Skocz do zawartości
kucio

Airball.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ciocia Iga

Wybaczę Ci, że mnie tak nazwałeś, ALE OSTATNI RAZ :D

Zapraszam do czytania o rookasach, jak ktoś się nie zgadza, to tym bardziej zapraszam ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Falstart mieliśmy, także ten jeszcze raz! Był Przemek z podcastem, czas na Czarka. Miłego słuchania w oczekiwaniu na porządny podcast airballa :) Dawajcie znać jak się podoba, to Elwood może się zepnie i nagra kolejne :D 

http://airball.pl/2017/03/31/ball-movment-1/

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Falstart mieliśmy, także ten jeszcze raz! Był Przemek z podcastem, czas na Czarka. Miłego słuchania w oczekiwaniu na porządny podcast airballa :smile: Dawajcie znać jak się podoba, to Elwood może się zepnie i nagra kolejne :grin:

http://airball.pl/2017/03/31/ball-movment-1/

Trudno coś zarzucić. Jakość zajebista, dopiero po chwili ogarnąłem, że Eldwood jedzie autem, głos mocno radiowy. Dla odbiorcy taka forma jest idealna*, bo można odpalić i zacząć ogarniać klamoty do pracy/na uczelnie/siłownię/manicure/darkroomu itp. a teraz multytaskyng w modzie. Dziękuję, polecam, nie pogardzę kolejnym.

* z wyłączeniem sytuacji gdy ktoś chce udowodnić, że James Harden uzyskuje najlepszą parabolę rzutu z odległości 35 centymetrów od prawego narożnika gdy przynajmniej 2 zawodników z jego drużyny stoi nie bliżej niż 3,33m od niego, a Mike D'Antoni patrzy pod kątem 45 stopni.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobre dobre dobre.....

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno coś zarzucić. Jakość zajebista, dopiero po chwili ogarnąłem, że Eldwood jedzie autem, głos mocno radiowy. Dla odbiorcy taka forma jest idealna*, bo można odpalić i zacząć ogarniać klamoty do pracy/na uczelnie/siłownię/manicure/darkroomu itp. a teraz multytaskyng w modzie. Dziękuję, polecam, nie pogardzę kolejnym.

* z wyłączeniem sytuacji gdy ktoś chce udowodnić, że James Harden uzyskuje najlepszą parabolę rzutu z odległości 35 centymetrów od prawego narożnika gdy przynajmniej 2 zawodników z jego drużyny stoi nie bliżej niż 3,33m od niego, a Mike D'Antoni patrzy pod kątem 45 stopni.

własnie odsłuchałem, zajebiście Elwood

wstawki w samochodzie - mistrz :D

ogólnie fajna barwa głosu, przyznaję że trochę się bałem jak będziecie brzmieć

oczywiscie merytorycznie jak zawsze na propsie

pozdro i ja chcę więcej!

pamiętacie mnie? mały psychotest na rozgrzewkę

http://airball.pl/2017/04/03/mvp-claim-6-psychotest/

pamietamy i czekamy na jeszcze ;) 

wiedziałem że przed PO wrócisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie co oglądać? No to Czekolada zrobił Wam przedsmak tego co dostajecie w tekscie. Niczym król viralu dał Wam przedsmak na forum tego co znalazło się w tekście, a wszystko doprawił standardowo Orliński i MirWir! Miłego czytania!

http://airball.pl/2017/04/15/czego-spodziewamy-sie-w-po/

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie co oglądać? No to Czekolada zrobił Wam przedsmak tego co dostajecie w tekscie. Niczym król viralu dał Wam przedsmak na forum tego co znalazło się w tekście, a wszystko doprawił standardowo Orliński i MirWir! Miłego czytania!

http://airball.pl/2017/04/15/czego-spodziewamy-sie-w-po/

Fajnie że to wrzuciliscie! Propsy ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Łotysz wchodzi do baru: "Polejcie mi wódki"

Ale to nie bar, to milicja! "

Aha, w takim razie moja żona została zgwałcona"

Obaj mają halucynacje z niedożywienia, to nie policja, to gułag. 

http://airball.pl/2017/04/24/mlody-ziemniok/

wyjątkowo się przyczepię....

nie zgadzam się z artykułem

1.

Wcale  nie określam KP że dano mu Knix jako krainę miodem i wódką płynącą gdzie to on [powinien czuć się za szczęściarza....

skład sklepany na siłę jak co roku, najgorsze że nie jest tak, że tu nie ma koncepcji w ogóle tylko jest ona błędna a wiekszość nazwisk po przyjściu do MSG gra po prostu gorzej...

produkcja i przede wszystkim efektywność  spadała:

Zachowi

Amare

Melo

Andrei produkcja rosła tylko ze względu na minuty...ale postępów nie widziałem.....

Tracemu

epizod Billupsa taki sobie aż się zaskoczyłem sam że gość grał w NYK!

nie wiem czy to jedyny taki przypadek ale Al Harrington to jedyny pamietany przeze mnie gracz który znacząco się poprawił ( 2009 rok?) 

jedyny przykład strzału z nikąd to Landry fields i Lin

2.

Łotwa to wpływ y niemieckie więc na pewno nie mówi się ZIMNIOK a Kartofel

i ten artyków takim kartoflem jest.......

Edytowane przez ignazz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak Kucio do jutra na to nie odpowie, to ja na to odpowiem :)

McGrady'emu? Serio :D Ignazz proszę :)  

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tylko mnie się tak wydaje ale chciał bym zwrócić Wam na coś uwagę.

Wasze teksty czyta się łatwo, lekko i przyjemnie. Człowiek wsiąka, czyta. Najpierw wprowadzenie a la rasowa przystawka, później ciepła zupka, już ma wjeżdżać danie główne a tu doopa, koniec. A gdzie tam do deseru...

Jak dla mnie artykuły ( te ostatnie ) są za mało rozbudowane, brakuje im "tego czegoś". Nim się na dobre zacznie, coś się człowiekowi we łbie nań układa już się kończy.

Nie żądam jak u Hitchcocka, że na początku ma być trzęsienie ziemi a później tylko mocniej, ale brakuje mi treści, jakiegoś zakończenia, puenty.

Nie jest też dobre że długością artów zbliżacie się do postów niektórych użytkowników tutaj na forum, którzy urażeni np. dumą potrafią rozłożyć jakiś watek na części pierwsze i naskrobią kilka tysięcy znaków.

Potraktujcie oczywiście moje uwagi nie jako hejt ( co to to broń Panie Boże ), ale sugestie chcąc nie chcąc jednego z Waszych stałych czytelników.

P.S:

I za dużo o NYK!

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki :smile:

Jedni chcą długich i przemyślanych elaboratów, a inni twierdzą, że jest za dużo i niezdrowo. Jedni się obrażają za żarty o Ukrainie, bitych żonach i ejakulacji a inni lubią taki luźny humor w roli wprowadzenia. Staramy się znaleźć złoty środek - bo jakby nie było - to dalej jesteśmy na dorobku.

Ja ze swojej strony mam ostatnio wstręt do pisania i wena mi trochę siadła, ale za to dobrze się bawiłem przy nagrywaniu podcastu i na razie zostanę przy tej formie. Chociaż mam wypunktowane podsumowanie minionego sezonu i trzeba tylko ubrać to w słowa, zaczęte jest również "All-NBA Team" z Czekoladowym (Mareczku jeżeli to czytasz to pisz 3 garnitur) i mam zajebisty pomysł na tekst o Nets. Jednak brak weny + czas = jest jak jest :(

Edytowane przez Przemek_Orliński
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi