Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dla mnie on jest większym pewniakiem od Butlera.

Gianis takim pewniakiem nie jest.,Ma spore szanse na jedyny wakat we wschodnim Frontcourt .,LeBron i Butler są poza konkurencją mają zapewnione miejsca "z urzędu" na trzecie miejsce będzie dużo kandydatów z podobnymi szansami. Gianis ma mniejsze szanse w głosach ludu,ale większe w glosowaniu ekspertów,Melo czy KP odwrotnie    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EAST : Pod każdym względem LJ, Butler i Giannis powinni być pewniakami do frountcourtu. 

a koniec końców i tak będzie Melo(nie twierdzę ofc że zasługuje)

 

i przyczepie się do Love'a. Czy jego sezon jest lepszy od Porzingisa? 

 

btw dla mnie asg to dalej mecz gwiazd, a niekoniecznie najlepszych zawodników, dlatego nie widzę tego bez Wade'a, czy Anthony'ego. 

 

Irving wade Giannis Lbj Melo

 

Wall Lowry Derozan Butler George Milsap/porzingis Horford

 

cp3 westbrook kawhi durant Davis

 

curry harden Lillard Klay Green Boogie/griffin M.Gasol

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę problem z All-Star i kto tam się powinien znaleźć, a kto nie.

 

 

Wschód:

 

Irving - DeRozan - Butler - Gianis - James

 

Zachód

 

Westbrook - Harden - Leonard - Durant - Davis

 

Ławki Wschód:

 

Wall - Lowry - Thomas - Walker - Love - Whiteside - Anthony

 

Zachód:

 

Curry - Lillard - Paul - Gasol - Cousins - Gobert - Klay

 

Generalnie zgadzam się z całą listą z wyjątkiem Klay-a, gra zbyt w kratkę by być All-starem (te jego 60 punktowe spotkanie było trochę za wcześnie) zamiast Klaya dałbym KAT-a.

 

Jestem w stanie wyobrazić sobie taki scenariusz, że będzie 5 zawodników z GSW (Curry, Durant, Zaza jako wybór ludu, Klay, Green - z ławki), choć mam nadzieje, że do tego nie dojdzie.

 

A w sumie to mnie to mało obchodzi. Choć pewnie w lutym i tak obejrzę ten cyrk.

Edytowane przez Mirwir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Generalnie zgadzam się z całą listą z wyjątkiem Klay-a, gra zbyt w kratkę by być All-starem (te jego 60 punktowe spotkanie było trochę za wcześnie) zamiast Klaya dałbym KAT-a.

 

Jeśli chodzi o Townsa, to bardzo długo się zastanawiałem i właściwie równie dobrze może się tam pojawić Towns zamiast Klaya.Z drugiej strony Klay gra bardzo podobnie do tego, co w dwóch ostatnich sezonach, gdzie trafiał do ASG. Towns, czy Embiid mają jednak bardzo słabe bilanse (zresztą podobnie, jak Whiteside). Wszystkich się nie da tam wcisnąć. No i albo Porzingis, albo Anthony.

 

Rozważałem też Millsapa zamiast Love'a/Whiteside'a, bo uważam, że z drużyn playofowych każda powinna mieć przedstawiciela, ale akurat na wschodzie jest strasznie równiutko. No i można pomyśleć nad Paulem Georgem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Townsa, to bardzo długo się zastanawiałem i właściwie równie dobrze może się tam pojawić Towns zamiast Klaya.Z drugiej strony Klay gra bardzo podobnie do tego, co w dwóch ostatnich sezonach, gdzie trafiał do ASG. Towns, czy Embiid mają jednak bardzo słabe bilanse (zresztą podobnie, jak Whiteside). Wszystkich się nie da tam wcisnąć. No i albo Porzingis, albo Anthony.

 

To jest mój problem z Klay-em. On generalnie gra swoje raz lepiej raz gorzej przed All-star trochę się budzi (2 lata temu rzucił 37 punktów w 3Q i takie jednostkowe wyczyny zamydlają obraz jego gry)

 

Bilans bilansem ale czy przy wyborze ważniejsze powinno być czy dany zawodnik elektryzuje publikę  (2 lata temu - było 4 nudziarzy z Atlanty za bilans), bo towarzystwo robi się zbyt skostniałe. I dla "dobra" ligi powinno się wpuszczać trochę świeżej krwi. I możliwie trzymać się jak najdalej od wybierania więcej niż 2 zawodników z jednego zespołu (miałem problem z Love, ale wśród PF ze wschodu broni się) Paul George, kurde zapomniałem o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wschód:

 

S5: Irving - DeRozan - Butler - Giannis - LeBron

Ława: Lowry - Wall - Wade(?) - Melo - Whiteside - Porzingis - George(?) - Horford

Trener: Tyronn Lue

 

Muszę przyznać, że najciężej było mi wybrać rezerwę w tym zestawieniu. Wade i George raczej nie wejdą z do S5, chociaż kto wie, rok temu D-Wade był nie małym zaskoczeniem w pierwszej piątce wschodu. Jak widać chłop z Shaqiem lub LeBronem, czy bez nich ciągle ma wielkie grono fanów. Nie jestem też pewien Whiteside'a i Porzingisa, ale sądzę, że Łotysz jest większym pewniakiem. Jeśli któryś z nich nie dostałby się do ASG to uważam, że na jego miejsce wskoczyłby... no właśnie kto? Drummond? Millsap?

 

Zachód:

 

S5: Westbrook - Curry - Leonard - Durant - Davis

Ława: CP3 - Harden - Klay - DMC - Griffin - Aldridge - Gasol M.

Trener: Steve Kerr / Gregg Popovih

 

Nie jestem fanem GSW i ogólnie nie czuję ich wielkiego fenomenu. Okej 73-9, 2x MVP Curry'ego, świetny strzelec i wgl. Chyba wolę po prostu starą twardą grę pod koszem. Do czego zmierzam? Curry w S5 pewniak, głosy wystrzelą go w kosmos. Największą niewiadomą w S5 jest trzeci frountcourt. O ile Kawhi i KD się dostaną, tak nie wiem kto obsadzi ostatnie miejsce.

Nawinął się tutaj wątek Klay'a Thomspona. To chyba jeden z nielicznych zawodników GSW, którego w miarę lubię. Myślę, że wejdzie do All-Star chociażby z ławki. Jest jednym z najlepszych 3-pointerów, a jak wiemy ASG to ostatnio taki konkurs trójek i wsadów.

 

Skoro już o tym mowa. Co sądzicie o aktualnym ASG. Wydarzenie huczne, jedno z najważniejszych w NBA, ale gdzie się podziało to stare ASG, gdzie była walka, normalna gra, nawet bieganie? Dzisiaj to tylko trójeczki w kontrze i alley-oopy oraz wyścig, która drużyna przebije 150 pkt. O prawdziwym bieganiu nie ma mowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o tym mowa. Co sądzicie o aktualnym ASG. Wydarzenie huczne, jedno z najważniejszych w NBA, ale gdzie się podziało to stare ASG, gdzie była walka, normalna gra, nawet bieganie? Dzisiaj to tylko trójeczki w kontrze i alley-oopy oraz wyścig, która drużyna przebije 150 pkt. O prawdziwym bieganiu nie ma mowy...

 

walki to tam nigdy za bardzo nie było, ale fakt - to co się tam ostatnio wyprawia przechodzi wszelkie pojęcie - już bym wolał obejrzeć jakiś mecz polskiej drugiej ligi kobiet (jeśli taka jest lol)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.