Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jokić jest niesamowity, aktualnie mój ulubiony gracz w lidze obok Giannisa. Najlepsze jest to, że on te swoje magiczne podania czy grę w post robi na sporym luzie i wygląda to bardzo naturalnie. 

 

ej mam tak samo aktualnie w enbiej (1 - Giannis 2 - Jokic)

 

JESTEŚ MNĄ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki. Ale ten George jest słaby w tym sezonie. W ogóle Indiana rzadko gra ładnie.

Jokic Jokicem ale Harris moim zdaniem zrobił duży postęp w ofensywie. Pytanie tylko uzasadnione czy Malone nie ma racji z Gałki. Puścić go latem w cholerę i zapolowac choćby na Ibake czy Sapa

Gallinari to fajna trzecia opcja a nie lider.

Lepiej te kasę dac na millsa może Ibake bo on chyba Maxa nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był ofensywnie nasz chyba najlepszy mecz w tym sezonie, choć trzeba przyznać, że Pacers nie za bardzo chcieli się pokazać przed brytyjską publiką. Trudno się nie cieszyć, gdy Twój klub po trzech kompromitujących porażkach nagle rzuca 140 punktów na ogromnym luzie, ale mam nieco mieszane uczucia. Ten mecz nie wyglądał jak spotkanie drużyn NBA bijących się o PO, a bardziej jak spotkanie pokazowe, tempo było szaleńcze, nikt sobie specjalnie obroną głowy nie zawracał, a różnica w punktach bardziej wynikała z niefrasobliwości Indiany niż z jakiejś świetnej defensywy Barył. To zwycięstwo to dobry prognostyk przed następnymi meczami, ale nie wyciągałbym tutaj zbyt daleko idących wniosków. Z tak grającą s5, gdzie Mudiay nie przeszkadza, a nawet wydaje się być przydatny można jeszcze liczyć na udaną pogoń za Kings i Blazers, ale jak będzie - zobaczymy. Przez te wszystkie lata nauczyłem się już żeby nie jarać się pojedynczymi sukcesami, bo w następnym meczu ten balonik może już jebnąć w pierwszej kwarcie.

 

Takie so Baryły, takie one so.

 

PS. 

 

coby nie mówić Jokić po raz kolejny wyszedł zwycięsko z matchupu vs swoja klasa draftu. Turner wyglądał na tak zagubionego, że trenerio oszczędził mu już męczarni i zdjął go w połowie trzeciej kwarty (5 fauli) aby mu oszczędzić już więcej stresów, mam też nadzieje, że spoko mecz był tak wcześnie duża ilość z Was mogła zaobserwować jak Jok dobrze broni w post - europejska szkoła, dziwki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coby nie mówić Jokić po raz kolejny wyszedł zwycięsko z matchupu vs swoja klasa draftu. Turner wyglądał na tak zagubionego...

 

ale ten jeden bieg, gdzie Turner wyprzedził go o 3 długości pokazał (albo po prostu mi uświadomił :D) jaki on jest wolny (biegowo - bo łapy ma szybkie wbrew pozorom)

 

jak poprawi atletyzm (szybkość / kondycha + trochę siły też nie zawadzi, bo czasem daje się przy zbiórkach przepchnąć) to będzie GG

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten jeden bieg, gdzie Turner wyprzedził go o 3 długości pokazał jak wolny on jest (biegowo - bo łapy ma szybkie wbrew pozorom)

 

jak poprawi atletyzm (szybkość / kondycha + trochę siły też nie zawadzi, bo czasem daje się przy zbiórkach przepchnąć) to będzie GG

 

no tak, pisałem już wcześniej, że gdy ma bronić penetracje to wychodzi jego brak szybkości, ale nie ma też co oczekiwać, że gość będzie robił wszystko także po bronionej stronie, jest dobrze jak jest, to obwód musi się ogarnąć z obroną a Jokić sobie już poradzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malone to jest jednak idiota, odpuścić taką szansę, żeby jebnąć Spurs bez Parkera i Gasola. Pomiędzy ligą-londynem-ligą mieli chyba ponad tydzień odpoczynku, a ten daje wolne Gallo i Wilsonowi.

 

Brak jaj, który może drogo kosztować.

 

kącik dla niedowiarków:

 

Kevin Pelton@kpelton
 Obserwuj
Więcej

Over his last three games, Nikola Jokic is averaging 31.3 points and 12.0 rebounds on 61.9 percent shooting.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już chciałem pisać jak to Jok dogonił Lowry'go w ilości meczów pod rząd na przynajmniej 15pkt i 50%fg (10 takich spotkań) a tutaj tak fatalna kontuzja...

