Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Camby chyba jednak jest w formie... 13 pkt, 23zb, 3bl, 4ast ;)

preseason, to preseason, nie podniecaj sie.. Clippersi bez Branda, Kammana.. to nie sukces. Nawet gdyby zebrał z 50 piłek, to nic specjalnego.. Więc spoko, spoko Camby Ci się połamie i będziesz jeszcze płakał :wink:. Ja mu tam wróże w tym sezonie max 40 meczy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Camby? Ten, który średnią meczy w karierze ma na poziomie 56 spotkań na sezon? Ten, który przez 11 sezonów tylko 2x zagrał więcej niż 70 meczów, a swój rekord ma na poziomie 72 spotkań? Ten, który w tym sezonie, pod koniec JUŻ skończy 34 lata (?), co wcale nie wróży, że z sezonu na sezon będzie grywał coraz więcej. Zapomnij jednym słowem ;). Wszyscy ci współczujemy prędzej niż zazdrościmy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdrościć to moge, ale tego dreszczyku emocji... polamie sie dzis czy nie polamie..a może jutro ??? :P ale przyznam że JAK jest zdrowy to nie ma konkurencji. a jakies trejdy panowie uskuteczniamy ?? ja w sumie otwarty jestem na propozycje, najchętniej pozyskałbym gasola lub duncana za amare + plotka. niby amare powinien zagrac lepiej od obu panów, ale ja się troche o to martwie. skład mam szeroki wiec jak komus brakuje pg albo sg to moge przemyslec dolozenie conleya albo rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge potransferować.. Najchętniej wziołbym jakiś backup na SG/SF.. Antek dzięki z PF'ów mam ich od zaj..bania - Westa wiesz, że chce ale nie za taką cene (: Najbardziej to mam smaka na Bryanta ale pewnie odpada :wink:

 

Moge wziasc Amare i moze Iggiego.. za Nowika i? - zawsze można się dogadać.. Najchętniej to pozbyłbym się tej dwójki z Mavs (uprzedzenia do drużyny), choć jak nic nie pozmieniam, plakać nie bede.

 

BTW z Horforda to jednak będą ludzie (: a i ciekawe kto się skusi na AH#20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakies trejdy panowie uskuteczniamy ?? ja w sumie otwarty jestem na propozycje, najchętniej pozyskałbym gasola lub duncana za amare + plotka. niby amare powinien zagrac lepiej od obu panów, ale ja się troche o to martwie.

Chyba w tej lidze takie prowokacje nic nie dadzą, ale pomarzyć zawsze miło. ;) Jeśli o mnie chodzi, to najbardziej interesowałby mnie jakiś pewniak PF/C na util.

 

skład mam szeroki wiec jak komus brakuje pg albo sg to moge przemyslec dolozenie conleya albo rondo.

Conley chyba był za dobry i dlatego go już nie masz w składzie bez żadnych wymian. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camby kozaczy ;) 70 meczy panowie w tym sezonie to bedzie lekko! zobaczycie :twisted:

zazdrość was zżera, widac ;) chcielibyscie po 140fp na mecz hie hie hie :twisted:

Pitti nie żebym coś mówił, ale sezon coraz bliżej a Camby już "Suffered a back spasm during practice on Monday and is listed as day-to-day, the Denver Post reports" :lol:

 

Viruz, heronim nie checie Nowika? mysle ze z wami dwoma moge się dogadać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy pierwszą wymianę. Wyszła zupełnie spontanicznie, bo żadnych trade'ów nie planowałem, ale postanowiłem zaryzykować.

 

Pod względem średnich z poprzedniego sezonu jestem do tyłu. Pod względem rozegranych meczów jestem tym bardziej do tyłu, ale mimo tego postanowiłem zaryzykować. Wprawdzie oddałem prawdopodobnie ok. 90 fppg bez kontuzji Anthony'ego; robiącego co roku ok. 80 Jamisona, który jest w contract year i niezwykle równego i niekontuzjogennego Millera (zawsze 75-76), który z Iggym robi cały atak w Sixers.

 

Co dostałem? Gasola, który może w ubiegłym roku nie zagrał wprawdzie nawet 60 meczów, ale takie kontuzja jak ubiegłoroczna z MŚ nie zdarzają się często i liczę na cały zdrowy sezon z jego strony. Richardsona, którego ostatni sezon był bardzo słaby i zagrał w nim tylko 51 meczów. Liczę jednak na zdecydowaną poprawę (spokojny powrót do tego, co robił w dwóch ostatnich sezonach w GSW, czyli 80-85 i minimum 75 meczów w sezonie), a na pewno transfer do Charlotte powinien zdecydowanie podnieść mu zwłaszcza ppg, tym bardziej jeśli na cały sezon wylatuje Morrison. Do Williamsa przekonany nie jestem, ale na pewno polubię go, jeśli przynajmniej utrzyma średnią z poprzedniego sezonu.

