Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie najdziwniejsze jest to, że Jackson miał mieć workout w Celtics ale zrezygnowal bo dostał zapewnienie od Lakers bądź Sixers, że zostanie na pewno wybrany, raczej Lakers bo w Sixers nie miał wtedy ani jednego workoutu i na rzecz workoutu Celtics poszedł na drugi do Lakers a więc troche to wszystko dziwne albo tak jak pisał kolega u góry, wszystko to jakaś zasłona dymna i Danny. A co do Fultza to rzeczywiście jakiś taki niemrawy na tym zdjeciu z Magicem :P A po 2 co chwile w wywiadzie na workoucie Celtics podkreślał, że byłby dobrym fitem z IT ( tak na workoucie Lakersów ) i ,że liczy cały czas na wybranie z 1 pickiem. Podkreślił też, że wybór Lakers był bardziej wskazany przez jego rodzine ponieważ nie dostał zapewnienia od Celtics a chciał też iść do Lakers żeby miec jakąs alternatywe bo jak zaznaczył, sam nie wie gdzie może trafić. 

Zobaczymy co z tego będzie. Co do Jacksona to za bardzo nie chciałbym żeby Danny go wybrał bo to jest ta sama pozycja co Crowder a tym bardziej Brown, który cały czas sie swietnie rozwija i już rookie sezon pokazał, że z gościa bedą ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodziło mi o to, że jak boisz się o JJ to Cs i LAL mogą puścić Fultza, a wtedy w Philly pięknie by na tym wyszli.

No, zakładając scenariusz, że najlepszy prospekt draftu spadnie na 3. pozycję, to faktycznie Sixers zajebiście by na tym wyszli. Zakładając realny scenariusz, wolę Jacksona niż Balla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/875822236946575360

https://twitter.com/WojVerticalNBA/status/875822688102756352

 

no to sie zaczyna ;)

 

edit:

to samo co napisal wyzej barcalover

 

jesli Celtics to zrobia to wg mnie bedzie bardzo dziwny ruch i rzeczywiscie bedzie swiadczyl o tym ze Danny Ainge po prostu lubi ten typ gracza ktorym jest Jackson, mimo ze Fultz jest podobno najwiekszym talentem i go odpuszcza?

 

dla mnie to troche absurd, ale wymiany nie bylo jescze, sa plotki i chlopaki tez nic w NBA nie zagrali wiec czas pokaze, ale mi sie taki potencjalny ruch nie podoba

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w ogole wkleilem Woja ale potem scrollowalem w dol i zobaczylem ze Stein (i Lowe, bo Stein juz od dluzszego czasu podaje jakies info ze sources tell Zach Lowe and me ...) byl szybszy o prawie 10 minut od Woja

 

i pewnie byly takie sytuacje juz, ale ich nie pamietam, zawsze Woj jest 1 nawet jesli kolejna osoba tweetuje to samo minute czy dwie pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers podobno oferują Celtics 2 pick i Randla, za Fultza w którym Magic się zakochał.

Ładnie Magic szaleje, nie dość że chce im ukraść Fultza, to do tego jeszcze wcisnąć zgniłe jajo ;).

Ten deal Sixers Celtics chyba na poważnie, bo Fultz w sobotę ma lecieć do Phili na workout.Ładne jaja.

Z kolei Jackson w LA spisał się tak sobie.Słaby rzut i handles.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Word out of LA is Markelle Fultz "murdered" his Lakers workout yesterday. May be "the best one" they've seen. Sadly, likely all for naught

 

Multiple sources have told me that Magic "is in love" with Fultz. May try to move up to #1, possibly with a Julius Randle + #2 pick offer.

 

Adrian Wojnarowski‏Konto zweryfikowane @WojVerticalNBA teraz18 sekund temu

Więcej

Sources: Philadelphia is waiting on medical information on Markelle Fultz, but deep into talks on acquiring Boston's No. 1 overall pick

 

No i kto da więcej? :). Ten Fultz to rzeczywiście jakieś monstrum.Robi się co raz ciekawiej,choć nie wiem czy Dannemu wolno odpuścić tego dzieciaka.Skoro tak się o niego zabijają tzn.że musi być kocur jak skurczygnat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSJ to jest ale madafaka ;)

 

- "What separates you from other point guards in this class?"

