Skocz do zawartości

Ile razy mam ci mowic?! Atakujemy na tamten kosz!


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

2 posty w temacie wykasowane, a tu dość ciekawe oblicze mamy byłego miszcza NBA:

 

“It was a situation where it was meant to be a private message. I hit the wrong button. Sucks,” Green said, arms folded as he spoke. “It was meant to be private. We’re all one click away from placing something in the wrong place, and I suffered from that this morning.

 

Generalnie w necie pojawiło się zdjęcie, które Dray miał sobie sam zrobić. Owo zdjęcie przedstawiało czarnego Niemca w kasku. Jak to Green tłumaczy - foto miało dotrzeć do drugiej osoby, a zostało upublicznione. W momencie, gdy Dray reprezentuje kraj. I tu nachodzą mnie pytania typu:

- kto swojego kutasiarza fotografuje przy zdrowych zmysłach?

- kto wpada na pomysł, by takie foto słać obojętnie gdzie w momencie, gdy akurat jest się na przededniu reprezentowania barw narodowych?

- kto wpada na pomysł takiego combo (dla przypomnienia Dray 2 tygodnie wcześniej też generował zamieszanie wokół własnej osoby)

- czy Dray to kolejny Rodman?

- kto widział takiego czarnego mikroszkopa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią rzeczą jaka mnie obchodzi w ten ulewny poranek jest pindol Draymonda.

 

A do Rodmana to mu jaj brakuje he he he he he hmmm

 

Melo ma dalej wyjebane na zabawy kolegów w samolocie:

 

- Ej Melo pokaż pindola!

- Fuck off bor...

- No pokaż pindola! 

- ...

-oooooo hehehe

 

https://twitter.com/DeezKnicks/status/759968947508838400

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze taka lajtowaa atmosfera średnio mi pasuje do profesjonalnego grania i postawy Reprezentantów Olimpijskich

 

Z drugiej strony dla takich milionerów co stać ich na wszystko takim wydarzeniem jest fota 20mln gracza z 3 blerwami?

 

Niedojrzale te goście są.

 

I nawet nieprzydkowo największe pajace kręcą się kolo tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze taka lajtowaa atmosfera średnio mi pasuje do profesjonalnego grania i postawy Reprezentantów Olimpijskich Z drugiej strony dla takich milionerów co stać ich na wszystko takim wydarzeniem jest fota 20mln gracza z 3 blerwami? Niedojrzale te goście są. I nawet nieprzydkowo największe pajace kręcą się kolo tego...

Luz w narodzie to i luz na boisku - taka mentalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze taka lajtowaa atmosfera średnio mi pasuje do profesjonalnego grania i postawy Reprezentantów Olimpijskich Z drugiej strony dla takich milionerów co stać ich na wszystko takim wydarzeniem jest fota 20mln gracza z 3 blerwami? Niedojrzale te goście są. I nawet nieprzydkowo największe pajace kręcą się kolo tego...

Oceniasz to przez pryzmat jednego shootaround, czy mowisz o calej otoczce obecnego teamu?

Bo jesli chodzi o ten jeden konkretny filmik (i caly trening - we talkin bout practice) to chyba nie ma sie co sie czepiac ze maja lajtowe przy jumperkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.