Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

z tym rzutem JJ jest trochę tak, jak kiedyś z rzutem LeBrona czy Kawhiego. zwyczajnie nie ma się za bardzo czego przyczepić, to chwycmy się elementu najbardziej eksponowanego

Z tym, że Leonard miał całkiem przyzwoitą skutecznośc z linii w collegu co świadczyło, że ma ułożoną rękę

 

JJ ma jakies 20% gorszą więc mimo wszystko do poziomu Kawhi nie powinien dojść ba te 55% z linii to jak kiedyś mi wypomniał i słusznie BigMAnFan to taka czerwona flaga co do jego rzutu z dystansu

A na Wojnarowskiego to ja mam poprawkę bo w tym sezonie te jego plotki co do wymian się raczej średnio sprawdziły.. Jakich to dyskusji nie było wg niego ech,  a tej z DMC do NOP to w ogóle nie przewidział ( tylko jako pierwszy podał ale kiedy już była dokonana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno nie sam Fultz za JB tylko co najmniej Jahlil i picki (patrz Fultz). Niech już Bulls wymienią tego Butlera. To i tak się prędzej czy później stanie. A tak może kozak prospekt i chłopak z miasta dołączyliby do ekipy.

Sam Fultz zdecydowanie nie, ale 3 za 1, czyli Okafor + LA 18 + BKN 18 to byłaby wymarzona wymiana dla Formana, ciekawe tylko jak rozwiążą wątek pensji. 

Chickago ma 3 picki w top10 draftu 2018.

 

Ten 3 skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez JB to raczej LAL, BKN i nasz.

 Ok misterny plan, kwestia tylko jakich ruchów dokonają w FA i co zrobi Wade. Kapusty powinno być sporo, bo ciężko mi uwierzyć żeby rzucili  np. 15 + 8 na duet typu Mirotić + Felicio.

Edytowane przez BullsFaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ukladzie wszyscy sa wygrani.

Boston ma pake na final.

Phila ma najlepszy future sklad w lidze.

Chickago ma 3 picki w top10 draftu 2018.

To Okafor jeszcze zostsnie w Bostonie. Myslalem ze byloby pchniecie go do Bulls. Okafor i tak raczej z lawki, bardziej paczka Smart plus Crowder za jakiegos wysokiego. Przy tym dealu na miejscu Bostonu na sile bym chcial wlaczyc Lopeza w wymiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już Danny chce kombinować i rozmieniac się na drobne to ja bym zrobił tak.

 

1st pick <---> picki od 76 z 2018(nie wiem ile,ale chociaż jeden lepszy) i 3rd 2017.

 

3rd 2017 <---> 5th i 10th 2017

 

Wybieramy Isaaca i któregoś Collinsa,resztę pickow z 2018 pakujemy i wysylamy za jakiegoś kozaka.

Po prostu uwazam,że Isaac bedzie kozakiem i ma 2 najwyzszy sufit w drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na Wojnarowskiego to ja mam poprawkę bo w tym sezonie te jego plotki co do wymian się raczej średnio sprawdziły.. Jakich to dyskusji nie było wg niego ech,  a tej z DMC do NOP to w ogóle nie przewidział ( tylko jako pierwszy podał ale kiedy już była dokonana)

Tyle, że Woj. podał to później, tzn. nie jest głównym źródłem tych informacji, właściwie wszyscy potwierdzają, że rozmowy są zaawansowane, niektórzy piszą, że to done deal (Lowe, ta Ramona), niektórzy dodają, że Sixers chcą sprawdzić zdrowie MF najpierw.

 

Co do Bostonu:

- gdyby chcieli rzucić tegoroczny pick za Butlera, to po prostu oddaliby Fultza, prędzej spodziewałbym się paczki Brown+pick Nets+pick Memphis/pick Lakers lub Jackson+Smart;

- brak wzięcia Fultza i wzięcie Jacksona oznaczać będzie raczej przedłużenie Thomasa i Bradleya za rok (?) - co raczej by mi się nie podobało;

- budowanie zespołu na teraz to duża pokusa, ale biorąc pod uwagę wciąż LeBrona i 4-5 lat GSW to naprawdę duży hazard; najbardziej jednak bałbym się na miejscu Lakers bo ten ruch po George'a wydaje się możliwy;

 

Jedyny minus dla Sixers jest taki, że rynek SG jest biedny i skończy się przepłaceniem KCP/Reddicka, co jest dla mnie jednak niepotrzebne mając kilku prospektów.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Ainge idzie w mode grubszych dealów, co dla fanów Lakers może być niepokojące w kontekście George'a. Mówi się, że Sixers dołączą przyszłoroczny pick Lakers, więc cel IMHO dosyć oczywisty.

 

Ale Ainge i tak ma najlepsze assety w lidze i nie potrzebuje dodatkowych ruchów, żeby uderzać po George'a.

 

Najzabawniejsze, że fani Sixers są przeciwko. :smile:

 

Bo z góry zakładają, że Colangelo da się wydymać. ;)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Sixers wtedy uderzałbym w wielki deal i reszte assetów dawać na Beala.

Pick Sacramento, Pick Sixers 2018, Oklahoma 2020, Stauskas, Holmes, Covington, Tj McConnell.

 

Wtedy piątka: Fultz, Beal, Simmons, Sarić, Embid i całe salary wolne.

