Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko zależy jak Ainge to chce rozegrać, mając do ''sprzedania'' Jacksona, Browna, pick Nets, pick Lakers, Crowdera + kasę w salary, Ainge jest w stanie zbudować grubego contendera na teraz, a przecież George nie poszedłby tam bez żadnej deklaracji o chęci przedłużenia.

 

Najzabawniejsze, że fani Sixers są przeciwko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logika mi podpowiada, że skoro zasiedli do rozmów, a Sixers mają tonę assetów, to dojdą do porozumienia, więc po pierwsze, trochę strach pomyśleć jak Ainge może wydymac Colangelo, po drugie - rozczarowanie gdy deal jednak upadnie bedzie wielkie.

​Kibice Sixers są niezadowoleni w większości, a ja jednak ten pick Lakers oddałbym lekką ręką za Fultza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, najlepsze, że Sixers dalej mieliby dużo assetów (dwa swoje picki + pick Kings/Lakers + prospekci jak Korkmaz, Luwawu, jakiś Okafor + kasę w salary) gdyby potwierdziło się to o czym mówił Lowe. Dla mnie Fultz to marzenie, no niesamowite będzie rozczarowanie jak jednak się nie dogadają.

 

Te plotki z Bulls wydają się o tyle ciekawe, że oni podobno chcieli Okafora za Miroticia, a wiadomo, że Butler, Celtics i Bulls to ciekawe dla wszystkich combo.

 

Wyddawało się, że Boston ma sytuację nie do spieprzenia, ale jeżeli Ainge pójdzie w taki gambling to naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzut Jacksona to jest gigantyczny problem.

Też nie można przepłacić jednak za trade up z 2 na 1. Nie oddałbym 2 z 3 DLO/Ingram/#2 za Fultza.

Dlatego Lakers nie mają czego zaoferować, Randle to żaden asset, chyba CY, i do tego kilka milionów w plecy.

 

Oglądałem sobie analizy, i akurat osobiste powinien Jackson ogarnąć na jakiś rozsądny poziom, to, czy ogarnie rzut ogólnie to już zupełnie inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie rzut Jacksona to jest gigantyczny problem.

Też nie można przepłacić jednak za trade up z 2 na 1. Nie oddałbym 2 z 3 DLO/Ingram/#2 za Fultza.

Całe szczęście że nie jesteś GM, bo Lakers byliby w dupie przez najblizsze 10 lat pewno też :D

 

Ogółem ten deal wydaje się korzystny dla obu stron, z tą różnicą że trzon Fultz-Simmons-Embiid to może być przecież contender od zaraz, jeśli zdrowie dopisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie? z trójką Fultz - zdrowy Embiid - Simmons 76ers są najbliżej bycia #1 wschodu przez następne lata, niż ktokolwiek inny. 
w dodatku wydaje się, że wszyscy do siebie idealnie pasują - Simmons kreator, Embiid miazga pod koszem zapewniająca także spacing, Fultz scoring na wysokim poziomie. Do tego, wszystko to grać powinno także w defensywie, patrząc na to jaki impact w zeszłym sezonie miał po tej stronie Joel.
Do tego  solidna ławka i masz taką pakę, że nawet Simmons rzucać nie będzie potrzebował potrafić :grin:

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january, no właśnie dla mnie skuteczność z open loków Jacksona to dowód na to, że jego rzut nie jest aż tak zły.

 

Swoją drogą, Sixers przesunęli się z ''5'' na ''3'' za Stauskasa i kontrakty Landry'ego i Thompsona, a teraz przesuną się z ''3'' do ''1'' za Michaela Cartera-Williamsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Za przeproszeniem, po c*** im sam Fultz? 

No tak, 28 letni  Butler na którym więcej niż 2 rundy nie ugrasz lepszy niż 19 letni Fultz, na którym możesz zbudować contedera

 

ale racjonalnego myślenia po kimś o nicku BullsFaN raczej spodziewać się nie można :grin:

 

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny nie lubi pozbywac sie swoich rookasow, wiec buduje wokol nich.

Zobaczycie, ze pojdzie trade z 76ers za JJ + Okafor +futurickLA za Fultza i jakies mięso z bostonu.

A Danny pozniej wymieni ten future La + futureNets18 za Buttlera.

Edytowane przez allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko tylko Danny Aigne ma taki rozmach, by nie wybrac murowanej #1 w takim drafcie. Koles chyba ma problem w czasie draftu. Na cos sie uprze to koniec. Ale gdyby nawet oddal #1 do Sixers za #3 Okafor i future pick LAL. Potem pick Nets i LaL za Butlera. To ma w skladzie:

 

Thomas/Rozier

Bradley/Smart

Butler/Brown/Jackson

Crowder

Horford

 

Zostaje mu spakowac Smarta i Crowdera i uderzac po pf/c. Byc moze ostatecznie udaloby sie dopiac fajna s5 z alem na pf. A z lawki Rozier- Jackson- Brown- Yabusele - Zizic. Jestem w stanie to lyknac.

 

Sixers zjadaja Lakers swoimi assetami. No i watpie bysmy wzieli tego Jacksona. Raczej Ball to bedzie nasz pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekł Ci Okafor

 

Thomas/Rozier

Bradley/Smart

Butler/Brown

Horford/ Crowder

Olafor

 

I nic wiecej nie musi robic.

Ma 2 dodatkowe asety w ataku Buttlera i Okafora i zostawia trzon defensywy.

Moze robic takie 5tki jakich potrzebuje w danej chwili. Marzenie kazdego trenera.

W tym ukladzie wszyscy sa wygrani.

Boston ma pake na final.

Phila ma najlepszy future sklad w lidze.

Chickago ma 3 picki w top10 draftu 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Ainge umiał draftować, to byłoby to nie fair. Na szczęście nie umie.

No tak, ta opinia się trochę za nim ciągnie i chyba tylko fani Celtics jeszcze go bronią. Ja sam tak robiłem, ale ewidentnie widać, że Ainge w czasie draftu ma opinię inną niż cała liga i to chyba już nie pierwszy raz. Człowiek się cieszył, że Celtics dostali jedynkę, a ten musi kombinować i tylko do nerwów doprowadzać. Ech Danny.. 

 

Z perspektywy fana Celtics to mam nadzieję, że dopisze szczęście temu szaleńcowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.