Skocz do zawartości

MVP Race


RappaR

MVP RACE  

110 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien dostać MVP



Rekomendowane odpowiedzi

wiesz jeśli ktoś za dobrą zabawę uznaje podrygiwanie do prostych rytmów i śpiewu ludzi bez talentu pokroju zenka,martyniuka czy weekendu to ja nie mówię że jest to wiocha.pl, ale nikt mnie nie przekona że to nie jest przypał

Moja teściowa gnebi moje uszy tym gownem kiedy jestem u niej i mi to wystarczy żeby stwierdzić że to równie dobre jak chińskie podróbki

 

patrząc na to co chiny gospodarczo zwojowały dzięki tym podróbkom to rozumiem że to był komplement

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internetach piszą że bierze 25 koła za występ. Biorąc pod uwagę że w sezonie wiosenno letnim że 80-90 "koncertów" daje to z dwa miliony wciągnie.

 

Za pojedyncze występy pewnie dinozaury pokroju T-Love, Perfect czy Budka Suflera biorą więcej ale oni tyle nie występują co Zenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dyskusja przeniosła się na Zenka świadczy dobitnie o tym jak dobry pomysł miał Silver z terminem tej gali.

 

A wracając do tematu - o ile Zenek studyjnie to król to i tak najlepszy 'scenicznie' jest Marcin Miller i to jest k**** ogień jakiego serio mogliby uczyć się przedstawiciele innych gatunków muzycznych (a koncerty Zenka są akurat słaaaaaabeeee mocno - playback i te sprawy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że dyskusja przeniosła się na Zenka świadczy dobitnie o tym jak dobry pomysł miał Silver z terminem tej gali.

 

A wracając do tematu - o ile Zenek studyjnie to król to i tak najlepszy 'scenicznie' jest Marcin Miller i to jest k**** ogień jakiego serio mogliby uczyć się przedstawiciele innych gatunków muzycznych (a koncerty Zenka są akurat słaaaaaabeeee mocno - playback i te sprawy)

Polecam wejść na youtube i zobaczyć, ile wyświetleń mają najpopularniejsze polskie piosenki, a ile mają piosenki disco polo :nevreness:  Disco polo ma określony cel i służy do dobrej zabawy przy alkoholu i w swojej kategorii jest bezkonkurencyjne :nevreness:

 

A ten offtop jest doskonałym podsumowaniem wyścigu po MVP, to prawda :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP nie jest do słuchania lub oceniania poziomu śpiewających. Liczy się bicik właśnie do podrygiwania, o to chodzi, nie o jakieś grubsze rozkminy. 

 

W internetach piszą że bierze 25 koła za występ. Biorąc pod uwagę że w sezonie wiosenno letnim że 80-90 "koncertów" daje to z dwa miliony wciągnie.

Zenek wg moich informacji bierze 30 tysi za 40-minutowy występ na weselu. Nie zabawia gości, bo nie jest od tego. Po prostu gra koncercik, ludzie się bawią, on kasuje za to. Jeśli logistycznie da się to dobrze skleić, potrafi zagrać nawet 3-4 wesela w jedną noc. 

 

I jeszcze wypuścił swojego energetyka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.