Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

po podaniu przez nich na Forum nr GG i emaili

Czy nie wystarczy zaktualizować profili na forum? Po co dublować te dane, skoro pola w profilu je uwzględniają? Zaraz pod postem mamy przecież info i o mailu i o numerze gg :roll:

 

Nie spieszy mi się do kolejnej dawki spamu na moim koncie mailowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wystarczy zaktualizować profili na forum? Po co dublować te dane, skoro pola w profilu je uwzględniają? Zaraz pod postem mamy przecież info i o mailu i o numerze gg :roll:

Nie, z prostego powodu - nikt nie będzie za każdym razem wnikał czy te dane były aktualizowane ostatnio czy też nie

 

Nie spieszy mi się do kolejnej dawki spamu na moim koncie mailowym ;)

Można to łatwo ominąć: wystarczy wpisać w środku maila jakiś nietypowy dla adresów znak np. nazwa@[]domena i spam syfy niezatrybią.

 

 

PS. Dotychczasowi uczestnicy FBL #4 nie muszą podawać swoich danych, chyba, że uległy one zmianom od poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, z prostego powodu - nikt nie będzie za każdym razem wnikał czy te dane były aktualizowane ostatnio czy też nie

Jeśli ktoś ma podać dane teraz to jaka różnica czy poda je w treści posta czy nadpisze w profilu? Wybacz, że drążę, ale zawsze byłem estetą ;)

 

Ja oznajmiam, że dane mam aktualne i można śmiało korzystać z tego co widnieje w moim profilu :) Jeśli Grabosiowi nie utrudni to komunikacji to git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma podać dane teraz to jaka różnica czy poda je w treści posta czy nadpisze w profilu? Wybacz, że drążę, ale zawsze byłem estetą ;)

 

Ja oznajmiam, że dane mam aktualne i można śmiało korzystać z tego co widnieje w moim profilu :) Jeśli Grabosiowi nie utrudni to komunikacji to git.

Oczywiście, jeśli ktoś napisze wyraźnie tak jak Ty, że ma zaktualizowane dane w profilu - nie musi wpisywać tego w oddzielnym poście.

 

Nie jestem jednak do końca pewien czemu ma służyć ta niechęć do wpisania tego, skoro i tak te dane znajdą się w pierwszym temacie topicu danej ligi.

I tak jak napisałem wyżej, po zedytowaniu adresu mailowego żadne spamy z tego tytułu nie grożą.

 

Sugerowałbym więc jednak wpisanie tego, bo potem komisz zrobi tylko kopiuj i wklej, co mu znacznie ułatwi pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dane i jestem zarejestrowany (Krwiomocz), więc się nie będę ogłaszał wszem i wobec ze swymi prywatnymi numerami i adresami. Może tak być? 8)

Przez pomyłke ci wysałem już hasło, ale jednak podaj gg i maila.

Takie są wymagania.

To samo tyczy się innych, którzy jeszcze nie podali swoich namiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dane i jestem zarejestrowany (Krwiomocz), więc się nie będę ogłaszał wszem i wobec ze swymi prywatnymi numerami i adresami. Może tak być? 8)

Przez pomyłke ci wysałem już hasło, ale jednak podaj gg i maila.

Takie są wymagania.

To samo tyczy się innych, którzy jeszcze nie podali swoich namiarów.

Po co mam ogłaszać swoje gg, skoro tego nie chcę? Mojego maila masz na stronie ligi, a w razie kontaktu zawsze masz PM tutaj. No offense, ale to bez sensu, skoro i tak się zarejestrowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Miejsca 10÷18 będą przyznawane wg. kolejności dołączenia* do założonej na Yahoo! ligi FBL #4 przez komisarza Grabosia.

*Dane niezbędne do dołączenia do ligi (nr ligi i hasło) zostaną rozesłane przez Grabosia poszczególnym zawodnikom po podaniu przez nich na Forum nr GG i emaili.

A czego tak fikusnie? Czy nie lepiej byloby skorzystac z wyboru losowego dla calej ligi od 1 do 18? ps. a w wyzszych ligach jak wyglada draft?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.