Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Stanowski, założyciel weszło i prowadzący event #DobroWraca, nakręca ogólnie akcję na Twitterze codziennie, żeby na Gortata głosować. No, ale ewidentnie coś nie idzie i mógłby się od Gruzinów uczyć. Więc to jednak nie przypadek, że już pierwszego dnia głosowania jako 1. wyskakiwał hasztag z Zazą  :onthego:

 

 

Czy kiedyś, kiedykolwiek... no bo...

 

Curry-Klay-Durant-Dray-Zaza

HC: Kerr

 

Było? :D

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież rok temu była podobna akcja, na szczęście odpadł na ostatniej prostej. To jest chyba jakaś zorganizowana akcja całego narodu gruzińskiego. 

 

Choć, między nami, Zaza rozgrywa całkiem niezły sezon i, mimo fali hejtu, bo nie pakuje jak Javale albo nie rzuca jak Steph, daje fajne minuty, jako wysoki od brudnej roboty w GSW, a w passingu to chyba nawet nie ustępuje Bogutowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że można głosować codziennie na kilku platformach to liczba głosów raczej nie jest porażająca.

 

A w tym sezonie "uszczelnili" trochę głosowanie(50% wagi głósów mają fani, reszta jest podzielona pomiędzy media/zawodników czy jakoś tak), aby zapobiec sytuacjom, takim jak "akcja Zaza"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość wschodnich nacji powinna być wykluczona z głosowania do ASG.

Te wszystkie zorganizowane akcje typu głosujmy na naszego. Wyłażą jakieś kompleksy czy coś. Mdli mnie.

 

jakie kompleksy? przecież to beka. pasująca do cyrku ASG

 

i tak w ogóle to co - te wszystkie akcje co teraz są podczas transmisji 'home' (vote harden w Hou, vote Giannis w Milwaukee, vote Kempa w Charlotte itepe) to też wynik kompleksów? co jest złego w głosowaniu na "naszego"?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość wschodnich nacji powinna być wykluczona z głosowania do ASG.

Te wszystkie zorganizowane akcje typu głosujmy na naszego. Wyłażą jakieś kompleksy czy coś. Mdli mnie.

 

E tam. Sam nie głosuję na Gortata, nie do końca to czuję, ale nie potępiam. Dopóki liga nie postanowi, że z cyrku zrobią igrzyska, to niech sobie ludzie się bawią. Przecież po co jeszcze jest to ASG? A może właśnie taki Zaza's case kogoś natchnie, że to zmierza w złą stronę? Że może wypadałoby dać tym gościom rywalizować o coś? W obecnej formule imho jeden Zaza w te, czy we wte nic nie zmienia. I tak wartość ASG jest bliska zeru więc whatever. 

 

PS Postanowiłem sobie (tak, wiem, że mój jeden głos praktycznie nic nie znaczy) że za każdą fajną inicjatywę typu Embiid i jego crush, czy ranger Walker hashtaguje na twitterze. Na nba.com wybieram stałą 10. Polecam podejść do tego na luzie, można jak widać choć trochę funu w tym odnaleźć ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież po co jeszcze jest to ASG? A może właśnie taki Zaza's case kogoś natchnie, że to zmierza w złą stronę?

 

Ale po zeszłym roku zmienili zasady.

 

http://www.nba.com/article/2016/12/19/players-media-join-voting-selecting-all-star-starters

 

 

  Fans will account for 50 percent of the vote, while all current players and a panel of basketball media will account for 25 percent each.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość wschodnich nacji powinna być wykluczona z głosowania do ASG.

Te wszystkie zorganizowane akcje typu głosujmy na naszego. Wyłażą jakieś kompleksy czy coś. Mdli mnie.

 

ty chyba masz kompleks wschodnich nacji. Obejrzyj jakikolwiek mecz i zobacz spam reklam by głosować na tego czy tamtego zawodnika. #pocotagatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba, że potrafią się tak zmobilizować do głosowania na rodaka. ASG, jak cała liga NBA, to rozrywka. Sprawia ludziom fun wbijanie tam swojego gościa to spoko. W końcu to mecz GWIAZD. Jak już krytykować głosowanie na Zazę to nie wiem nawet na większe marudzenie nie zasługuje wpychanie Melo, a tego wcale nie dokonuje "zakompleksiona wschodnia nacja" :smile:

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kompleksy? przecież to beka. pasująca do cyrku ASG

 

i tak w ogóle to co - te wszystkie akcje co teraz są podczas transmisji 'home' (vote harden w Hou, vote Giannis w Milwaukee, vote Kempa w Charlotte itepe) to też wynik kompleksów? co jest złego w głosowaniu na "naszego"?

To jest pikus. Nowe CBA daje dużego kopa jak jesteś All Star wiec agenci wysyłają do dziennikarzy do adminow forum vote ktoś tam. Do tego stopnia ze jest nawet vote McLemore.

All Star dla nas to cyrk a w USA bardziej dochodowe dla klubu niż nawet PO. chyba tylko final NBA daje większy zysk dla klubu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wyniki głosowania:

 

VV1Pi9M.png

 

Chore, po prostu chore. Dobrze że zmienili zasady. Musieli się wystraszyć co Gruzini robili w zeszłym roku. 

 

Tak, tak wiem. To ranking popularności a nie skilla nie mniej kilka totalnych nieporozumień:

 

  • Zaza i nie wymaga żadnej argumentacji. Wyżej od Khawiego, Davisa czy chociaż by Greena? Big LoL.
  • Kevin Love trzeci? Eeee....
  • Na liście "ulubione" nazwisko kibiców NYK - Rose....
  • Kemba Walker 9 na wschodzie z niskich ?! Srsly?
  • Co na tej liście do cholery robi Lin?!
  • To samo dot. Iguodali...już prędzej Clark jak tak strasznie chcą mieć 6 z GSW.
  • Curry pierwszy jak Harden i Brick są o wiele bardziej wyraziści w tym RS
  • Wade więcej głosów od Butlera....

 

Nie wiem czym kierują się wybierający ale słowo żenada jest tu za słabym słowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.