Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Mi pasuje tylko sobota (obojetnie jaka, od rana do nocy) Biorac pod uwage ze bedzie kupe ludzi wybieralo i moze tak sie zdarzyc ze kogos zabraknie wiec draft moze sie strasznie przedluzyc Dlatego tez bylbym zwolennikiem troche wczesniejszej pory, nawet porannej (to tylko propozycja)

Poki co ustawiona data jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowany termin raczej mi pasuje. Jeżeli chodzi o inne wieczorne terminy, to jak będę wiedział o drafcie z chociaż tygodniowym wyprzedzeniem, postaram się poustawiać wszystko ( co się da ) tak, żeby byo ok.

Terminy, które nie za bardzo mi pasują to dwie pierwsze niedziele października i środa 3 X ( ale to chyba w ogóle nie jest brane pod uwagę ), ale jeśli będzie w głosach 17:1, to się ( raczej :) ) spróbuję dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ustalanie terminu draftu dogodnego dla dużej grupy osób jest wcale nie łatwym zadaniem. Zwłaszcza, jeśli ta grupa liczy aż 18(19), a nie 10 osób. Nie ma więc innego sposobu niż szukanie kompromisów...

 

Stąd jedna może tylko wskazówka - draft jest jeden raz w ciągu całego sezonu. Trwa od 60 do 90 minut (w Waszej to pewnie będzie 90 do 120min ze względu na większą ilość graczy).

Draft w głównej mierze decyduje o końcowym wyniku sezonu, sezonu który trwa ok. 6 miesięcy i daje mnóstwo frajdy. Może więc warto rozważyć poświęcenie jednorazowo tych 2h z weekendu żeby potem przez 6 miechów cieszyć się ze swojej drużyny ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Stromile. Ja na fantasy czekam od momentu zakończenia rozgrywek w poprzednim sezonie. Z wielką przyjemnością podaruję sobie imprezę na rzecz draftu. Kiedy by to nie było. Draft to najlepsza impreza ;)

 

Chyba, że w grę wchodzi inna okoliczność, poważniejsza niż jakaś kolejna balanga.

 

Niemniej uważam, że niedziela nie jest złym terminem na organizację draftu. Jestem za niedzielą, nawet niekoniecznie wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazar, nie wiem dlaczego to ciebie nie dotarł za pierwszym razem mój PM. W każdym bądź razie właśnie wysłałem ci jeszcze raz hasło.

 

Co do terminu draftu, to póki co widzę, że ta sobota, 20 października będzie dobra. Draft zrobimy powiedzmy o 20 czy o 19 i jeśli nawet ktoś będzie chciał wyjść na imprezę to nie będzie przeszkód po zakończeniu draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazar, nie wiem dlaczego to ciebie nie dotarł za pierwszym razem mój PM. W każdym bądź razie właśnie wysłałem ci jeszcze raz hasło.

 

Co do terminu draftu, to póki co widzę, że ta sobota, 20 października będzie dobra. Draft zrobimy powiedzmy o 20 czy o 19 i jeśli nawet ktoś będzie chciał wyjść na imprezę to nie będzie przeszkód po zakończeniu draftu.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że draft z udziałem 19 zespołów zajmie co najmniej jakieś 2 godziny (a pewnie więcej). Ustal na jakąś 16-17 i większość będzie happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że draft z udziałem 19 zespołów zajmie co najmniej jakieś 2 godziny (a pewnie więcej). Ustal na jakąś 16-17 i większość będzie happy.

No wiesz rok temu brałem udział w drafcie z 20 uczestnikami i wtedy trwało to koło 2 godzin.

Teraz ma być 18, tyle, że Lucasso i gutticpc nie dają znaku życia i nie wiadomo czy będą grali. Zobaczymy co będą pisali inni. Póki co tylko tobie i Linksowi średnio pasuje termin sobotni i to z powodu imprez, wiec jeśli reszta będzie zgodna to draft będzie pewnie w sobotę koło 19, 20.

Ale to jeszcze nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, komputerowe nerdy. Trudno, mam nadzieję, że wszystkim Wam zwolennikom zaprzepaszczenia sobotniego wieczoru na draft wypadnie np. wesele Waszych przyjaciół i nie będziecie mogli wziąć udziału w wybieraniu graczy (chyba że zdecydujecie się na draft, w końcu cholera Was wie...).

 

Za karę rozpier...niczę tę ligę. Za rok trzecia, może tam ludzie będą mniej nerdowi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.