Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

tej azjatce z prawej spodobaly sie chyba twoje buty.... :lol:

na mój gust to mierzy trochę wyżej niż buty.

pytanie do moderatora: czy te posty też będą skasowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Loqsh1 chwalił się fotkami z programu "Jaka to melodia", w którym startował (nawet teraz ma je w swoim avatarze :D ), więc ja też się pochwalę, a co :P Nie pokażę się wam w tu, ale jeśli ktoś będzie bardzo dociekliwy, to znajdzie moje zdjęcie w miesięczniku "FOCUS", w numerze z lipca '99. Niezbyt to co prawda rewelacyjne zdjęcie, ale zawsze. Mała podpowiedź: jestem na nim z redaktorem naczelnym i pewną panią. Chcecie, to szukajcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie Rigel wreszcie. Myśle że nie będzie problemu z dotarciem do tego numeru bo nowszego niz z 2000 nie mam;)

 

ps

szkoda tego tematu ze zdjątkami , trzeba było go przykleic. A w tym pobuszował jakis niedoświadczony mod bo nie wiem jaka wypowiedź jest do jakiego tekstu. Pozdr :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigel możesz coś więcej powiedzieć co to było za zdjęcie i z jakiej okazji (wygrałeś jakiś konkurs?)? bo nie mam możliwości dotarcia do tamtego numeru - nigdy nie zbierałem tej gazety..

szkoda tego tematu ze zdjątkami , trzeba było go przykleic. A w tym pobuszował jakis niedoświadczony mod bo nie wiem jaka wypowiedź jest do jakiego tekstu. Pozdr :twisted:

eee to chyba nie wina moda :) a jakbyś nie zauważył to wszystkie wypowiedzi odnoszą się do zdjęcia travcki (te co były do zdjęcia mich@lika zostały skasowane bez ostrzeżenia).

 

ps. nie chwaliłem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigel możesz coś więcej powiedzieć co to było za zdjęcie i z jakiej okazji (wygrałeś jakiś konkurs?)?

 

Trafiłeś w dziesiątkę :D Wygrałem główną nagrodę w konkursie na projekt graficzny nowego wizerunku tego miesięcznika i hasło promocyjne. Tzn. wygrałem ja i pewna pani z Rzeszowa, bo były dwie równorzędne nagrody główne. A jakie to były nagrody, to może Gimmie Ci powie, jak już znajdzie to zdjęcie :wink:

ps. nie chwaliłem się ;)

Jakby co, to ja też nie :wink: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze myslałem ze mam Focusy w pudełku z innymi kultowymi pismami "Tajemnice Atari" i "SuperBoom" hehe ale wygląda na to ze Focusy poprostu wywaliłem(:

No chyba że gdzieś wsóród Medżików się uchowały:) , ale i tak sa łatwe sposoby odszukania tego numeru. Tylko Jagielonke zamkneli teraz na miech(: Ale będe dociekliwy

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wez Fartman i wrzuc na luz. Zrobilbys nam wielka przysluge, gdybys te foty zapodawal w troche mniejszej rozdzielczosci (strona sie rozciaaaaga w przegladarce). Bo nie pamietam, by wsrod nas byli przyszli dermatolodzy, a i na tapety se tych zdjec chyba nikt nie bedzie dawal :lol:

 

I Junior, wrzuc tez swoje zdjecie... Nie chce cie prowokowac, ale przez tego twojego avatara (a przynajmniej ja tak mam, ze z czasem zaczynam ludzi utozsamiac z tym, co maja na avach i tak sobie ich w myslach wizualizowac), to wydaje mi sie, ze jestes kolezanka Agaty Wrobel czy kims w tym stylu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Szak, standard. Ja też wyobrażam sobie ludzi jak ich bohaterów na avkach (qrde, Carter#15 to niezła dupa :oops: )

Ja Juniorkę wyobrażam sobię jak żeńską wersję Pudzianowskiego. Pudzianowska czy Wróbel - nieważne, ważne, że jak nie wyglądasz to na prawdę jesteś ładniejsza :) Tak więc oczyść swoije dobre imię :wink: i spraw przy okazji nam przyjemność :D

 

To samo tyczy się Kraszki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro Junior obiecuje to ja też się ujawnię :)

 

ale najpierw albo muszę się skanera dorobić, albo czekać aż kuzyn wróci, bo tego dziadostwa to sama obsługować nie umiem 8)

 

 

 

no i proszę mnie to do Iversona nie porównywać :roll: jeśłi można tak rzec to różnimy się jak kropla wody i tabliczka czekolady :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Szak, standard. Ja też wyobrażam sobie ludzi jak ich bohaterów na avkach (qrde, Carter#15 to niezła dupa :oops: )

Ja Juniorkę wyobrażam sobię jak żeńską wersję Pudzianowskiego. Pudzianowska czy Wróbel - nieważne, ważne, że jak nie wyglądasz to na prawdę jesteś ładniejsza :) Tak więc oczyść swoije dobre imię :wink: i spraw przy okazji nam przyjemność :D

 

To samo tyczy się Kraszki :!:

LOL a jak sobie mnie w takim razie wyobrazasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.