 

ja rozumiem ze z perspektywy 76ers Beal bylby super, ale troche mniej fantazji moze

Wizards nie maja najmniejszego powodu zeby go wymieniac, wlasnie zagral swoj najlepszy (i najzdrowszy!) sezon, przedluzyli z nim umowe i gosc ma 23 lata

 

po za tym maja Walla, Morrisa i ogolnie juz tam jakis swoj core, wiec nie szukaja przebudowy tylko chetnie wzmocnien, wiec jak juz tworzymy potencjalne deale i propozycje to chociazby takie ktore w 5% maja szanse powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beal jest nierealny, ja osobiście nikogo bym nie podpisywał na dluzszym kontrakcie jeżeli Sixers wybiorą Fultza, ale pewnie skończy się na jakimś Reddicku, a z assetami będzie czekanie na okazję.

Porter to byłoby marzenie, ale pewnie dostanie Maxa od Wizards, co swoja drogą zablokuje im sałaty, ale takie prawa rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- brak wzięcia Fultza i wzięcie Jacksona oznaczać będzie raczej przedłużenie Thomasa i Bradleya za rok (?) - co raczej by mi się nie podobało;

 

 

Może Celtics po zejściu na trójkę spróbują jeszcze trochę zjechać w dół i zgarnąć kogokolwiek pod kosz za przesunięcie się niżej? Jeżeli nie chcą wybierać z jedynką to może zechcą wziąć Monka, żeby nie przepłacać Bradleya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem ze z perspektywy 76ers Beal bylby super, ale troche mniej fantazji moze

Wizards nie maja najmniejszego powodu zeby go wymieniac, wlasnie zagral swoj najlepszy (i najzdrowszy!) sezon, przedluzyli z nim umowe i gosc ma 23 lata

 

po za tym maja Walla, Morrisa i ogolnie juz tam jakis swoj core, wiec nie szukaja przebudowy tylko chetnie wzmocnien, wiec jak juz tworzymy potencjalne deale i propozycje to chociazby takie ktore w 5% maja szanse powodzenia

 

Masz rację, to jest życzeniowy transfer. 

 

Co do Wizards cieżko będzie się im wzmocnić, salary zapchanę, assetów mało(Oubre, za Gortata  nic nie dostaną.) jeśli nie chcą się nikogo pozbywać z core.

 

Sixers mogą też spróbować uderzać po McColluma.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Celtics po zejściu na trójkę spróbują jeszcze trochę zjechać w dół i zgarnąć kogokolwiek pod kosz za przesunięcie się niżej? Jeżeli nie chcą wybierać z jedynką to może zechcą wziąć Monka, żeby nie przepłacać Bradleya?

Kogo? Nie przesadzałbym, na mój gust dla Bostonu co najmniej nie robi różnicy Jackson czy Fultz (a może faktycznie DA woli JJ i/lub chce budować backcourt wokół IT, kto wie), a Ainge planuje zbudować zespół na tytuł wiec zawsze dobrze mieć bardzo wartościowy pick Lakers.

 

Co do wysokiego, to może okazać się ze Boston może oddać lekka reka Crowdera czy Roziera, raczej nie będzie problemem znalezienie startera na C.

 

Zresztą bądźmy uczciwi, jak Ainge będzie chciał zbudować zespół na ~65 W, to raczej go zbuduje, Jackson, Brown, pick Nets, pick Lakers (?), picki Memphis, Crowder, Bradley, Smart, miejsce w salary, a pewnie jeszcze o czymś zapomnialem...

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo? Nie przesadzałbym, na mój gust dla Bostonu co najmniej nie robi różnicy Jackson czy Fultz (a może faktycznie DA woli JJ i/lub chce budować backcourt wokół IT, kto wie), a Ainge planuje zbudować zespół na tytuł wiec zawsze dobrze mieć bardzo wartościowy pick Lakers.

 

Co do wysokiego, to może okazać się ze Boston może oddać lekka reka Crowdera czy Roziera, raczej nie będzie problemem znalezienie startera na C.

 

Zresztą bądźmy uczciwi, jak Ainge będzie chciał zbudować zespół na ~65 W, to raczej go zbuduje, Jackson, Brown, pick Nets, pick Lakers (?), picki Memphis, Crowder, Bradley, Smart, miejsce w salary, a pewnie jeszcze o czymś zapomnialem...

 

Dla Bostonu to jest jednak trochę ryzyko, bo o ile mają z czego zbudować ten team na 65 wygranych, to nie wiadomo, czy dostaną na rynku/ w wymianach tych graczy, bo może być tak, że żadna cena ich nie przekona. Dwa,  jest tez duże ryzyko, że Lakers mogą chcieć wybrać Jacksona ponad Ballem, a wtedy Celtics mogą mieć duży problem z tym, kogo w tym momencie wybrać.

 

George ma ostatni rok umowy, więc tutaj pójście po gracza, który jest niemal przekonany do gry w Lakers tez jest mocno ryzykowne.

 

Butler ma jeszcze dwa lata, więc pójście po niego wydaje się najbardziej rozsądne, ale jeszcze 3 tygodnie temu, czytałem, że Butler jest nietykalny i nigdzie nie pójdzie.

 

Do tego nie wiadomo, co z Haywardem i Griffinem.

 

Wydaje się, że skoro Celtics decydują się na taką wymianę, to mają już przebadane dalsze kroki, bo w innym wypadku ta wymiana wydaje się być mało sensowna dla Bostonu. Pytanie, co takiego wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.