Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

to ja też ;)

 

Fox - bust

JJ - bardzo dobry 3 and D ale bez szału, ASG nie powącha

Tatum - może top50, ale raczej koleś walący puste staty w c***owej drużynie

Fultz - future Hall of famer

Ntilikina - 1st team all defense

Monk - kiedyś sixth man of the year, kilka sezonów 20+ ppg

Isaac - zajebisty 3 and D gracz, tzw. super role player

Smith - kiedyś top25 ligi

Collins - top10 center

Lauri - 6-7th man w dobrej drużynie

 

a jeśli chodzi o expertów to ja ostatnio lubię słuchać Zwickera i Whittingtona, jako jedyni chyba patrzą mocno krytycznie na tych prospektów i wytykają wszystkie wady, trochę przemądrzałe zgredy z nich ale z sensem gadają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smith- najlepszy z tej klasy, poziom młodego Rose'a. W najgorszym razie lepszy Lowry.

Fultzl- poziom słabszego Lillarda

Jackson- lepszy Kidd-Gilchrist

Isaac- najdłużej zajmie mu solidne wejście do ligi, poziom Parkera z Bucks

Ball - poziom Rubio

Fox- poziom słabszego Walkera/lepszego Elfrida Paytona

Collins- poziom Jokicia

Tatum- lepszy Tobias Harris/Granger

Monk- lepszy Lou Williams

Ntilikina - poziom Shumperta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam. że Lillard miał być fatalnym pickiem Blazers ;)

ja z kolei pamiętam, że D'Angelo miał być all-starem pełną gębą i game changerem :grin:

 

 

to ja też ;)

 

Fox - bust

JJ - bardzo dobry 3 and D ale bez szału, ASG nie powącha

Tatum - może top50, ale raczej koleś walący puste staty w c***owej drużynie

Fultz - future Hall of famer

Ntilikina - 1st team all defense

Monk - kiedyś sixth man of the year, kilka sezonów 20+ ppg

Isaac - zajebisty 3 and D gracz, tzw. super role player

Smith - kiedyś top25 ligi

Collins - top10 center

Lauri - 6-7th man w dobrej drużynie

 

a jeśli chodzi o expertów to ja ostatnio lubię słuchać Zwickera i Whittingtona, jako jedyni chyba patrzą mocno krytycznie na tych prospektów i wytykają wszystkie wady, trochę przemądrzałe zgredy z nich ale z sensem gadają 

Czyli JJ będzie first team all nba, Monk under 10ppg a Fox MVP candidate :smile:

 

Isaac podobno będzie trenował dla ekip tylko z TOP 4, w Phoenix odbył już dwa treningi także bardzo prawdopodobne jest to, że Suns obiecali mu wybór z 4 numerem.  

To jest dla nich najrozsądniejszy wybór, pod kosz typowego wielkiego nie ma w tej klasie  na tyle przydatnego, aby wyrzucić na niego 4 pick, a Issac to dla nich naprawdę solidna opcją i jego potrzebują najbardziej.

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli JJ będzie first team all nba, Monk under 10ppg a Fox MVP candidate :smile:

 

 

z tych trzech opcji tylko JJ jest w realiach prawdopodobieństwa ;)

 

Monk to obok Kennarda najlepszy shooter w tej klasie, nie wiem jak miałby robić mniej niż 10 ppg z takim nadgarstkiem, nie broni i nie podaje, ale rzuca w ułamku sekundy z każdego miejsca, on i off ball - to będzie taki Lou Williams turbo tylko zamiast bullshit fauli ładowanie trójek a la stefek

 

Fox mvp lol, jeśli już to mvp d-league - w tym graczu jest wszystko fajne - high character, zaangażowanie w obronie, IQ, szybkość i można długo by wymieniać ale co qrwa z tego jak nie będzie w stanie rzucić ani za trzy ani z midrange? a nie pamiętam kiedy ostatnio rubio/payton byli wymieniani w gronie top10 pg w lidze ;) mogę się grubo mylić, ale w jego jumpshot po prostu nie wierzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tych trzech opcji tylko JJ jest w realiach prawdopodobieństwa ;)

