Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na pewno :? Tylko czy to moja wina, że mam dysleksję i nie widzę nawet największych byków ortograficznych :evil:

 

Ojj Pietras pietras, już nie jeden tak sie usprawiedliwiał tu po takim BYKU :wink: i ty podobno studiujesz :lol: eheh nie no żartuje, kiedyś ktoś pixo, powiedział zbey w wordzie pisał... - żadna aluzja :lol: byś po męsku się przyznał ze z ortografii jesteś cieniutki :P zresztą mam to samo

 

pIss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się tak nie denerwuj :wink:

Nie no, poprostu to z czasem staje się wqrzające :x szczególnie jak napiszesz coś w stylu "jórz" co mi się już ( 8) ) zdażyło dwu czy trzykrotnie :evil:

 

Ojj Pietras pietras, już nie jeden tak sie usprawiedliwiał tu po takim BYKU :wink:

I Ty, Brutu....Mich@lik, przeciwko mnie :wink: sie nie usprawiedliwiam :P

 

i ty podobno studiujesz :lol: eheh nie no żartuje, kiedyś ktoś pixo, powiedział zbey w wordzie pisał... - żadna aluzja :lol:

Studiuję, studiuję, ale informe (czyt. nic nie związanego z językiem polskim i ortografią :) ) Co do Worda to może chcesz mi zasponsorować Office'a :) wtedy będę pisał w Wordzie :) Na kompie nie mam Office'a wogóle, tak jak mam tylko legalne produkty 8)

 

byś po męsku się przyznał ze z ortografii jesteś cieniutki :P zresztą mam to samo

Z ortografji jestem DUPA :!: :roll: Nie jest to jednak z mojej winy :) Jak masz to samo i znasz ten ból, to co ze mnie ziejesz :evil: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ty, Brutu....Mich@lik, przeciwko mnie :wink: sie nie usprawiedliwiam :P

:oops: :oops:

 

tak jak mam tylko legalne produkty 8)

haha chciałbym to widzieć ;) Jeżeli masz orginalne to chyba tam nic nie masz :)

 

Z ortografji jestem DUPA :!: :roll: Nie jest to jednak z mojej winy :)

A z czyjej? :wink: Bo ja jestem ze swojej :cry: Kiedyś rodzice zaawsze mi mówili,,, czytaj synu, czytaj no i nie czytałem, teraz mam :wink:

 

 

Jak masz to samo i znasz ten ból, to co ze mnie ziejesz

Ojj widze ze nie wziołeś tego do serca, ziejesz? Tak chyba ogniem :P Jak juz to śmiejesz :P

 

PIETRAS........ PIETRAS......... PIETRAS......... PIETRAS.......

Pietras co sie tak ostanio dużo na forum, ktoś coś napisze, a tu odrazu pyk i odpowiedz.. czajisz sie czy co? Nie zeby mi to przeszkadzało ale licznik leci :P eheh nie no oczywisćie zartuje......

 

 

EDIT:

 

haha już cie rozszyfrowałem, wiem czemu tak szybko odpisujesz... bo masz same orginalne - programi, tzn.nie masz nic :P Wiec zostało ci tylko forum.. :wink:

 

Ps.Myśle ze przeczytasz tego mojego posta z przymróżeniem oka 8)

 

Ok spadam na "Mali agenci 3d" :) Załatwilem sobie okulary i ide oglądac trój wymiarowe filmy 8) ahaa

 

PiSss!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha chciałbym to widzieć :wink: Jeżeli masz orginalne to chyba tam nic nie masz :)

A mam, mam :) Windowsik xp profesional, linuxik, open ofisik, delphi 7 i wiele darmowych programów :) w gry właściwie nie gram :) muzy i filmów na dysku nie trzymam, więc co niby mam mieć nielegalnego na dysku. Wszystko w 100% legal 8)

 

A z czyjej? :wink: Bo ja jestem ze swojej :( Kiedyś rodzice zaawsze mi mówili,,, czytaj synu, czytaj no i nie czytałem, teraz mam :wink:

Nie no mi też mówili, a ja ich rady miałem tam gdzie Ty rady woich :wink: Ale już tak serio, to jeśli masz stwierdzoną dysleksję, to znaczy, że choćbyś przeczytał miliony książek to i tak się poprawnie pisać ortograficznie nie nauczysz :?

 

Ojj widze ze nie wziołeś tego do serca, ziejesz? Tak chyba ogniem :P Jak juz to śmiejesz :P

Ty ze Śląska jesteś :?: .....i wszystko jasne :wink: Nie wiem jak u Ciebie, ale w Lublinie wystarczy, że kos jest z innej dzielnicy i połowy nie rozumie :)

 

PIETRAS........ PIETRAS......... PIETRAS......... PIETRAS.......

