

Tez sie musze zgodzic z przedmowcami, ze twoj wyglad Max mnie nie zaskoczyl. Tez sobie ciebie mniej wiecej tak wyobrazalem. Cos jednak musi byc w tym twoim stylu pisania. W ogole obaj (jedyni?) fani Jazz na forum sprawiaja sympatyczne wrazenie, a za to ich druzyna to juz...hmm. :wink:

 

Gumbi. Tez QL fotka, jak za rok bede znow gral w kosza w lecie, to moze tez sobie strzele fote w akcji. 8) Ale perspektywa jakas taka dziwna. Przynajmniej mnie sie tak wydaje. Czy ten kosz jest na wlasciwej wysokosci? Hmm, ale korzystajac z okazji to wyrazy wspolczucia, ze nie masz w tym koszu siatki. Jednak dzwiek przelatujacej przez nia pilki ma swoja magie. Tez kiedys duzo na takim "golym" gralem, ale na szczescie znalazlem lepiej wyposazony.

 

PS. Ludzie, po co wy w tej ankiecie odpowiadacie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumbi. Tez QL fotka, jak za rok bede znow gral w kosza w lecie, to moze tez sobie strzele fote w akcji. 8) Ale perspektywa jakas taka dziwna. Przynajmniej mnie sie tak wydaje. Czy ten kosz jest na wlasciwej wysokosci? Hmm, ale korzystajac z okazji to wyrazy wspolczucia, ze nie masz w tym koszu siatki. Jednak dzwiek przelatujacej przez nia pilki ma swoja magie. Tez kiedys duzo na takim "golym" gralem, ale na szczescie znalazlem lepiej wyposazony.

Racja Szak, siatlka to jest to, a łańcuch jeszcze lepiej. Ale co zrobić, nie widac na zdjeciu jak z tyłu zrobili fajnie boisko do nogi, ale w końcu w kosza nikt w Polsce nie gra wiec po co remontować... Tam jast w ogóle tylko jedna obręcz, bo drugą urwali. Sajgon. I na dodatek w pobliżu nie mam lepszego bosika :( A kosz jest raczej normalnie, góra 5 cm wyzej, tylko aparat był prawie na ziemi wiec tak wyszło.

 

Maxec podpisuje się pod innymi, nie że chcę się podlizywac, ale wyglądasz całkiem sympatycznie... Jeszcze został tylko Duduś, ktory nie chce się ujawnić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.