Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już tego wcześniej ktoś nie wklejał, ale dopiero niedawno odkryłem

 

Maravich i Gervin grają w osła, świetne moim zdaniem, powinni coś takiego zrobić w ramach ASG

 

No i Iceman to był jednak bad mofo, wzrok zabójcy, bardziej mambowy niż sam Mamba ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=dCk7SjkSE4c

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już tego wcześniej ktoś nie wklejał, ale dopiero niedawno odkryłem

 

Maravich i Gervin grają w osła, świetne moim zdaniem, powinni coś takiego zrobić w ramach ASG

 

No i Iceman to był jednak bad mofo, wzrok zabójcy, bardziej mambowy niż sam Mamba ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=dCk7SjkSE4c

 

przeciez bylo i to dosyc niedawno, chyba Durant 2 razy wygral, nudy totalne byly, nikt tego nie ogladal i zrezygnowali

 

i mialo to najgorszy "puchar" ever kupiony w żabce chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez bylo i to dosyc niedawno, chyba Durant 2 razy wygral, nudy totalne byly, nikt tego nie ogladal i zrezygnowali

 

i mialo to najgorszy "puchar" ever kupiony w żabce chyba

 

no to musiałem przegapić, z asg widocznie nie byłem wtedy na czasie...widzę, że 2009 i 2010, w jednym Durant vs Rondo vs Casspi, ale przecież oni jeszcze na rookie kontraktach byli, żeby było zainteresowanie i frajda to muszą się tam mierzyć topowi gracze...

 

no to raczej się już coś takiego nie wydarzy, bo na asg to oni mają olew teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde '09 i '10. 

no to ten czas niezle leci myslalem ze bardziej '11, '12 i '13 ktores 2 z tych 3. no nic

 

w sumie no jakby gwiazdy braly udzial to i moze, ale im sie po protu nei chce a ten konkurs nie ma zadnego prestizu, skoro w konkursie wsadow nie chca to w czyms takim tymbardziej

 

jesli chodzi o ASG to ja bym byl za przywroceniem shooting stars bo to wlasnie byla taka konkurencja bez spiny i jakos mi sie spoko to ogladalo, bo tam i gwiazdy byly obecne i legendy w jednej druzynie, takze taki fajny fun event z dobrymi nazwiskami na chillu, ktory ani nie wymaga od uczestnikow kreatywnoci (co moze odstraszac w konkursie wsadow) ani nie zbzlania sie w zaden sposob, a to tez pewnei jakis tam element na ktorym zawodowcom zalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jesli chodzi o ASG to ja bym byl za przywroceniem shooting stars bo to wlasnie byla taka konkurencja bez spiny i jakos mi sie spoko to ogladalo, bo tam i gwiazdy byly obecne i legendy w jednej druzynie, takze taki fajny fun event z dobrymi nazwiskami na chillu, ktory ani nie wymaga od uczestnikow kreatywnoci (co moze odstraszac w konkursie wsadow) ani nie zbzlania sie w zaden sposob, a to tez pewnei jakis tam element na ktorym zawodowcom zalezy

 

Shooting stars było spoko, takie miłe i na luzie do herbatki, też bym przywrócił.

 

Ja za to mam jeden ciekawy pomysł ale na samą ASG, żeby im się chciało współzawodniczyć: zawodnicy zwycięskiego teamu mogą do końca reg season wykonać jeden taunting na mecz i nie oberwać za to techa :D czyli np. rim hang, big balls dance czy jakaś słowna mniej obraźliwa zaczepka. Zakład, że by wtedy gryźli parkiet żeby to wygrać? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/2709147-game-of-zones-season-4-episode-4-the-trade-deadline-is-coming

 

nowe game of zones juz jest :)

 

cos wyszukiwarka na YT sie popsula wiec nie moge sprawdzic czy tam juz wrzucili, za jakies pol godzinki sprawdze znowu bo od kilku minut odswiezam co ~30 sec i nie dziala nadal, jak bedzie to wrzuce od razu tez zeby bylo okienko z video, ale dla tych ktorzy wbija jakos zaraz to macie odrazu na ich stronie i ich playerze video

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bleacherreport.com/articles/2709147-game-of-zones-season-4-episode-4-the-trade-deadline-is-coming

 

nowe game of zones juz jest :smile:

 

cos wyszukiwarka na YT sie popsula wiec nie moge sprawdzic czy tam juz wrzucili, za jakies pol godzinki sprawdze znowu bo od kilku minut odswiezam co ~30 sec i nie dziala nadal, jak bedzie to wrzuce od razu tez zeby bylo okienko z video, ale dla tych ktorzy wbija jakos zaraz to macie odrazu na ich stronie i ich playerze video

Czekałem dosłownie cały dzień na nowy odcinek :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.