 

Mój skład wygląda w tej chwili następująco

 

PG - Tony Parker | Stephon Marbury | Jameer Nelson

SG - Jason Richardson | Monta Ellis | Marvin Williams

SF - Tracy McGrady | Mike Miller

PF - Tim Duncan | Chris Bosh

C - Pau Gasol | Brad Miller

 

Sprawa wygląda zatem tak, że mam aż 4 graczy o potencjale 100+ fppg. Duncan - wiadomo. Gasol - rok temu 99.6, sezon wcześniej 99.2, na pewno stać go na kolejny drobny progres. Bosh - ostatno 96.7, a że co roku jest co najmniej o kilka do przodu... McGrady - zawsze minimum ok. 95 fppg, w sezonie 2004/05 nawet 104.8, a że Rockets teraz zmienili trenera i z ultradefensywnej taktyki otworzyli się zdecydowanie na atak, to... Takiego kwartetu, czy nawet tercetu nie ma IMO nikt inny w tej lidze i to jest mój główny atut. Oprócz tego jak wspomniałem bardzo liczę na J-Richa, który ze swoimi 80-85 fppg miałby być takim łącznikiem między moją wielką czwórką a resztą składu. Co do tej reszty, to uważam, że każdy może być dostatecznie mocny, by przyzwoicie uzupełniać dostarczanie fp. Oby tylko zdrówko dopisało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie trade na korzyść kily'ego, zresztą jak prawie każdy trejd gdzie jeden z graczy dostaje wyraźnie najlepszego zawodnika. musze powiedziec ze jestem zdziwiony że za gasola który poszedł w 2 rundzie a gra na miare 1(i biorąc pod uwagę zainteresowanie nim), nie poszedł nawet 3 rundowiec tylko 4, a do tego andre którego rola w philly sie zmniejsza i jamison który jest solidny ale nie przebojowy . na moje nieszczescie kily ktory mial moim zdaniem jeden z lepszych teamow robi się naprawde niebezpieczny. minusy dla kily'ego to brak porządnego pg w tej chwili no i kontuzjogennosc jego drużyny(bosh, richardson, mcgrady to światowa czołówka w tym aspekcie).

co do tego kwartetu się zgodzę, ale pamiętaj że nie grają kwartety tylko oktety, a tu już walka jest wyrównana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Według mnie to, że dostaję w tej wymianie najlepszego z wymienianych graczy nie ma nic do rzeczy, bo każdy z graczy, których dostaje Pitti ma gwarantowane miejsce w punktującej ósemce. Co za tym idzie liczy się to ile fp ci wymienieni gracze będą w stanie uzbierać w sumie.

 

2. Co do Melo, to fakt, że poszedł w 4 rundzie nie jest najistotniejszy, bo faktem jest, że już w poprzednim sezonie robił średnią na miarę 3 rundy, a zdecydowanie ma co poprawiać, nadal się rozwija i od początku kariery nie dotykają go kontuzje.

 

3. Rola Andre w Sixers maleje? Wyjaśnij mi dlaczego, bo ja tam oprócz Iguodali nie widzę nikogo, kto jeszcze miałby mieć choćby w jakimś stopniu porównywalną rolę do Millera.

 

4. Jamison może jakiś super przebojowy nie jest, ale co roku robi ok. 80 fppg, dwa sezony temu nawet ponad 83) i tym razem będzie walczył o swój ostatni tłuściutki kontrakt. Zatem uważam, że oddałem dobrych i pewnych graczy.

 

5. Słabo na PG po tej wymianie? Myślę, że MVP Finałów stać na dużo, a to co zrobił w poprzednim sezonie (71 ppg) to absolutne minimum. Co za tym idzie nie musi być słabszy od Millera i nie uważam, by tu się wiele zmieniło, ani, by był tu problem.

 

6. Owszem grają oktety, ale to, że kwartet tak wyraźnie się wyróżnia nie jest żadnym minusie i zdecydowanie liczę na dostatecznie dobry poziom ze strony reszty.

 

7. Kontuzjogenność - możliwe, w końcu pozyskałem graczy mających odpowiednio 59, 51 i 68 (średnia poniżej 60!) meczów. Co do graczy przez ciebie wymienionych, to myślę, że w przypadku każdego z nich powinno być lepiej. J-Rich już nie jest po operacji kolana i chyba drugi raz ręki nie złamie. T-Mac twierdzi, że pozbył się problemu z plecami, który był powodem jego licznych absencji rok temu rozegrał ponad 70 meczów, z kolei Bosh miał w poprzednim sezonie jeden uraz, z którym zmaga się zresztą w trakcie tegorocznego offeason, więc może i tym razem na jednym takim urazie się skończy.

 

Jeśli już jesteśmy przy absencjach, to póki co problem ten dotyczy Jazzmena (J. Howard zawieszony na 2 pierwsze mecze), Hirka (zawieszenie Artesta, które na szczęście dla niego i tak złagodzono) i przede wszystkim Mich@lika (Odom wypada na pierwsze 2 tygodnie, Wade prawdopodobnie na cały listopad). Jeszcze Durant Zajmona jest niepewny na opener.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to teraz ja sie cos wypowiem.

Wzialem Jamisona, Melo i Andre ze wzgledu zdrowia.

Teoretycznie Kily wyszedl duzo na plus, ale to okaze sie w trakcie sezonu.

Jamison te 70 meczy powinien rozegrac, Melo 75-80 mysle, ze jest dla niego, natomiast Miller wykrecal niezle staty w poprzednim sezonie, jest po za Iguodala najlepszym zawodnikiem Philly, wiec moze cos z tego bedzie.

 

Kily dostal dwoch w zasadzie niepewnych zawodnikow. J-rich potrafi krecic super staty, ale musi byc zdrowy. To byl troche nieprzemyslany wybor w moim drafcie, ale uwazam, ze stac go spoko na mecze po 100fp, ale wiem, ze nie dojdzie do granicy 70 meczy. Gasol w zasadzie to samo - juz go kontuzja dopadla, ale to nic specjalnego, za tydzien wroci. Williams przy boku Redda nawet krecil te 70fp, ale wydaje mi sie, ze teraz bedzie mu jeszcze trudniej.

 

Sklad mialem bardzo kontuzjogenny - Camby, Gasol, J-Rich chociazby. Gdyby odpadli mi ci zawodnicy w jednym czasie, lub jeden po drugim byloby naprawde ciezko...

Wydaje mi sie, ze wyjde na tym na minimalny plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.