 

Monk to obok Kennarda najlepszy shooter w tej klasie, nie wiem jak miałby robić mniej niż 10 ppg z takim nadgarstkiem, nie broni i nie podaje, ale rzuca w ułamku sekundy z każdego miejsca, on i off ball - to będzie taki Lou Williams turbo tylko zamiast bullshit fauli ładowanie trójek a la stefek

 

Fox mvp lol, jeśli już to mvp d-league - w tym graczu jest wszystko fajne - high character, zaangażowanie w obronie, IQ, szybkość i można długo by wymieniać ale co qrwa z tego jak nie będzie w stanie rzucić ani za trzy ani z midrange? a nie pamiętam kiedy ostatnio rubio/payton byli wymieniani w gronie top10 pg w lidze ;) mogę się grubo mylić, ale w jego jumpshot po prostu nie wierzę

Lebron James jest od 10 lat najlepszym koszykarzem na świecie, a też rzucać ponoć nie umie za bardzo ;)

 

Rzut to nie wszystko, wiadomo, że jest obecną podstawą, ale zbyt wielu ludzi zwraca na to uwagę, że bez rzutu to już bust i tyle. Jakbym miał wybór, to nadal wole jakiegoś dzika który wjedzie pod kosz czy wymusi 8 ft na mecz niż takiego, co potrafi ładować trójce a jak nie siedzi to bezużyteczny

 

z drugiej strony, Fox'a brałbym na pewno za Fultzem a pomiędzy Smithem, Ballem a nim musiałbym się zastanowić/zobaczyć do jakiego systemu

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron James jest od 10 lat najlepszym koszykarzem na świecie, a też rzucać ponoć nie umie za bardzo ;)

 

Rzut to nie wszystko, wiadomo, że jest obecną podstawą, ale zbyt wielu ludzi zwraca na to uwagę, że bez rzutu to już bust i tyle. Jakbym miał wybór, to nadal wole jakiegoś dzika który wjedzie pod kosz czy wymusi 8 ft na mecz niż takiego, co potrafi ładować trójce a jak nie siedzi to bezużyteczny

 

z drugiej strony, Fox'a brałbym na pewno za Fultzem a pomiędzy Smithem, Ballem a nim musiałbym się zastanowić/zobaczyć do jakiego systemu

 

no w tym roku miał 36% czyli nieźle, a Foxowi trochę brakuje centymetrów do LeBrona

 

niestety w obecnej NBA pg bez rzutu = atakowanie czterech na pięciu czyli niewesoło

 

i nie mówię tu o catch and shoot bo tego każdy może się nauczyć ale o pullupy - pg bez dobrego jumperka to jak żołnierz bez karabinu, więc Fox w tej chwili to mi bardziej niż na allstara wygląda na Isha Smitha [z całym szacunkiem do pana mvp]

Czyli czasem miał rację ;)

 

o D'Angelo ostatnio ktoś z lakersowych beatwriterów rzucił fajną uwagę, dlaczego jest tak bardzo underrated:

 

1. wszyscy jeszcze mają w pamięci skandal ze Swaggym, przeklinanie na wizji i inne głupoty co wykrzywia percepcję jako gówniarza [a jest niesłuszne - wystarczy posłuchać jego wywiad u Woja]

2. gdy zrobi błąd w obronie to zazwyczaj jest to wielbłąd, za to w ataku gra skutecznie ale bez nie wiadomo jakich highlightów - stąd łatka tragicznego obrońcy i chuckera, co nie jest do końca prawdą

 

moim zdaniem to będzie kiedyś taki Harden light i top30 gracz ligi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oficjalnie wygląda green room w tym roku.

