Skocz do zawartości

[07/08] FBL 4


Graboś

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co udział w czwartej lidze potwierdzili:

 

FBL #4

 

1. Pitti_8

2. Graboś

3. Kfadrat

4. Chicken

5. Billypilgrim

6. Kraso

7. Links

8. Keyla

9. Wojtekk8

10. Maquis(vel Mark_us)

 

Lista rezerwowa:

 

* Lucasso

* cieglo

* Jiwol

* gutticpc

* artek

* Mazar

* bogans

* Andrew23

* szogo

 

Jak łatwo policzyc, póki co jest 19 chętnych, wiec jeśli pozostali ludzie, którzy grali w tamtym roku nie potwierdzą swojego udziału, to zagrają wszyscy z listy rezerwowej.

 

ID ligi: 24374

We wtorek będzie już znany oficjalny skład ligi i wtedy zacznę rozsyłać hasła uczestnikom.

 

Wstępny termin draftu:

20 października, sobota 20:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że piszę to z pozycji (jeszcze?) rezerwowego, ale czy nie można podejść do draftu tydzień wcześniej tj. 13 lub 14 października (odpowiednio sobota i niedziela)?

 

Jeśli nie to trudno, ale może i innym będzie ten termin odpowiadał?

Ten termin draftu, który podałem to termin wstępny.

Jeśli większości nie będzie odpowiadał, to ustalimy inny. Natomiast jeśli zostanie ten termin który podałem, a ty nie będziesz mógł na nim być, to po prostu będzie wybierał za ciebie komputer.

Ja w tamtym roku zapomniałem o drafcie, komputer za mnie wybrał i nie było źle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku zapomniałem o drafcie, komputer za mnie wybrał i nie było źle.

Draft live to wydarzenie, którego nie można opuścić. Ułożenie listy rankingowej to już nie to samo. Tak czy siak na pewno będę, tyle, że termin, który proponuję jest dla mnie najbardziej dogodny. Jeśli wszystkim odpowiada to tym bardziej się ucieszę ;) Sam mam 2 inne ligi, w których także muszę dograć termin draftu więc staram się najpierw tutaj zbadać możliwości - kiedy planujesz zamknąć ostatecznie termin?

 

A status away można ustawiać przy 12 kolejce naboru - wtedy komputer może wybierać bo zostają same ochłapy. Wcześniej jest za dużo zabawy żeby zostawić to w rękach automatu ;)

 

Ja proponuje zaczac dyskusje gdy bedzie wiadomo kto w tej lidze bedzie gral bo poki co jest dopiero 10 zaklepanych miejs

Też fakt ;) Pozostaje nam czekać do wtorku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sobotni termin nie pasuje wcale. Przecież to wybitnie imprezowy dzień jest. Czy nie można zorganizować draftu w jakikolwiek dzień tygodnia oprócz piątku i soboty? Zgadzam się z Cięglarzem, że draft to jedna z najlepszych zajawek w fantasy i nie chciałbym jej opuścić!

 

I jeszcze coś: Graboś - jeśli dwóch uczestników z wyższych lig nie potwierdzi swego uczestnictwa (mazik z pierwszej i zaplik z trzeciej) , to przeskakujesz wyżej!! Nie wiem zatem, czy będzie Ci się chciał wówczas administrować 4 ligą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, kiedy najwczesniej wg yahoo.com moze byc draft?

25 września, czyli wtedy, kiedy oficjalnie u nas będą ustalone składy lig. Graboś wam zaproponował tylko miesiąc później. ;)

 

I jeszcze coś: Graboś - jeśli dwóch uczestników z wyższych lig nie potwierdzi swego uczestnictwa (mazik z pierwszej i zaplik z trzeciej) , to przeskakujesz wyżej!! Nie wiem zatem, czy będzie Ci się chciał wówczas administrować 4 ligą...

Zaplik jest z drugiej, a nie trzeciej. Mazik natomiast na pewno nie potwierdzi uczestnictwa, bo z gry rezygnuje. I skąd wiesz, że np. 1 liga nie będzie liczyć 9 uczestników?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaplik jest z drugiej, a nie trzeciej.

Nie zmienia to sensu mojej wypowiedzi.

 

I skąd wiesz, że np. 1 liga nie będzie liczyć 9 uczestników?

Nie wiem, ale uważam, że byłoby to z dupy. Najwyższa liga powinna mieć jakieś ustalone zasady, a nieprecyzyjna liczba uczestników to sobie może funkcjonować w czwartej.

 

Zresztą - jest deadline zgłoszeń za dwa dni i wtedy się okaże, jak to wszystko będzie wyglądać, jeśli chodzi o składy poszczególnych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wtorku jest termin zgłaszania się do ligi lub potwierdzania swojego udziału, więc kiedy już będzie znany oficjalny skład naszej ligi wtedy będziemy ustalac dokładny termin draftu.

 

Jeśli wam nie pasuje sobota to zmienimy ewentualnie na niedzielę. Co do daty, to ja wolałbym jednak bliżej sezonu, bo wtedy jest mniejsze ryzyko jakichś kontuzji itp. Wiadomo, że im więcej czasu do sezonu tym więcej złego się może stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem za wykluczeniem piątków i sobot. Niedziele są OK :)

2. Jestem za jak najbliższym początku sezonu terminem na draft.

3. Odpada 13 październik (sobota) bo robie wtedy swoją 19stke.

 

Każdy termin oprócz w/w 13.10 mniej lub bardziej mi pasuje.

 

PS. Links z rocznym doświadczeniem atakuje podium. Strzeżcie się najlepsi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.