Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Markkanen idzie mocno w górę ostatnio. Na expresie jest na siódmym, na Verticalu na szóstym. Fultz od jakiegoś czasu jest pewniakiem do jedynki, Ball pewniakiem do dwójki, potem coraz częściej Jackson ponad Smithem. Dalej górą freshmani. Poza Rabbem, który miał iść w TOP 5 w tym roku, to w top 15 nadal nie ma nikogo spoza pierwszoroczniaków i zagranicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bam Adebayo spada w dół, Miles Bridges cały czas koło 10tego picku tak samo jak ten Ntilikina. Issac solidnie koło 5 picku sie buja a na nbadraft jest nawet na 3 przed Jacksonem czy też Smithem.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NCAA trwa mecz na szczycie Kansas@Baylor

 

Jackson ma swietne instynkty w obronie z pomocy, zastawia wiekszych i silniejszych od siebie, idealny all around

 

link:  http://xrxs.net/ncaa/?hls=http://jtvs-mbb-big12-bu.cdnllnwnl.nlss.neulioncloud.com/nlds/jtvs/mbb-big12-bu/as/live/mbb-big12-bu_hd_3000.m3u8

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NCAA trwa mecz na szczycie Kansas@Baylor

 

Jackson ma swietne instynkty w obronie z pomocy, zastawia wiekszych i silniejszych od siebie, idealny all around

 

link:  http://xrxs.net/ncaa/?hls=http://jtvs-mbb-big12-bu.cdnllnwnl.nlss.neulioncloud.com/nlds/jtvs/mbb-big12-bu/as/live/mbb-big12-bu_hd_3000.m3u8

Jakby liczyli deflections, to JJ pewnie szedłby na jakiś rekord. Kryje Motley'a, ogólnie szok. Brakuje jeszcze, by za Karnowskiego kiedyś się zabrał. W ataku szybko reaguje(2 sek) otwierającym podaniem. Wbija od jakiegoś czasu na naprawdę wysoki pułap. 

 

Swoją drogą ciekawa sprawa, bo zanim Kansas się zaczęło, obejrzałem 1 połowę NC State i Smith totalnie odciął się od gry. Nawet nie wyprowadzał piłki, a jak już była w jego rękach, to zaraz oddawał. Straciłem czas.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ wypruwa sie w obronie dzisiaj, mam nadzieje ze nie zabraknie mu pary na koniec meczu. Jestem dosyc spokojny o jego jumpera(niby najprostsza rzecz do poprawy), nawet jak nie bedzie w tym powyzej przecietny to i tak passingiem, wyjazdem pod kosz i defensywą powinien miec okrutny impact na gre. Czekam az zacznie picki grac, Tatum ma czasem takie przeblyski jak ballhandler. 

 

NC State sie ciezko oglada, zreszta chyba Gottfired na wylocie juz jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ wypruwa sie w obronie dzisiaj, mam nadzieje ze nie zabraknie mu pary na koniec meczu. Jestem dosyc spokojny o jego jumpera(niby najprostsza rzecz do poprawy), nawet jak nie bedzie w tym powyzej przecietny to i tak passingiem, wyjazdem pod kosz i defensywą powinien miec okrutny impact na gre. Czekam az zacznie picki grac, Tatum ma czasem takie przeblyski jak ballhandler. 

 

NC State sie ciezko oglada, zreszta chyba Gottfired na wylocie juz jest. 

W ostatniej akcji nie zabrakło :)

 

Drugi Iggi. Idealne uzupełnienie na niskim skrzydle do Melo, jako pf i KP na c  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nisko chyba nie spadnie, pod katem fitu jest idealny do PHX akurat.

 

Nie ten atletyzm co u Iggiego, ale sufit ma wyzej. 

Zgadzam się co do PHX, a co do Knicks to było bardziej życzenie :) Poza top5 JJ nie wypadnie, a przynajmniej nie powinien.

 

A w porównaniu z Iggim miałem bardziej na myśli po prostu to "wszędobylstwo".  

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się co do PHX, a co do Knicks to było bardziej życzenie :smile: Poza top5 JJ nie wypadnie, a przynajmniej nie powinien.

 

A w porównaniu z Iggim miałem bardziej na myśli po prostu to "wszędobylstwo".

Nie martw się, jak tak dalej pójdzie, to Knicks też nie wypadną poza top5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gralem kiedys przeciwko Doncicowi na turnieju kadetów, juz jako 13 latek, 2 lata młodszy od wszystkich był bardzo wyrozniajaca się postacią, czuć było w nim wielki potencjał. Dunki, clutch trójki z 9 metra i ogromne jaja jak na tak młodego chłopaka - kosmos. Chociaz nie spodziewałem się, ze będzie to top3 draft pick i potencjalnie ogromna gwiazda. Fajna sprawa, nawet robilismy chyba zdjecie na pamiatke, bo trenerzy mowili ze ten młody jest takim prospectem i że warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.