Skocz do zawartości

Jak wysoko jeszcze da się? - Slam Dunk Contest 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek All-Star Game się rozwija: http://www.e-nba.pl/topic/5175-all-star-game-2017/page-3?do=findComment&comment=471283

 

A co myślicie o przyszłym SDC? Kto zawojuje konkurs, a kto spadnie na to i kto oczywiście się dostanie wg Was? LaVine i Gordon pewniaczki, ale kto mógłby z nimi konkurować? Larry Nance Jr. ma przebłyski, widać jakiś talent odziedziczony po tatusiu. 

 

Gordon i LaVine w tym roku zrobili totalny rozgardiasz i gładko przeszli się po konkurentach. Zach szykuje się chyba na trzecie z rzędu zwycięstwo po tym co wrzucał kiedyś do internetów (360 z osobistych). Co o tym sądzicie? Czym mogą nas jeszcze zaskoczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jeszcze Wigginsa i 720 dunk.

W sumie ktokolwiek podejdzie do SDC to chciałbym aby podszedł kreatywnie do sprawy. Takich występów jak jakiś czas temu Plumlee to ja dziękuje. NBA powinna robić co w ich mocy aby nakłonić starego Vince'a Cartera na udział. Wiadomo, że to nie ta sama winda co kiedyś ale samą obecnością by zrobił atmosferę i szum.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jeszcze Wigginsa i 720 dunk.

W sumie ktokolwiek podejdzie do SDC to chciałbym aby podszedł kreatywnie do sprawy. Takich występów jak jakiś czas temu Plumlee to ja dziękuje. NBA powinna robić co w ich mocy aby nakłonić starego Vince'a Cartera na udział. Wiadomo, że to nie ta sama winda co kiedyś ale samą obecnością by zrobił atmosferę i szum.

 

atmosferę i szum to by zrobił LBJ. Ale on juz chyba nigdy nie wystartuje. Z tych co są ja bym widział

-Westbrook- zawsze podobały mi sie wsady małych ludzi

-Gordon- bo go rok temu okradli

-jakiś duży, ale to ma być atletyczny potwór a nie białas

-jakis młody to samo co wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pi****le, klikam sobie radośnie w nadziei na coś fajnego a tam jakies gnomy

 

a co niefajnego masz w tych gnomach?  :playful:

 

Ja chciałbym jeszcze Wigginsa i 720 dunk.

W sumie ktokolwiek podejdzie do SDC to chciałbym aby podszedł kreatywnie do sprawy. Takich występów jak jakiś czas temu Plumlee to ja dziękuje. NBA powinna robić co w ich mocy aby nakłonić starego Vince'a Cartera na udział. Wiadomo, że to nie ta sama winda co kiedyś ale samą obecnością by zrobił atmosferę i szum.

 

Krążyły gdzieś słuchy, że VC szykuje się na SDC2017. Z pewnością byłoby to coś, gdyby w tym roku wystąpił. Jeśli faktycznie mógłby się dostać, to mam nadzieję, że będzie w lepszej formie niż ostatnio Paul Pierce

 

atmosferę i szum to by zrobił LBJ. Ale on juz chyba nigdy nie wystartuje. Z tych co są ja bym widział

-Westbrook- zawsze podobały mi sie wsady małych ludzi

-Gordon- bo go rok temu okradli

-jakiś duży, ale to ma być atletyczny potwór a nie białas

-jakis młody to samo co wyzej

 

Też myślałem o LBJ, ale również uważam, że niestety nie wystartuje. Westbrook byłby sporą konkurencją dla Gordon i LaVine'a. Co do atletycznego nygusa to DeAndre(?), nie wiem w sumie czy byłby w stanie pokazać coś wielkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę tą parodię tylko pod warunkiem jak wystąpią:

 

  • LBJ
  • Vince
  • Gordon
  • LaVine
  • Larry Nance
  • Ross

Bo od czasów śmiechawy z udziałem Griffina i "audycją zawierającą lokowanie produktu" wystarczają mi powtórki na yt.

Do tego Erving, Wilkins i MJ i 50 punktów dla tego, który by do obręczy doskoczył :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

DeRozan ma jeden problem, robi piekielnie dobre dunki, ale bardzo techniczne przez to nie są tak widowiskowe jak te Gordona, czy LaVine. Ja bym trochę zamieszał i dał człowieka, który zgasił wszystkich rok temu, co z pewnością spowodowałoby, że gracze by się spieli.

 

- to jest dopiero dunk :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DeRozan ma jeden problem, robi piekielnie dobre dunki, ale bardzo techniczne przez to nie są tak widowiskowe jak te Gordona, czy LaVine. Ja bym trochę zamieszał i dał człowieka, który zgasił wszystkich rok temu, co z pewnością spowodowałoby, że gracze by się spieli.

 

Będziesz się w piekle smażył złamasie

zgapiłem początek, w 15 sekundzie zobaczył phx, numer 12, bebzon jak u Stonogi i malo na zawał nie padłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.