Skocz do zawartości

Jaka strona o NBA?


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką stronę polecacie do codziennego odwiedzania? Chodzi o to, żeby była przejrzysta, bez zbędnych bzdur, z bieżącymi newsami i wynikami na głównej.

 

Yahoo! Sports NBA - korzystałem z niej przez lata, ale niedawno porobili kretyńskie zmiany w szacie graficznej, na dodatek pełno reklam udających newsy, odpada.

 

NBA.com - przez wiele omijałem, ale w poprzednim sezonie zacząłem często odwiedzać, właśnie ze względu na przejrzystość i czytelność. Co teraz sie porobiło, każdy widzi, komentarz zbędny.

 

ESPN NBA - z tego co widzę to całkiem niezła, ale brakuje wyników na głównej i wkurza mnie klikanie w niektóre artykuły, których okazuje się, że bez posiadania Insidera i tak nie przeczytam. Odpada.

 

RealGM - byłaby idealna, gdyby zamiast W albo L podawali na głównej wyniki. Poza tym wszystko, co potrzeba na jednej stronie.

 

MSN NBA - najlepsza dla mnie jaką znalazłem. Dziwne, że na głównej są statsy zespołowe, a brakuje indywidualnych, ale poza tym naprawdę spoko i póki co, to mój wybór.

 

 

Przegapiłem jakąś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydatny temat po tym jaka kaszane odwalilo nba ze swoja stronka. W zeszlym roku tez sprawdzalem na Y! wszystko bylo ladnie i przejrzyscie, a teraz tak jak pisze Monty porobili jakies zmiany z dupy i nie da sie na to patrzec. Rzeczywiscie z tego co przejrzalem ten MSN jest najlepszy i juz go wrzucilem w zakladki zamiast Yahoo, ciekawe tylko czy tez jest taka przejrzysta relacja live jak byla w zeszlym roku na Y?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wrzuce jeszcze tu tego posta, co by nie zaginal w odmetach random shitu po dzisiajszej opening night, a nuz ktos pomoze

 

panowie, gdzie moge zobaczyc takie skroty 2-3min ? w zeszlym roku ogladalem na stronie nba, w tym roku liga skiepscila strone, myslalem ze do startu sezonu to naprawia ale widze ze jednak nie. sa na youtube te kanaly Ximo Pierto czy inne NBA Conference ale tam sa czesto skroty po 9min, a ja nie mam czasu na ogladanie tak obszernych skrotow wiekszosci spotkan, te 2-3min byly idealne.

 

 

Poratuje ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma czasem te skróty po 3min, ale niestety w większości ma te długie. Skąd on bierze te krótkie?

Gdzieś musza być skoro on je ma

 

No właśnie o to jest pytanie. Oby szybko tą oficjalną stronkę NBA.com naprawili i liczę, że wszystko szybko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.