Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Jazda jazda. Karnowski on the road to KAJ award.

http://www.slipperstillfits.com/2017/3/10/14885708/przemek-karnowski-kareem-abdul-jabbar-award-finalist-gonzaga-bulldogs

 

To muszę przyznać zacne wyróżnienie. Może biorąc to pod uwagę oraz biedę w drafcie pod względem ilości Centrów to może Karnowi uda się załapać na 2 rundę.

 

Głosować można jak w poście Przemka na fb

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1483606535046532&id=219961464744385

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda jazda. Karnowski on the road to KAJ award.

http://www.slipperstillfits.com/2017/3/10/14885708/przemek-karnowski-kareem-abdul-jabbar-award-finalist-gonzaga-bulldogs

 

To muszę przyznać zacne wyróżnienie. Może biorąc to pod uwagę oraz biedę w drafcie pod względem ilości Centrów to może Karnowi uda się załapać na 2 rundę.

 

Głosować można jak w poście Przemka na fb

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1483606535046532&id=219961464744385

Karnowski jest strasznie powolny. Lubię chłopaka ale on się kompletnie w tej Gonzadze nie rozwinął. Biorąc pod uwagę konkurencje w  Europie to nie widze go grającego w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karnowski z tego co widziałem pare razy ma jeden problem, on gra przedwojenną koszykówke  :nevreness: To jest taki Okafor, ale jeszcze bardziej, jeszcze wiecej. Niby dobry w grze tyłem do kosza, inteligentny w obronie. Ale co on daje poza tym? On nawet zasłon nie stawia w ataku... WTF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 lat, jaki koleś ;0

 

coś ktoś wie wiecej o tym typku?

Sprawdziłem jakiś mock na 2019 rok i jest w nim na 7 miejscu, więc póki co bez rewelacji. 

NBA Comparison: Julius Randle.

Nawet na swojej pozycji nie jest najlepszy, bo najlepszy wśród silnych skrzydłowych w mockach na 2019 jest ten oto pan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale w obu przypadkach autor podobnie odleciał w kosmos

Taaa, podobne teksty słyszałem-czytałem, jak pisałem, że Kawhi to MVP.

Teraz zaś, jak już tak mówią na TNT, ESPN to już można sądzić bez bycia posądzonym o odlot w kosmos.

 

Co do Embiida, to imo tylko kwestia zdrowia i to, że po jednej połowie widziałem w nim GOATa biorę za plus i miło, że ktoś to pamięta :smile:

 

Czas pokaże, czy koleżka z klipu wrzuconego przez LBSazdetronizuje Joela w byciu GOATem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że ani jeden ani drugi nim nie będzie.

Jeśli interpretować koszykówkę jako sport zespołowy to zgoda, że żaden pojedyńczy gracz, nie może być GOATem.

 

A o Kawhim ja nic nie pisałem także to nie do mnie. ;]

Napisałem przy okazji no offense

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny draft najlepszy od 2003? ;)

tego nie wiem. za to kojarzę komentarze, że ten Marvin Bagley to najlepszy prospekt w HS od dłuższego czasu, i to raczej ze strony ludzi, którzy rzeczywiście oglądają tych chłopaków w HS - SF in PF/C body ze świetnym atletyzmem. wiadomo, że ciężko oceniać tych atletycznych freaków, ale Zion to podobno połączenie atletyzmu na poziomie LeBrona w podobnym wieku i koszykarskiego IQ. więc nie, to nie tylko super highlightsy, a rzeczywiście ktoś, kto w HS typowany jest na przyszłego kozaka, choć jak skończy - rzecz jasna nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.