Skocz do zawartości

NBA na żywca 16/17- jazda jazda


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Love gra na większym luzie wygląda jakby się wreszcie czuł komfortowo w tym zespole.

Po Indianie spodziewałem się więcej fizycznej walki, twardszej obrony i walki o wolniejsze tempo meczu przy wymianie ciosów nie maja z Cleveland szans.

Dobrze wyżej napisane mecz przyjemny a żeby Indiana powalczyła powinno moim zdaniem być dokładnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nie wiem czy za bardzo sie na PO nakrecilem czy co, ale jakos srednio mi sie podoba ten meczyk

 

po za tym 2 rzeczy - pierwsza to wiadomo FT Cavs... masakra

druga to jest to ze oni bez lebrona jak dzieci we mgle niestety... usiadl teraz na ostatnie 2 minuty Q3 to oni przestali w ogole grac o co chodzi? byly 3 akcje kazda wygladala klepiemy pilke 15 sekund i oddajemy jumperka. nie biegaja w ogole, nie ruszaja sie i gry nie szukaja... 

 

wiem ze graja tak caly sezon, ale no myslalem ze intensywnosc i staranie sie na 100% caly czas bedzie bo to PO, a tak poki co nie jest, zreszta w sumie kontroluja to spotkanie i ja osobiscie tej atmosfery PO jeszcze za bardzo nie poczulem, ale fani w Toronto nie zawioda w tym aspekcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież tak ma wyglądać ta seria, nie? Pytanie tylko czy w czasie jej trwana nie zacznie spadać mu nieco motywacja i utrzyma takią intensywność i koncentracje przez całą serie. Ja tam w reinkarnacje Lanca nie wierze a na Milesa Turnera jeszcze trochza wcześnie, cokolwiek wyszarpie Indy bedzie zasługą PG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak prędko.. Nie tak prędko! :D

 

Pacers wciąż w grze! Ale byłyby jaja jakby wygrali w Ohio pierwszy mecz.. :D

James chyba sporo meczow na dzien dobry przegrywal wiec nie wiem czy jaja. George to mi szkoda. Dawac go do tego Bostonu i niech robi z tymi leszczami rozpierdal. Ewentualnie San Antonio kub Houston go zmieszcza w 2018?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.