Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

*Miejsca 10÷18 będą przyznawane wg. kolejności dołączenia* do założonej na Yahoo! ligi FBL #4 przez komisarza Grabosia.

*Dane niezbędne do dołączenia do ligi (nr ligi i hasło) zostaną rozesłane przez Grabosia poszczególnym zawodnikom po podaniu przez nich na Forum nr GG i emaili.

A czego tak fikusnie? Czy nie lepiej byloby skorzystac z wyboru losowego dla calej ligi od 1 do 18? ps. a w wyzszych ligach jak wyglada draft?

Kolejność w drafcie jest determinowana miejscami jakie zajęli w poprzednim sezonie poszczególni gracze. Dlatego pierwsze 9 miejsc w waszej zajęli starzy gracze. Wśród was (miejsca 10÷18 ) kolejność poniekąd jest losowa - z małą poprawką premiującą aktywniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam ogłaszać swoje gg, skoro tego nie chcę? Mojego maila masz na stronie ligi, a w razie kontaktu zawsze masz PM tutaj. No offense, ale to bez sensu, skoro i tak się zarejestrowałem.

Sprawa ta była już poruszana i przeze mnie omówiona, nie mam zamiaru znowu do tego wracać.

 

Graboś dostał już ode mnie instrukcje w tej sprawie co do Twojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FGA, FGM, 3PTA, 3PTM, PTS, REB, AST, ST, BLK, TO, PF

 

Jak bedzie przebiegalo liczenie kategorii PF Kto wiecej fauli ten wygrywa? :P Troche dziwna kategoria ale nie wnikam... Trudna do przewidzenia chyba... Zazartowalem ale chcialbym uzyskac odpowiedz

 

FGA, FGM (3PTA , 3PTM) tez inne niz w "public" Mam rozumiec ze przy FGM i 3PTM im wiecej trafionych tym lepiej a jak jest przy FGA i 3PTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kily Czyli tutaj gra sie wedlug tej rozpiski

 

1# Oddany rzut z gry: -1 fantasy points

2# Celny rzut z gry: 2 fp

3# Oddany rzut za 3 punkty: -0.5 fp

4# Celny rzut za 3 punkty: 1.5 fp

5# Zdobyty 1 punkt: 2 fp

6# Zdobyta 1 zbiórka: 4 fp

7# Zdobyta 1 asysta: 5 fp

8# Zdobyty 1 blok: 7 fp

9# Zdobyty 1 przechwyt: 8 fp

10# Popełniony 1 faul: -2 fp

11# Popełniona 1 strata: -5 fp

 

Dobrze wiedziec za wczasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mam ogłaszać swoje gg, skoro tego nie chcę? Mojego maila masz na stronie ligi, a w razie kontaktu zawsze masz PM tutaj. No offense, ale to bez sensu, skoro i tak się zarejestrowałem.

Sprawa ta była już poruszana i przeze mnie omówiona, nie mam zamiaru znowu do tego wracać.

 

Graboś dostał już ode mnie instrukcje w tej sprawie co do Twojej osoby.

Więc może mi podasz linka, żebym mógł się zapoznać z Twoimi mądrościami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa ta była już poruszana i przeze mnie omówiona, nie mam zamiaru znowu do tego wracać.

 

Muszę tutaj wziąć w obronę Jiwola. Myślę, że lepszym rozwiązaniem byłoby poprosić o numer gg na pw - tak jest po prostu bezpieczniej. O ile maila można w jakiś sposób zamaskować (ale tylko przed robotami, więc to w dalszym ciągu mało szczęśliwy sposóB), o tyle numer gg podany wprost w treści widocznej dla każdego (a nie tylko dla ludzi zainteresowanych) to zaproszenie dla różnego rodzaju złośliwców piszących głupoty na gg. To trochę jak podawanie numeru telefonu. Myślę, że każdy ma prawo decydować komu ujawnia tego typu dane. W tym przypadku nie ma gwarancji, że skorzysta z niego jedynie komisarz ligi, czyli Graboś. A temu na pewno Jiwol te dane wyjawi, tyle że w dyskretny (ale skuteczny) sposób.

 

A stanowisko Stromile'a nie jest widoczne wprost, szczególnie dla nowych forumowiczów. Nie każdy musi wiedzieć o toczącej się gdzieś dyskusji w newralgicznej sprawie (pomocny byłby zatem link, dla wygody).

 

Niemniej ja motywy Jiwola doskonale rozumiem a wprowadzanie zasad dla zasady to chyba nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest zasada dla zasady i jeśli Jiwol tak bardzo ceni swoją prywatność to może mi podać te dane na PM.

Po prostu dzięki nim dużo łatwiej i szybciej można sie kontaktować, a grając w tej samej lidze to jest często potrzebne. Wszystko na etn temat i żadnego problemu z tym nie było i nikt nie powinien mieć.

 

Przecież nie ma tu ludzi, którzy będą cię atakować codziennie na gg bez powodu, a ty widzę sie tego obawiasz, nie wiem czemu. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Links, wczoraj już ci wysłałem na PM hasło, ale skoro piszesz, że nie dostałeś to widocznie nie doszło. Przed chwilą wysłałem jeszcze raz.

 

Dołączajcie do ligi i możemy ustalać ostateczny termin draftu.

 

Swoich danych spośród nowych graczy nie podali jeszcze Lucasso, artek i gutticpc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.