- "Just being a dog, I never back down from anybody"

 

za kilka miesięcy będą fajne wywiady w stylu Westbrooka coś czuję 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Bq3AKX5fcl0

Edytowane przez BothTeamsPlayedHurd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o klasie draftu tyle co nic, bo dx, yt, rgm i forumka, ale gdzieś tam w mojej percepcji Fultz to miał być the man. Albo workouty pokazują, że nim nie będzie, albo Ainge klei picki pod jakiegoś superstara, no bo nie wierzę, że nie wyciągnie od 76ers picku LAL / SAC (oczywiście coś dorzucając).

 

DA draftuje różnie, ale w wymianach jest kumaty i nie wierzę, że to byłaby wymiana 3rd + future 2nd rounders <-> 1st

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten ruch tak nie dziwi. Fultz może i jest zajefajny, ale Celtom na już nie pomoże. A w zamian dostają być może kogoś, kogo spokojnie rozwinął, bardziej im pasuje (odpuszczenie Fultza sugeruje zostawienie IT) i jeszcze korzyści w przyszłości. A im i tak zależy na Haywardzie teraz. To też sugeruje, że nie mają 1 ulubionego gracza i koniec, bo mają świadomość, że z 2 wybiera LAL i może podebrać tego i owego.

A zabijają się ci, którym Fuktz się przyda. Jakby Celtics powiedzieli, że biorą Fultza, to nie byłoby żadnych rozmów. Ale jak niekoniecznie, to zapytać można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten ruch tak nie dziwi. Fultz może i jest zajefajny, ale Celtom na już nie pomoże. A w zamian dostają być może kogoś, kogo spokojnie rozwinął, bardziej im pasuje (odpuszczenie Fultza sugeruje zostawienie IT) i jeszcze korzyści w przyszłości. A im i tak zależy na Haywardzie teraz. To też sugeruje, że nie mają 1 ulubionego gracza i koniec, bo mają świadomość, że z 2 wybiera LAL i może podebrać tego i owego.

A zabijają się ci, którym Fuktz się przyda. Jakby Celtics powiedzieli, że biorą Fultza, to nie byłoby żadnych rozmów. Ale jak niekoniecznie, to zapytać można.

 

ale jesli oni nie wezma Fultza a pojde w strone JJ (co tez nie koniecznie musi tak wygladac, a co jesli chca Balla ;) czy jeszce kogos innego) to raczej wtedy Hayward odpuszcza po co maja brac top pick ktory bedzie dublowal sie z nowo sciagnietym all-starem? moze to tez tak dzialac ze Hayward po znajomosci z Stevensem powiedzial sorry man, ale ja to do Bostonu sie nie wybieram i oni dlatego wiedza ze JJ moga wziac i nie pojawia sie problem z IT itp

 

oczywiscie wszystko to sa spekulacje, ale to kocham najbardziej kiedy internet wrze od plotek i wymiany wisza w powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z JJ da się od biedy zrobić SG, a Haya nie ściągają bez powodu - jest kilka lat gry w NBA przed JJ, a rookie z draftu to zawsze niewiadoma. JJ to zabezpieczenie ławki itp. Czemu nie biorą just JJ z 1 - bo wiedzą jaki jest hype na Fultza - mogą cos wytargować i dostać to co chcą od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej dostać w takiej sytuacji assety niż brać z #1 (+ obniżka kasy!)

 

Randle.

 

Randle to żaden asset by się tylko dublował z Alem, a jego ambicje też są chyba większe niż roles z ławki na 16 min. Dodatkowo zaraz trzeba będzie mu sypnąć groszem, więc wypożyczenie na 1 rok nie jest żadnym assetem, a obniżka kasy nic tu nie da, bo wejdzie kontrakt takiego Randle'a i zawyży salary cap przy FA. 

 

Albo Philly się wyżułuje na Fultza i dadzą pick LAL / SAC, albo zostajemy z 1st / szukamy dalej niż Philly i LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.