Skocz do zawartości

bold prediction


BiałaCzekolada

Rekomendowane odpowiedzi

Ja o Porzim pisałem, ze chocby miał być Paul Gasol meets Dirk Nowitzki to wolę Russella :grin:

Inna kwestia, że dzisiaj mamy kilku gości, którzy wyglądają grubo, ale to ilu z nich osiągnie swój sufit to inna kwestia.

 

Davis, Simmons, już mieli/mają swoje przygody z kontuzjami, poza tym Anthony mimo ze młody to powili zaczyna przypominać Favorsa - "mam niby full package, ale c*** z tego."

Embiid miał bardzo poważną jak na wysokiego kontuzję, która skończyła choćby karierę Yao.

 

Bradley Beal wygląda często gęsto jak future top3 SG ligi, ale ciągle coś mu się dzieje niedobrego - choć w PO trzaska całkiem solidnie.

Przypomnijmy sobie Rose'a z sezonu MVP i ten dynamit w nogach, a wcześniej kariery i urazy T-maca, McDyessa, Granta Hilla i wielu innych. Niestety to sport mocno wyczynowy i za 5 lat możemy łaszczyć np z Phila , ze wziął tego chuderlawego, wiecznie połamanego Porzingiego....

U never know.

 

edit: czy np jeden z lepszych młodych GTG ostatnich lat Brandon "skończyły mi sie kolana" Roy

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w styczniu ogarniecie się, że fajnie byłoby dołączyć do bandwagonu Mylesa Turnera, to pamiętajcie kto od lipca ubiegłego roku jest tutaj głównym kierownikiem pociągu. Turner, jeżeli będzie zdrowy, jako podstawowy zawodnik grających taką ofensywę Pacers zagra rewelacyjny sezon, zapiszcie sobie. Najbardziej niedohypeowany prospekt w NBA.

Ponadto, bardzo łatwo pisać takie rzeczy, gdy ktoś robi 50-16-5-7-4, ale niektórzy chyba zapomnieli jak wielkim talentem jest Anthony Davis. 
 

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Davisem wygląda to mniej więcej tak, że cichy sezon w słabych Pelicans, z problemami zdrowotnymi, nowym trenerem, przy plejadzie nowych super wysokich prospektów, spowodował, że ze złotego dziecka NBA strącił go Towns, a najbardziej ekscytującym młodym wysokim w lidze stał się Porzingis. Rzecz w tym, że AD w dalszym ciągu ma kosmiczny upside, a tylko od zdrowia i tego jak najszybciej opuści Pelicans zależy, czy go zmaterializuje. Zdrowy Brew robi w tym sezonie w Pelicans jakieś chore 30-10-3 z regularnymi wstawkami w stylu 50-16-5-4-6 i tym razem dobrą (sorry, Ely) defensywą. 

Serio ogarnijcie się z tym Turnerem. Koleś ze swoim rzutem (najszybsze shot release ze wszystkich wysokich w lidze tak btw.), potencjałem atletycznym, grą po obu stronach parkietu i boiskowym IQ, będąc najlepszym wysokim Indiany i mając w zespole cały zestaw dobrych ballhandlerów, to główny kandydat do MIP i naprawdę świetnego sezonu. Zwłaszcza, że rozwija się w kosmicznym tempie, w momencie draftu to był najbardziej surowy gracz jaki poszedł w loterii.

 

Nie wiem czy Justise Winslow będzie drugim Georgem/Leonardem, ale w tym sezonie to będzie najlepszy gracz jakiego na obwodzie mają Heat.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myles Turner - uwielbiam gościa jeszcze w NCAA no ale Indiana miała 11 pick.... Facet jest naprawde świetny i nie zgodzę się że był surowy w momencie draftu..On pokazuje to co pokazywał w NCAA rzut obronę itp.... Ale fakt faktem rozwija się niesamowicie

Raczej odnosiłem się do tego, że w momencie wyboru w drafcie miał ze sobą średni sezon w Teksasie, gdzie miał problemy z efektywnym zdobywaniem punktów, kreowaniem sobie rzutu i ... problemy z bieganiem. Potencjał to jedno, ale Turner w momencie draftu raczej nie wyglądał na kolesia, który znajdzie mocne miejsce w rotacji playoff teamu, a za rok będzie jednym z najlepszych zawodników tej drużyny. A tak mniej więcej to wygląda teraz.   

 

Oczywiście kolejna dawka turneropropagandy z mojej strony jest spowodowana faktem, że w temacie pojawiły się nazwiska Lylesa, Capeli czy innego Simmonsa albo Zubaca przed tym jak ja do niego wszedłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jahill Okafor i Nerlens Noel, strasznie lubię obu chłopaków.

 

Marcus Smart, ma głupią fryzurę, ale jaram się nim od rookie season. 

 

Jabari Parker i Wiggins. - okropnie bym chciał, żeby przeobrazili się w superstarów.

 

No i jestem chyba jedynym gościem na forum, który lubi Jenningsa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w styczniu ogarniecie się, że fajnie byłoby dołączyć do bandwagonu Mylesa Turnera, to pamiętajcie kto od lipca ubiegłego roku jest tutaj głównym kierownikiem pociągu. Turner, jeżeli będzie zdrowy, jako podstawowy zawodnik grających taką ofensywę Pacers zagra rewelacyjny sezon, zapiszcie sobie. Najbardziej niedohypeowany prospekt w NBA.

Nie jesteś sam kierowniku :)

 

A z nowych twarzy to podoba mi się Hield.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z nowych twarzy to podoba mi się Hield.

Tu Ty z kolei nie jestes sam, niestety wszystko wskazuje na to, ze trafil mu sie trener cymbal, ktory po swietnych 4meczach Buddiego postanowil zamiast kontynuowac Jego rozwoj i wzmacniac pewno siebie (co u takiego pure strzelca jest bardzo wazne) ten postanowil go totalnie stlamsic. Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.