Kogo tu cytujesz jeśli można wiedzieć? :>

 

Pietras co sie tak ostanio dużo na forum, ktoś coś napisze, a tu odrazu pyk i odpowiedz.. czajisz sie czy co?

Już to gdzieś tłumaczyłem - siedzę w delphi i wqwam do poprawki, a że to nudne jak SAS :P to trzeba się oderwać i co jakiś czas sprawdzam, czy ktoś coś napisał. A jak już na 1 post odpiszę, to patrzę czy jest coś jeszcze i tak więcej spędzam czasu wieczorami na forum niż w delphi :wink:

 

Ps.Myśle ze przeczytasz tego mojego posta z przymróżeniem oka 8)

Nie bój nic :) Dasz zdjęcie i będzie ok :wink:

 

Ok spadam na "Mali agenci 3d" :) Załatwilem sobie okulary i ide oglądac trój wymiarowe filmy 8) ahaa

Jak obejrzysz, to napisz czy to rzeczywiście tak fajnie trójwymiarowo widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, po wielu prośbach, obiecywań no i upierdliwośći 8) (to własnie do ciebie piteras kieruje te słowa :lol: ) zapoadje moje zdjęcie, wrzuciłem je do kumpla na serwer i nie wiem kiedy usunie więc się spierzcie, ale z 2 tygodnie powinno tam byc :P

 

OTO JA

(jak by ktoś nie zajarzył to ten max po lewej, ten w tych czerwonych spodenkach :lol: , ostanio inaczej troszke wyglądam bo zapuszczam włosy :P) PODZIWIAJCIE :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, po wielu prośbach, obiecywań no i upierdliwośći 8) (to własnie do ciebie piteras kieruje te słowa :lol: )

Nawet jakbyś nie napisał, że do mnie to i tak bym wiedział, że do mnie 8)

 

(jak by ktoś nie zajarzył to ten max po lewej, ten w tych czerwonych spodenkach :lol:

No wiesz, jakbyś nie napisał, to ciężko by mi było (innym pewnie też) Cię rozpoznać. Już się dawno nie widzieliśmy :wink: A spodenki git 8)

 

ostanio inaczej troszke wyglądam bo zapuszczam włosy :P

Gdzie :?: Chyba pod pachami :twisted: albo na plecach :wink: Jak to przeczytałem, to myślałem, że dredy zapuszczasz, a Ty prawie łysy :?

 

PODZIWIAJCIE

Bez samouwielbienia prosimy :wink:

 

PS. Co to za browarki pijesz :?:

 

co :?: Nie kumam

Ehhh, joe, joe - Twoje szczęście, że go nie widziałeś :wink:

 

ja juz kiedys dawalem

No to dasz raz jeszcze :) pozatym zmieniłeś się na pewno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbyś nie napisał, że do mnie to i tak bym wiedział, że do mnie 8)

Jaki ty jesteś bystry :lol::lol:

 

Gdzie :?: Chyba pod pachami :twisted: albo na plecach :wink: Jak to przeczytałem, to myślałem, że dredy zapuszczasz, a Ty prawie łysy :?

 

hahaha, nieee to te zdjecie ma 2 tygodnie :P Tylko go dostać nie umiałem... obecnie ma wsłoski 2,5 CM , kto wie , jeszcze rok i dready 8)

 

 

A spodenki git

Dzięki

 

Bez samouwielbienia prosimy :wink:

I kto to mówi :D

 

PS. Co to za browarki pijesz :?:

Aaaa jakie wpadną w ręke :) To chyba FAX był 8) Ale ja osobiście preferuje DĘBOWE :wink:

 

No to dasz raz jeszcze pozatym zmieniłeś się na pewno

Pietras co ty tak wszystkich chcesz oglądać, co? Zaczynam cie się bać.. NIGDY NIE WIESZ KTO SIEDZI PO DRUGIEJ STRONIE :lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ty jesteś bystry :lol::lol:

Staram się Ciebie nie zawieść 8)

 

obecnie ma wsłoski 2,5 CM

:shock: i to są długie? To co jaki czas bywasz u fryzjera? Ja bywam raz w miesiącu i tnę się na ok3 lub 6 mm i po miesiącu mam spokojnie 2,5 cm

 

To chyba FAX był 8)

Muszę przyznać, że nie znam :?