 

dramat, nie mogę już spać nawet, przypomina się Gallo w 13', podobnie bez większej ingerencji ze strony rywala, prześwietlenie lewego biodra (...) nic nie wykazało, MRI jutro

 

niby nie jest źle bo:

 

RT VicLombardi: Jokic's brothers emerge from locker room smiling. Still don't know official status but brothers tell me, "He's gonna be oka…

 

... ale po tego typu urazach przerwy lubią się wydłużać, a lekarze Barył to już w ogóle lubią pokisić ogóra zanim wydadzą zgodę na powrót, dobrze, że jest asg przynajmniej

 

teraz wyjdzie w praniu co znaczymy bez Nikoli, strach się bać normalnie, Malone zaczął już przebąkiwać o 6 seedzie coś (??) no to ma głab za swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim 6 spotcie, chyba pijany byl. Pierwsza siodemka zachodu a reszta stawki to jest przepasc 7 win roznicy. A do szostych OKC to juz maja nawet 8 w straty. Na wschodzie jest to bardziej splaszczone na zachodzie mamy wlasciwie dwie tabele, a wyglada na to ze nikt nie chce zajac 8 miejsca i grac z gsw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim 6 spotcie, chyba pijany byl. Pierwsza siodemka zachodu a reszta stawki to jest przepasc 7 win roznicy. A do szostych OKC to juz maja nawet 8 w straty. Na wschodzie jest to bardziej splaszczone na zachodzie mamy wlasciwie dwie tabele, a wyglada na to ze nikt nie chce zajac 8 miejsca i grac z gsw.

A czy ja pisałem, że to normalne? Powoływałem się na tweeta fana nuggets, który słów na wiatr nie rzuca, jak zdobędę źródło to zaraz tu wrzuce.

 

I jak nikt nie chce 8 seedu? Baryły ładnie cisnęły, ale teraz sprawa się komplikuje z wiadomych względów. Była szansa na 2 kolejne winy, ale z Suns na wyjeździe nie mamy szans z taką obroną jak dzisiaj, zaraz potem Lakers. Szkoda w c***.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem odnosilem sie do slow Malone'a bo Po prostu te slowa to bzdura. Ostatni na zachodzie Lakers traca do osmego Denver 4 winy, przedostatnie suns 5. To juz szybciej oni wejda do PO niz Denver (nawet przed kontuzja Jokicia) odrobi 7 winow do Memphis czy 8 do OKC. To jest przepasc i wyscig zolwi o te 8 miejsce, to juz na wschodzie jest wiecej emocji, ale Akurat Baryły to jedyna druzyna sposrod: kings,nop,mavs, ptb ktora chce wejsc do PO i zasluguje na to. Ostatnio grali naprawde fajnie a tu taki klops. Oczywiscie najwiekszym rozczarowaniem sa Blazers nawet dla mnie gdzie zakladalem sie przeciwko nim. Wiedzialem ze raczej beda za Memphis ale to ze beda sie bic o PO w tak marnym stylu przy takim payrolu to chyba nikt sie nie spodziewal.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

After undergoing an MRI this morning, it has been determined that Nikola Jokić has a left hip flexor strain. He is out for the game tomorrow night at Phoenix, and is listed as day-to-day going forward.

 

nie wierzę, tyle nerwów, nawet do kościoła nie zdążyłem pójść jeszcze :D

ale na razie to tylko te dwa mecze przecież... (trochę słabo, że akurat takie które z Jokiciem byłyby izi do pyknięcia a tak 1 W to będzie sukces na tym tripie)

 

zastanawiałem się na maksa o co chodzi w pierwszym zdaniu, wróciłem z miasta i nie sprawdzałem jeszcze nic, mogłeś napisać co i jak Ty urwisie Ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CaNR1SjUkAAHnYf.jpg

 

Kto by pomyślał, że z takiego serdelka wyrośnie taki wirtuoz parkietów? :grin:

 

Co to Jok dzisiaj odjebał to było coś niesamowitego, praktycznie w pojedynkę  załatwił nam ten mecz w 3 kwarcie, nawet Melo z odpalonymi cheatami nie dał rady nic na to poradzić. Mistrzunio, k****! Jeśli Nikola będzie grać tak dalej jak od początku stycznia (21/10/5 na 65TS) a przy tym Baryły wymęczą PO, imo powinien się ubiegać o 3 piątkę all-nba. Grubo? Być może, nie jestem tutaj absolutnie obiektywny, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, to co poradzisz?

 

 

Brawa dla całych Barył zwłaszcza Bartona i Wilsona, ale przede wszystkim dla... Generała Nelsona. Ten niegdyś znienawidzony przeze mnie samolub dziś jest jednym z moim ulubionych vetów, można powiedzieć, że gość jest jak wino. Wczoraj skończył 35 lat. I'm fuckin done.

 

PS.

 

Fajnie, że Juancho dostaje minuty, dzisiaj pokazał jak mądrym jest graczem pomimo tak młodego wieku, szkoda, że Mudiay niedługo wraca, bo pewnie znowu Hiszpan na tym ucierpi.

 

PS2.

 

jakby ktoś namierzył gdzieś jaja Jusufa Nurkicia to proszę jak najszybciej odesłać je z powrotem do kolorado, bo to przestaje być śmieszne.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.