Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny biletów to dosyć złożone zagadnienie.,Nie wiem czy nie warto by wydzielić osobnego wątku na ten temat.,Ceny na pojedyncze mecze RS tu gdzie ja chodzę (Barclays.,MSG),mogą się wahać od zera$ do $250.,

 

Od zera? Co masz na myśli?

 

No, a co do cen to wiadomo. Nowy Jork tani nie jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zera? Co masz na myśli?

 

No, a co do cen to wiadomo. Nowy Jork tani nie jest..

Od zera w tym sensie ,że za darmo.,W zeszłym sezonie była taka akcja,że jak kupiłeś bilet na Islanders to na Nets dawali za free.,Generalnie w Barclays bilety są dużo tańsze niż w MSG na każde wydarzenie, taniej jest też za drinki i catering.,Nawet jak Netsi mieli głośne nazwiska (Garnet,JJ,Pierce DeWill) to bilety kosztowały ok $20 (w MSG $100&up),.Oczywiście mecz meczowi nie równy.kiedy w BC graja Knicks,GSW albo jest event typu Kobe Farewell Tour to bilety potrafią kosztować nawet $200.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tak sobie ostatnio pooglądałem mecze Gonzagi z Przemkiem Karnowskim. Powiem tak. Gdyby Przemek był 2 - 3 lata młodszy to liczyłbym z taką grą nawet na 2 rundę draftu. Tak najpewniej będzie undrafted ale jeśli dalej będzie grał jak gra to klub z mocnej ligi w Europie na pewno będzie chętny. A i pewnie jakaś liga letnia nba się po drodze pojawi. Przemek wygląda na kogoś kto może ( w kontekście Reprezentacji) być dużo lepszym punktującym od Gortata. Ogólnie wygląda na mobilniejszego niż przed kontuzją ( o co w sumie nie było trudno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei ciągle coś nie pasuje w Lonzo, tzn jest to fajny prospect, czołówka draftu, ale nawet wśród PG wolałbym brać Smitha, którego potencjał widzę zaczynając od podłogi jako Bledsoe (przed INJ).

Ja też nie byłem początkowo przekonany do Lonzo, zwłaszcza jego koślawy rzut mi nie pasował, ale skoro ten koślawy rzut wpada, to ja przestałem widzieć problem. Lonzo ciepie momentami trójki z 10 metrów jak Curry, potem przechodzi do obrony, gdzie jest w stanie kryć 3 pozycje, następnie zbiera piłkę i wyprowadza kontrę niczym Jason Kidd za najlepszych czasów. Jego Bruins po tragicznym sezonie, teraz są jadą wszystkich po kolei łącznie z Wildcats na ich terenie. A to jest z grubsza ten sam zespół co rok temu + Ball i Leaf. Generalnie to się jaram tym Lonzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładając idealny scenariusz (bo jak tego nie bierzesz pod uwagę to potem kończysz z trzema centrami w składzie) w którym to wszyscy prospekci Sixers są w miarę zdrowi i wobec każdego z nich można tworzyć plany na przyszłość, to szczerze nie widzę sensu wzięcia w drafcie Smitha - i jestem ciekaw jak to będziesz argumentować.

 

głównym playmakerem będzie raczej Simmons, wzięcie Smitha dałoby dwóch ballhandlerów bez pewnego rzutu, gdy pierwszą opcją jeżeli chodzi o scoring będzie Embiid, który powinien spędzać lwią część czasu na low post? nie pasuje mi to. abstrahując od dyskusji DSJ vs Ball, raczej brałbym do duetu Simmons-Embiid kogoś (Ball), kto wygląda świetnie jak na razie jako spot up shooter, choć to też nie jest wymarzona opcja. ten draft jest tak wyrównany, że Sixers w zasadzie mogą kierować się fitem w przypadku swojego picku i liczyć na to, że Lakers skończą w top6-8 w loterii.

 

moim wymarzonym scenariuszem jest wzięcie duetu Jackson/Tatum-Monk - ten pierwszy świetnie pasuje do grania szybkiej ofensywy, Tatum to idealny fit (spacing+spory potencjał do grania na izolacjach i potencjalnie defensywny stoper), Monk to shooter którego i tak będą szukać Sixers. można tutaj tworzyć przeróżne scenariusze, jak nie zmaterializują się te niewielkie szanse Lakers na pick w top3 to w zasadzie wszystko jest tutaj możliwe. za duet Jackson/Tatum-Monk poświęciłbym Okafora, w stylu 9. pick + Okafor za 5-ty. Sixers, mając zdrowego Simmonsa, nie potrzebują przecież sensu stricto rozgrywającego, a spacingu i talentu na obwodzie, a mają wciąż sporo assetów i kasy żeby szukać 3&D na jedynkę na rynku/w wymianie.

 

idealnym scenariuszem jest oczywiście Fultz.

 

Ball wygląda sensacyjnie rzutowo na razie i jak utrzyma ten poziom to jest top2 tego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się, jeśli Isaac wskoczy nawet do top3. Fajne go opisałeś, choć gość ma według mnie większy upside od Parkera, tfuuuu Tatuma, czy Jackson'a.   Nie jestem przekonany, co do bycia dobrym fitem pod Simmonsa, bo może się przeobrazić w kogoś, kto jednak tej piłki będzie potrzebował i samemu kreować. Lepsze byłoby duo Fultz+Monk.


Monk-Klay Thompson? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.