Skocz do zawartości

Denver Nuggets 16/17 czyli " Co to będzie, co to będzie?"


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Hill-Harris-ktoś (Gallo?)-Sap-Jokic - w sumie można walczyć o HCA w 1szej rundzie :>

 

szkoda, że w obecnej lidzie (GSW hegemon na najbliższe 2-3 lata luźno) te wzmocnienia dają Nuggets maksymalnie walkę o 2gą rundę PO.....ale imho to i tak spoko (w sumie nie jestem fanem "procesów" i wolę pięć lat solidnych, niż 4 lata kupy + miś)

 

Będę Was oglądał choćby ze względy na sympatię jaką mam dla niego

 

Oj tam oj tam

Wiadomo, że Jokic ma masę wad i w ogóle, ale to jest najbardziej fun to watch grajek w lidze teraz (taki Manu na sterydach i hormonie wzrostu) i zdecydowanie wystarcza do tego, żeby chcieć oglądać tę ekipę (co nie znaczy, że ja też nie jaram się Millsapem :>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde strasznie fajnie, że złapaliście Sapa bo pasuje idealnie do Jokica, ale na dziś macie 14 graczy i tak naprawdę brakuje wam rozgrywającego (czy Murray to odpowiedź?), a sam back up na C (co z Plumlee) pewnie wykorzysta salary cap.

Jakieś pomysły macie? Bo bez jakiegoś trejdu sie chyba nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszą minimum jednego PF gdzieś oddac, a najlepiej to ze dwóch. Ten draft byl bardzo dziwny :/. Hill na krótkim kontrakcie bylby spoko, bo tak to zostaja Mudiay, Nelson i Murray. Jeden wyglada niestety na busta, ale może to bedzie ostatni sezon szans dla niego, drugi niezle grał w poprzednim sezonie, ale najlepsze lata juz za nim, a ten trzeci to dfajny combo, lec moim zdaniem raczej material na 6th mana niz starter PG.

 

Na trójce pewnie Chandler, a Gallo gdzies podpisze i ja sie tam ciesze, bo nie jestem jego fanem. Ogólnie na PG przydalby sie ktos z niezlym D i trojka, niekoniecznie typowy rozgrywający, cos w stylu Beverleya ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.