Fultz | Ball | Jackson | Fox | Tatum | Isaac | Markkanen | Monk | Smith | Ntilikina | Mitchell | Kennard | Z.Collins | J.Collins | Jackson | Allen | Patton | Giles | Adebayo | T.J Leaf |
 

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak oficjalnie wygląda green room w tym roku.

 

Fultz | Ball | Jackson | Fox | Tatum | Isaac | Markkanen | Monk | Smith | Ntilikina | Mitchell | Kennard | Z.Collins | J.Collins | Jackson | Allen | Patton | Giles | Adebayo | T.J Leaf |

 

Ciekawe, bo podałeś właśnie w dokładnej kolejności TOP 20 mocka DX 2017 :nevreness:

 

Zastanawiam się, który z tych panów będzie tegorocznym Deyontą Davisem. 20 ludzi w green room to jednak trochę dużo :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo podałeś właśnie w dokładnej kolejności TOP 20 mocka DX 2017 :nevreness:

 

Ponieważ panowie z Draft Expressu ulożyli wczoraj tego mocka  top 20 z graczy którzy zawitają w green roomie. O.o??

_________________________________________________________________________________________

 

Washington’s Markelle Fultz, projected as the top pick, has decided not to visit the Kings, according to Voisin

 

Kentucky’s De’Aaron Fox will work out for the Sixers this weekend, according to Medina

 

UCLA’s T.J. Leaf will visit Miami on Thursday to work out for the Heat

 

Duke’s Harry Giles canceled a workout with Miami that was scheduled for Thursday

 

Kentucky’s Bam Adebayo will be part of a group workout for the Nuggets on Friday

 

North Carolina’s Justin Jackson had recent workouts for the KnicksHornetsBucks and Trail Blazers

 

Along with a second workout for Lonzo Ball, the Lakers will audition six other players on Friday

 

Jackson canceled a workout this week with Boston and agreed to a second session in L.A.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo podałeś właśnie w dokładnej kolejności TOP 20 mocka DX 2017 :nevreness:

 

Zastanawiam się, który z tych panów będzie tegorocznym Deyontą Davisem. 20 ludzi w green room to jednak trochę dużo :nevreness:

Ale np Oleyeje podobno odmówił zaproszenia bo chce ten dzień spędzić z rodziną bo tak im obiecał

 

A z ciekawości bo chyba takie zaproszenia wysyła Silver a nie kluby- pytam bo pewny nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np Oleyeje podobno odmówił zaproszenia bo chce ten dzień spędzić z rodziną bo tak im obiecał

 

A z ciekawości bo chyba takie zaproszenia wysyła Silver a nie kluby- pytam bo pewny nie jestem

 

Zaproszenia wysyła liga. Potem są takie akcje, jak z Davisem w zeszłym roku, że przesiedział w green room całą pierwszą rundę i nikt go nie wybrał, czy rok wcześniej Looney, który na wybór czekał do numeru 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od jego medicali - jak kiepskie to pójdzie może nawet w drugiej rundzie, ale jeśli są dobre to może być nawet koniec loterii dla niego

 

ja stawiam na jednego z trójki patton/allen/adebayo - nie ma bata, żeby w 1szej rundzie tylu centrów poszło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg DE Tatum w suns, wg mnie niepotrzebny im totalnie bo się dubluje z Bookerem jak chcą stawiać na Bledsoe a chyba chcą po żadnych plotek nie słysząłem, to Foxa także nie ma sesnu

ten Isaac może rzeczywiście najlepsza opcja (oczywiscie jeśli obecne top3 pójdzie w top3)

 

no i z piątką Fox do Sac, tylko co oni potem wezmą z tą 10?

a Tatum dopiero z 6 do Magic gdzie spoko pasuje na skrzydle z Gordonem

 

Markanena jak nie weźmie Dallas to wypadnie z top 10 i skończy jak u nas w BeGM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.