 

Pietras co ty tak wszystkich chcesz oglądać, co? Zaczynam cie się bać.. NIGDY NIE WIESZ KTO SIEDZI PO DRUGIEJ STRONIE :lol::lol::lol::lol:

No właśnie, chcialem być pewien czy mnie nie zmolestujesz 8) Pozatym jak już sam dalem, to chcę zobaczyć też ludzi z którymi najczęściej gadam i jestem ich ciekawy.

 

wlasnie nie mam zadnej nowej wersji dlatego nie daje :wink: ale jak cos bede mial nowego to nie boj zaby, na pewno zapodam.

Spoko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mich@lik wyobrażałem sobie Ciebie jakoś tak bardziej jako takigo kolesia co idzie w pomarańczowym dresiku, a Ty całkeim masz inteligentny wyraz twarzy :twisted: :P Nie poważnie to bardziej przypominasz mi kolesi z M jak Miłość co to moja mam ogląda. Trochę jak Ci bliźniacy wyglądasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: i to są długie? To co jaki czas bywasz u fryzjera? Ja bywam raz w miesiącu i tnę się na ok3 lub 6 mm i po miesiącu mam spokojnie 2,5 cm

Dla mnie to co mam na głowie to już puszcza :) Myśle sobie ze zapuszcze tak do 7-8 CM i wtedy pomyśle co dalej :P

 

No właśnie, chcialem być pewien czy mnie nie zmolestujesz

:lol::lol::lol:

 

co to moja mam ogląda

Jaaaasne, byś się lepiej przyznał ze to ty 8) Przecież to nic wstydliwego :wink: :lol:

 

Trochę jak Ci bliźniacy wyglądasz

Chyba musze z rodzicami poważnie porozmawiać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to moja mam ogląda

Jaaaasne, byś się lepiej przyznał ze to ty 8) Przecież to nic wstydliwego :wink: :lol:

No co Ty ja to oglądam Modę na sukces :P

 

Trochę jak Ci bliźniacy wyglądasz

Chyba musze z rodzicami poważnie porozmawiać :o

To będzie szczera i bolesna rozmowa. Jesteś na to gotów :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co mam na głowie to już puszcza

No to mi się, aż tak często do fryzjera chodzić nie chce :P

 

Ty całkeim masz inteligentny wyraz twarzy

WAZELINA :!: :twisted:

 

Nie poważnie to bardziej przypominasz mi kolesi z M jak Miłość co to moja mam ogląda. Trochę jak Ci bliźniacy wyglądasz

Uuuuu, Mich@lik, ale Ci się dostało :lol: Nieźle Ci pojehał :lol: taaaaaki wrzut 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty ja to oglądam Modę na sukces :P

 

Eee, nie znudziło ci się? Ja wymięknołem po 223 odcinku, teraz podobno juz 10 razy tyle :P

 

 

To będzie szczera i bolesna rozmowa. Jesteś na to gotów :twisted:

Ja jak ja , gorzej z nimi :lol:

 

No to mi się, aż tak często do fryzjera chodzić nie chce

Sie ma maszyne do włosów z philipsa, to się nie ma problemu 8)

 

WAZELINA

Zazdrosny?

 

Uuuuu, Mich@lik, ale Ci się dostało Nieźle Ci pojehał taaaaaki wrzut

Patrz wyżej...

Może mnie przynajmniej do serialu wezną, zaginiony 3ci bliźniak odnajduje się po 20 latach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nie znudziło ci się? Ja wymięknołem po 223 odcinku, teraz podobno juz 10 razy tyle :P

Ja zacząłem oglądać ok 500 :lol: i skończyłem ok 550 a pokazywali ciągle ten sam "serialowy" dzień :lol:

 

No to mi się, aż tak często do fryzjera chodzić nie chce

Sie ma maszyne do włosów z philipsa, to się nie ma problemu 8)
Kto to u licha jest Pieras :lol::lol::lol: Ile dałeś za maszyneczkę? Ile kosztuje ostrzenie i wogóle ekploatacja? Ja myślałem o tym, ale mam strasznie twarde, gęste i strzelające włosy i zawsze zapycham 1 lub 2 maszynki u fryzjera :? więc nie wiem :? Ty zapchałeś swoją?

 

Zazdrosny?

O co? O to, że teraz odpisujesz na stojąco? :lol: nie dzięki, posiedzę 8) :lol:

 

Patrz wyżej...

Może mnie przynajmniej do serialu wezną, zaginiony 3ci bliźniak odnajduje się po 20 latach :o

No normalnie aż zacznę oglądać 8) zgłoś się do kastingu :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.