Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

https://streamable.com/gcihu

+

https://streamable.com/7bo25

 

generalnie z tego co wyczytalem to ten dzieciak jest chory, co mozna zauwazyc, ale tez ogolnie pochodzi z Nowego Orleanu i jest tam taka maskotka, bo znany jest miedzy innymi z tego ze w NFL tez tam jakies wywiady smieszne byly

 

w kazdym razie usmiechnalem sie po tych 2 i to chyba jedyny raz w ciagu calego dnia kiedy Westbrook nie zignorowal gadki/pytania o KD, jak ktos nie widzial itp. to tak informacyjnie pisze, ze za kazdym razem jak ktos go pytal o KD to Westbrook po prostu zaczynal mowic o modzie tak z dupy :D no i w sumie dobrze, k**** ile mozna to ciagnac, zwlaszcza ze kilka dni temu grali w Oklahomie i tez non stop to bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w7mn9d.jpg

Ta. Fajnie tylko smutne jest kilka rzeczy. O tej imprezie nic nie było słychać. W ogóle od czasu jak PLK ma Polsat to nic o ligowym koszu nie słychać. Z kadrą tak samo. Jeśli liderem mistrza polski jest k**** Łukasz Koszarek to jak ten sport ma mieć fanow w Polsce.

A druga sprawa to to, że szkoda, że Mistrz Polski ma znowu problemy ze spięciem budżetu(który już rok? Trzeci?), a taki Ponitka już podobno myśli o drodze sądowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gorzej ze sceneria tego zdjęcia wyszła tak, jakby ten finał grali na jakiejś szkolnej hali. Rozumiem ze budżet mają skromny, ale to co widze to lekka przesada

 

A nie grali na szkolnej? Cały ten PP był dla mnie śmiercią promocji polskiej ligi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_2rm6551_u.jpg

 

przypadkiem obejrzałem kawałek stelmet - turów i mało się nie popłakałem jak realizator stwierdził że to jeden z lepiej realizowanych meczów koszykówki jakie komentuje/oglądał i do euroligi którą pokazują nie ma czego się wstydzić...

 

Obejrzałem prawie całe Copa del Rey i pomijając

- piękną halę Baskonii na poziomie NBA

- oprawę godną imprezy mistrzowskiej

- transmisję przez pół dnia łącznie ze wszystkimi towarzyszącymi "występami artystycznymi"

- minimum 6 komentatorów i reporterów na hali i w studiu

- obrazkami z szatni

- powtórki i skróty całego meczu w slow-mo (genialne!)

to poziom sportowy zabija PLK choćby to miało nawet z 10 żyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.