Skocz do zawartości

Klasa Hall of Fame 2021?


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie, a być może nawet na pewno w 2021 roku od Hall of Fame dołączą następujące osoby:

  • Ray Allen
  • Kobe Bryant
  • Tim Duncan
  • Kevin Garnett

Jak wiemy od zakończenia kariery zawodnika do włączenia go do HoF musi minąć przynajmniej pięć lat. Nie ma wątpliwości, że w/w kwartet z pewnością znajdzie się w tym elitarnym gronie.

 

Mam do Was dwa pytanka związane właśnie z tym tematem:

  1. Czy według Was cała ta czwórka znajdzie się w Hall of Fame w 2021 roku, czy któryś będzie musiał jeszcze trochę poczekać?
  2. Kto według Was zostanie włączony do Hall of Fame przez najbliższe pięć lat tj. do 2021 roku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czwórki

  • Ray Allen
  • Kobe Bryant
  • Tim Duncan
  • Kevin Garnett
Na natychmiastowe dołączenie do HOF nie zasługuje Allen wg mnie, ponieważ to nie ten status gwiazdy co reszta.

 

Trójka Bryant Duncan Garnett, byli twarzami ligi przez 1,5-2 dekady.

Do tego naginając fakty byli twarzami organizacji i w oparciu o nich powstawały ekipy godne walki o misia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak zmieniłem zdanie. Kobe jako największy samolub i egoista ligi powinien w 2021 sam zostać wprowadzony do Hall Of Fame. :onthego::tongue:;)

 

Idąc typ tokiem myślenia najlepiej by było gdyby Duncan też nie wchodził do HoF w 2021. Niech wprowadzą go razem z Manu i Tonym, kiedy już ci skończą karierę.

Zatem zostaje nam tylko Garnett...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy czasami coś ostatnio nie zmieniło się w przepisach i czy obecnie okres karencji 5 lat po zakończeniu kariery nie został skrócony do 4 lat.

 

McGrady, Webber, Bogues, Hardaway, Divac, B.Wallace zostali nominowani do HOF 2017.

 

 

Widziałem  :peaceful: mnie jednak zastanawia kto dostanie się w późniejszych latach

 

To że zostali nominowani to chyba nie oznacza automatycznie że dostaną się do Hall of Fame w tym roku lub następnych (lub w ogóle).

Z tych nominowanych w danym roku zostanie wybrana max 4 do Hall of Fame.

 

Z tych naj największych to może być problem żeby nimi zapychać Hall of Fame do 2020 bo ci naj naj to albo już są w HoF albo właśnie przeszli na emeryturę albo jeszcze grają. Pózniej będą odchodzić na emeryturę różne Wady, Dirki, Cartery, Gasole, Pierce .... Lebrony.

 

No ale policzmy (w nawiasach rok od którego mogą startować uwzględniając 5 letni okres po przejściu na emeryturę)

 

Ben Wallace (2017)

no i wspomniani powyżej:

Tracy McGrady

Chris Webber

Tim Hardaway

Nie wszyscy załapią się jednego roku zostaną na póżniej:

Vlade Divac - może nie tyle za osiągnięcia ale jest nacisk na umiędzynarodowienie NBA a HoF lubi innostrańców więc może się dostać wcześniej.

Muggsy Bogues - ten to na pewno prędzej czy pózniej dostanie się za wzrost.

Jason Kidd (2018)

Marcus Camby (2018) to raczej drugi koszyk ale niech ma za bloki.

Chauncey Billups (2019)

Steve Nash (2020)

Shawn Marion (2020) - Co prawda gracz nie tak dużego kalibru jak ci powyżej ale fajnie jakby razem ze Stevem Nashem wszedł.

Amare Stoudemire (po 2021)

 

Gdyby brakowało graczy do zapchania HoF zawsze można sięgnąć do drugiego czy trzeciego koszyka np

Antawn Jamison (gościu natrzepał przez karierę ponad 20,000 punktów co prawda w cienkich klubach ale jednak)

 

Może Robert Horry za pierścienie i rzuty w kluczowych momentach.

 

Z graczy prehistorycznych:

 

Tom Chambers to już dawno w HoF powinien chyba być , jeden z najlepszych białych in game dunkerów, na przełomie lat 80/90 absolutny top ligi, jedyny gracz z 20 tysiącami punktów w karierze który do tej pory nie jest w HoF.

 

Jack Sikma - Seattle championship i all star blisko przez dekadę.

 

Bill Laimbeer - największy bad ass z bad assów, podstawa mistrzowskich Detroit, pewnie ten image bad assa działa przeciwko jego wejściu do HoF ale chyba mu się należy.

 

Trochę mniej prehistoryczny Kevin Johnson

 

Z drugiego czy trzeciego koszyka graczy prehistorycznych przychodzi mi na myśl kilku power forwardów z czasów kiedy aby grać w kosza trzeba było mieć tego powera.

Horace Grant

Otis Thorpe

Charles Oakley.

AC Green

czy trochę młodszy Kevin Willis

 

Grzebiąc dalej w czasach prehistorycznych.

 

Z defensywnych potworów to przychodzi mi na myśl Mark Eaton i Michael Cooper - jedyni gracze z DPOTY którzy nie są w Hall of Fame

 

Podsumowując

Z graczy współczesnych do 2021 mamy z 10 pewniaków i kolejnych kilku HoF zapchaj dziur.

Z graczy prehistorycznych kilku pewniaków i kilka kolejnych zapchaj dziur.

 

A jeszcze kategoria szpital czyli gracze gdyby nie kontuzje czy inne problemy pewnie już znalezli by się w HoF

ale mimo wszystko trochę zapisali się na kartach NBA

Penny Hardaway

Grant Hill

wrzuciłbym jeszcze Shawna Kempa.

Edytowane przez Swiety_76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, bo rozcieńczacie wódkę

za definicja

NBA Hall of Fame honors players who have shown exceptional skill at basketball

Eksepszonal qwa

Horace Grant eksepszonal to miał zniżkę w Vision Express za wiek

AC Green eksepszonal virgin mobile (not so mobile od czasów Suns, wkurwiał mnie złom, zabierał minuty Tisdejlowi i Manningowi)

Kevin Willis 1st Raptor ever

 

KJ spoko, miał zajebisty szczyt, ale byl łamliwy jak herbatnik z tesco, mając barkleja po dobrej stronie peaku...

 

Fat Lever 4 president

chcecie elitarnego skilla, pierścienie i nie mówicie Bowen?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.