Skocz do zawartości
kucio

Airball.pl

Rekomendowane odpowiedzi

też nie rozumiem podniety tym pikiem, ale wszystko co nas wzmocni jest mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Celtics są ustawieni najlepiej w lidze dzięki Kingowi, którego spocony podkoszulek podobno ma zawisnąć pod kopułą TD Garden na kiju od miotły. Inna sprawa, że chyba faktycznie lepiej jakby go oddali ekipie, która zrobi z niego użytek, bo coś słabo im te wybory idą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmiało można zmienić tytuł na "Jesteś po prostu z Nowego Jorku" :grin:

Dobrze, że nie z prerii Arizony  :rolleyes-new:

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Jestem po prostu najgorszy" to aktualnie najsłabsza seria na stronie. Jedyny plus tej serii, że pewnie się skończy na 5. Nie pisze tego, żeby wam było przykro, bo mi jest przykro.

Edytowane przez Mirwir

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy Wam tez w tej chwili nie dziala airball.pl? A jezeli dziala, to czy mozliwe ze strona jest niedostepna z niektorych krajow (np wietnam)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Jestem po prostu najgorszy" to aktualnie najsłabsza seria na stronie. Jedyny plus tej serii, że pewnie się skończy na 5. Nie pisze tego, żeby wam było przykro, bo mi jest przykro.

Spoko, możemy jeszcze zrobić najgorszego trenera, pierwszego z ławki, masażystę i kibica. Jest miejsce na rozwój :D

Nie o taki airball nic nie robiłem. Przecież w Ratpors na PF startuje Siakam, którego zmienia Patterson. Carroll gra słabo, ale na trójce. Sprawdźcie lepiej jakim tuzem straszą Heat na czwórce.

Chodzi Ci o crazy Luke`a, który rzuca trójki z wykopem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cykl może być ale ostatni odcinek na poziomie obrony Celtics

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie odbierajcie tego personalnie ale mam czasami wrażenie, że niektóre teksty są pisane na siłę, na szybko, przez co tracą na jakości. Tak jak w jakimś serwisie, który walczy desperacko o ilość odsłon na dzień. A to przecież zupełnie nie tak. Ale może to tylko wrażenie, nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie odbierajcie tego personalnie ale mam czasami wrażenie, że niektóre teksty są pisane na siłę, na szybko, przez co tracą na jakości. Tak jak w jakimś serwisie, który walczy desperacko o ilość odsłon na dzień. A to przecież zupełnie nie tak. Ale może to tylko wrażenie, nie wiem.

Byś wiedział, ile ten ostatni tekst powstawał, to byś się lewą nogą przeżegnał ;)

U nas nie ma tekstów na siłę. Są tylko takie pod bezpośrednim przymusem tworzone :D Kucio prowadzi nas twardą ręką (oraz twardym kijem bejsbolowym)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam dalej pasi.

Dostaje maila.

Wchodzę.

Czytam.

Jest dobrze.

Tekst o manu dobry.

• Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W czasie posuchy zapraszam Was na wycieczkę po koszykarskim życiorysie pewnego króla parkietu..

http://airball.pl/2016/11/11/manu/

o Manu bardzo dobry tekst, aż zachowam dla potomnych i kiedyś bedę pokazywał synkowi razem z hajlajtami :P

http://airball.pl/2016/11/13/swiety-graal/

jak ktoś nie wie dlaczego Celtics są w baaaardzo dobrej sytuacji pomimo przeciętnego startu - to zapraszam.

no własnie, ja tez mam wrażenie że Ainge za dlugo czeka, może rzeczywiscie musiałby przepłacić ale np. za dzisiejszego AD, który jescze rozwinie skrzydła pod Bradem to spokojnie mogłby

też mi się średnio podoba

Na wieczór zapraszam do poczytania o Timberwolves

http://airball.pl/2016/11/14/falstart-w-minnesocie/

w końcu kobieto! czekam na jakis artykuł od tego o OKC :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sachs na propsie, pisz więcej zarówno na airballu jak i na forum. :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego litery z ogonami, kreskami, kropkami mam pogrubione?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi