Skocz do zawartości

Aborcja, eutanazja - Etyka


vasquez

Rekomendowane odpowiedzi

@rappar

 

a niech sobie będą nawet trzema róznymi rzeczami, istota dyskusji tkwi gdzie indziej. 

 

Od którego momentu zaczyna się człowiek ?

czy do tego momentu aborcja powinna być całkowicie legalna i wręcz na życzenie ?

czy płody z wadami nieuleczalnymi i grożącymi niezdolnosćią do samodzielnego istnienia można usuwać czy nie ?

 

jak chcesz, to się zabawiaj z zygotą. życzę wam szczęscia.

 

rzecz polega na tym, że nakopałem wam do zera przy pełnych trybunach, a wy chcecie robić robić dogrywkę w cymbergaja pod trzepakiem.

Ja w sprawie aborcji mam zdanie neutralne, istota mojego udziału w dyskusji tkwi jak sam powiedziałeś gdzie indziej - w zabawie twoim kosztem. Twoja pogarda co do ludzi o niskiej inteligencji nie byłaby taka zabawna jak jest teraz, kiedy sam pokazujesz co i rusz braki w elementarnej wiedzy, jesteś zbyt głupi, żeby zrobić o co chodziło w tekście mistrzbeatki(zarzucałeś mu rozdwojenie jaźni i ten tekst, że ma do kogo się odezwać miał rzecz jasna na myśli tą drugą osobowość). I za każdym razem jak robisz taki błąd, walisz sobie samobója, a mi sprawiasz nieopisaną radość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@findek

 

I o to chodzi, o twój świadomy, wolny wybór.

 

mam wrażenie, że radykałom chodzi o to, żeby człowiek cierpiał, skoro "los go pokarał". Bo czym innym nazwać ciążę "potworkową" ? Masz rodzić, skoro los cię ukarał potworkiem, to masz go urodzić, no matter what - i dla ciebie i dla nieszczęsnego potworka.

 

oni tak myslą w każdej dziedzinie życia.

 

masz raka, gnijesz, cierpisz ? Nie masz prawa tego zmienić, los cię ukarał rakiem i cierpieniem, masz to zaakceptować, bo "Bóg tak chciał".

 

Tylko jak sk.. syna jednego z drugim paluszek zaboli, to biegnie do sklepu i kupuje cały karton paracetamolu. Oni nienawidzą ludzkiej przyjemności, ludzkiego prawa wyboru, ludzkiego dobra. To są osbonicy patologiczni. 

 

Nietzsche powiedział, że pierwszym i ostatnim chrześcijaninem był Jezus. Zgadzam się z nim w pełni, Po 2 tys lat zostali już tylko wynaturzeni katole, którzy onanizują się cierpieniem i krzywdą innych ludzi. O własne dobro dbają za to w taki sposób, że zamordowaliby w imię swojego powodzenia i bezproblemowego życia.

 

@rappar

 

Sherlock Holmes nie wiedział, że Ziemia kręci się wokół Słońca.

 

A pouczał i wywyższał się w taki sposób, że nawet za 10 lat nie osiągnę jego poziomu.

 

zatem, moje rzekome "niezrozumienie" jakiegos obojnaka na forum internetowym, i arogancja wobec idiotów, to pikuś przy głupocie Holmesa. I to mi dodaje skrzydeł, boć Sherlock taki sam jest/był wirtualny, jak i ja.

 

A ty - "baw się moim kosztem", nie mam nic przeciwko :] Nie masz pieniędzy na inne rozrywki, to baw się chocby tym,ze jakiś obojnak cos tam powiedział, a ja zapomniałem że w ogole z nim rozmawiałem i o czym, więc jego wysokich lotów dowcip do mnie nie doleciał z powodu sraczki wysokościowej.

 

czy Cristiano Ronaldo przejmuje się jakims bezzębnym czereśniakiem z trybun, który mu do pięt nie dorasta, ale "bawi się jego kosztem" strojąc głupie miny i drąc się do niego "ty ch...ju !" ?

 

parafrazując Cristiano  : jestem zbyt piękny, mądry, bogaty i wolny, żeby takie coś mogło mi popsuć humor :] 

Edytowane przez vasquez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jednoznacznego zdania w tej kwestii, tzn. uważam całkowity zakaz za głupotę, bo ortodoksja zawsze jest nieżyciowa i dlatego nie dawałbym też ludziom 100% swobody - patologia gwarantowana.

Ale prawda jest taka, że zgodnie wyzywacie Vasqueza, który ewidentnie jest na etapie nienawiści do głupoty ludzkiej, z której, daj mu losie, prędzej czy później wydojrzeje (sam z tym walczę ale to trudna sprawa), co jest dla Was bardzo wygodne bo uczepiliście się jego mowy i kwestii rózróżnienia zarodek-zygota, a w dalszym ciągu pomijacie bardzo istotny argument, bardzo dla Was niewygodny.

Zachowujecie się jak beton - żaden z Was z osobna nie może go przegadać, więc stworzyliście kółeczko wzajemnej adoracji i wszyscy wspólnie przymykacie oko, na to że brakuje Wam merytorycznych argumentów i zgodziliście się nie zauważać wzajemnych porażek, a pomaga Wam w tym wspólne przekonanie, że rozmawiacie z troglodytą. Sam jest sobie winien za kwiecisty język ale to Was nie usprawiedliwia od tego, żeby zajrzeć za jego wulgaryzmy, zwłaszcza że mienicie się inteligentniejszymi. To nie jest dyskusja o guście filmowym czy tym, kto jest lepszym zawodnikiem - to jest poważna dyskusja Panowie :grin:

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą morderczą Europą i cudownym, szanującym życie narodem polskim ? Dlaczego to jest takie oczywiste, że aborcja do 3 czy 4 miesiąca to morderstwo, skoro duża część cywilizowanych krajów na nią pozwala ? Co jest w tej kwestii oczywistego ? "Za granicą jest diabeł"?

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ napisałem, że w sprawie samej aborcji mam zdanie podobne do twojego i najchętniej obecnego kompromisu bym nie ruszał. A w sprawie uzasadnienia jego lotności umysłu, to już argumentów sam dostarczył i śmieszyło mnie za każdym razem kiedy ten niedouczony ćwok pisał o aborcji zygoty, niemożliwej do przeprowadzenia i jednocześnie używał argumentu, że stoi po stronie nauki :) I zaraz potem przebił sam siebie z mistrzbeatką :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale prawda jest taka, że zgodnie wyzywacie Vasqueza, który ewidentnie jest na etapie nienawiści do głupoty ludzkiej

Lekarze nazywają to fachowo autoagresją :nevreness:

 

 

Od którego momentu zaczyna się człowiek ?

czy do tego momentu aborcja powinna być całkowicie legalna i wręcz na życzenie ?

 

 

 

 

 

nauka dowodzi, że odp na pierwsze dwa pytania brzmią TAk

 

Nauka na pytanie od kiedy zaczyna się człowiek odpowiada: "Tak" :nevreness:  Porażasz inteligencją :nevreness:

 

To najmniej istotne w poście Vasqueza, dlaczego nie dyskutujesz z pozostałymi argumentami, które wypisał tylko wdajesz się w ad personam ? To co pisze o podejściu 'europejskim' ma znaczenie, zadał dobre pytanie - czy prawie cała Europa zachodnia to mordercy, a my, Polscy katolicy, w dalszym ciągu mesjasz narodów ?

Rzecz w tym, że trudno uznać, co Vazqez rozumie pod pojęciem  podejścia zachodniego, bo kraje zachodnie mają różne przepisy aborcyjne od całkowitego zakazu aborcji po aborcję bez ograniczeń. A zatem z czym tu dyskutować? Z tym, że każdy kraj ma inne zdanie na ten temat? Nie ma czegoś takiego jak spójne podejście europejskie, nie ma też żadnych naukowych dowodów na temat tego, kiedy pojawia się człowiek. Nawet nie da się tego udowodnić, bo to kwestia filozofii, a nie medycyny. Medycyna stwierdziła, że zygota jest żywa i rozwija się i jak doskonale wiesz ten rozwój nie kończy się na porodzie tylko trwa jeszcze przez wiele lat. 

 

 

a jesli chodzi o ideologię i o to, że polski i maltański tępy katol nie umie myślec logicznie i ma w d,pie naukę, za to sprawia mu satysfakcję narzucanie wszystkim dookoła swojego obłąkania =- no to mamy wojnę, sk.syny :]

Jaką naukę? Płód to nie człowiek? Tego żaden poważny naukowiec nie stwierdzi. To, czy jesteśmy ludźmi, czy nie, nie zależy od tego, czy wyszliśmy z brzucha, czy nie. 6-miesięczny wcześniak jak się urodzi to jest człowiekiem, a jak nie to nie jest i można go wyskrobać? To nie ma z nauką nic wspólnego.

 

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą morderczą Europą i cudownym, szanującym życie narodem polskim ? Dlaczego to jest takie oczywiste, że aborcja do 3 czy 4 miesiąca to morderstwo, skoro duża część cywilizowanych krajów na nią pozwala ? Co jest w tej kwestii oczywistego ? "Za granicą jest diabeł"?

To nie jest wcale takie oczywiste.To znaczy zależy dla kogo, dla mnie w 4 miesiący jest oczywiste, że to człowiek. W 4 miesiącu płód ma ręce, nogi, może kopać, robić salta, serce przepompowuje krew, mózg wydziela hormony, odbierane są fale mózgowe, płód słyszy i wygląda tak:

http://www.rodzice.pl/uploads/images/0001/00000000001/3d/44//3d44fea4ff22545f7bd048409ec2c927uniqueidcmcimage1.jpg

 

Naprawdę trzeba dużo złej woli, żeby twierdzić, że to nie człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tą morderczą Europą i cudownym, szanującym życie narodem polskim ? Dlaczego to jest takie oczywiste, że aborcja do 3 czy 4 miesiąca to morderstwo, skoro duża część cywilizowanych krajów na nią pozwala ? Co jest w tej kwestii oczywistego ? "Za granicą jest diabeł"?

Zapomniałem o najważniejszym. Tutaj są rozpatrywane dwie kwestie - kiedy możemy mówić o człowieku i kiedy możemy dokonać aborcji. W różnych krajach Europy przyjmuje się różne przepisy aborcyjne, ale to wcale nie znaczy, że Szwecja uważa, że od 20 tygodnia od zapłodnienia jest się człowiekiem, a w Polsce, że od poczęcia.

 

W Europie jest ustalona zupełnie inna hierarchia wartości. Chociażby eutanazja - ludzi się zabija zgodnie z ich wolą. W Belgii i Holandii eutanazji mogą poddawać się dzieci, w Wielkiej Brytanii o eutanazji dziecka może decydować sąd na prośbę rodziców. To nie jest kwestia definicji człowieka. Po prostu na Zachodzie uważa się, że istnieją okoliczności, w których można zabić innego człowieka. 

 

No i tutaj pojawia się opinia. Moja jest taka, że jeżeli uznamy iż można kogoś pozbawić życia, to zaczną pojawiać się coraz to nowe przypadki, w których zaczniemy sobie to uzasadniać jakimiś logicznymi historiami. Chciałbyś żyć bez nogi? Bez ręki? Bez paznokcia? Bez włosów? To zacznie iść coraz dalej i dalej, dokładnie tak jak ta granica przesuwa się na zachodzie i nie chce się zatrzymać.

 

Piszesz o argumentach. Przecież w tej dyskusji jedynym argumentem po stronie proaborcyjnej jest szeroko pojęta troska o wygodę fizyczną i psychiczną ciężarnej kobiety. Innych argumentów nie ma, a przykłady gwałconych nastolatek przez ojca, czy matek z dzieckiem z mózgiem na wierzchu zmuszonych do rodzenia lub skazywanych na 5 lat więzienia to żadne argumenty.  Mogę w tej chwili zupełnie z ręki wymyślić historie dotyczące innych praw np.

 

Jeżeli biedny głodny bezdomny 18-latek, którego matka alkoholiczka wyrzuciła z domu włamie się do warzywnika, bo będzie chciał zjeść sobie jabłuszko to skażecie go na 10 lat więzienia za kradzież z włamaniem? Nie dla karania kradzieży z włamaniem #Czarny protest

 

Jeżeli biedna maltretowana żona alkoholika regularnie przez niego bita i gwałcona, niemająca siły odejść od niego podczas kolejnej awantury wbije mu nóż w serce, to skażecie ją na dożywocie? Nie dla karania morderstw. #Czarny protest

 

Fajnie się rzuca przykładami, ale prędzej mi kaktus na ręce wyrośnie niż jakikolwiek sąd skaże za aborcję niepełnoletnią zgwałconą dziewczynkę z dzieckiem jej ojca. Przepisy są formułowane w taki sposób, aby było wiadomo, jaka jest hierarchia wartości w kraju i co jest niedopuszczalne, a nie po to żeby masowo wsadzać kobiety do więzień. Jak wejdzie ustawa to chętnie poczekam aż jakąkolwiek matkę w tym kraju sąd skaże za aborcję na 5 lat pozbawienia wolności. Dawajcie znać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile inteligencja findka nie spadła w ostatnim czasie o dwa pułapy to trzeba założyć, że troluje i tak też uczynię
pytanie: czy aborcja jest zła?
odpowiedź: nie, bo jest legalna w niektórych krajach na zachodzie europy
odpowiedź zawiera w sobie tyle błędów logicznych, że... po lekturze kilku ostatnich stron obawiam się, że nie wszyscy użytkownicy potrafią do tylu liczyć
dlaczego zabijanie żydów jest złe, skoro inne kraje na to pozwalały? dlaczego niewolnictwo jest złe, skoro inne kraje na nie pozwalały? dlaczego zagłodzenie milionów ludzi na śmierć jest złe, skoro inne kraje na nie pozwalały? jedynym co można zaproponować autorowi tego typu ,,argumentów" jest aborcja postnatalna. mam rozumieć, że gdyby nagle w całej europie zakazano aborcji, to wszyscy pro-death broniliby jak pojebani życia od poczęcia, bo przecież EŁROPA!1 
mnie aborcja ani ziębi ani grzeje, na pewno jest nieprzyzwoita, może nawet niemoralna. z jednej strony śmierć potomstwa niektórych ludzi sprawiłaby mi niemałą frajdę, a z drugiej uważam że ciężko uzasadnić aborcję na życzenie w racjonalnej dyskusji nie przyjmując karkołomnych założeń.
miałem nadzieję, że to tylko moje narkotyczne zwidy, ale nie - po weryfikacji okazało się, że naprawdę w 2016 roku ktoś sądzi, że płód ludzki nie jest człowiekiem i jednocześnie nie uważa się za pierdolonego debila (sic!) do jakiego gatunku należy zatem płód ludzki, jeżeli nie homo sapiens? czym jest zarodek, jeśli nie osobnikiem ludzkim w początkowej fazie rozwoju? zdajesz sobie sprawę jeden z drugim, że dziesięć lat temu byłeś nastolatkiem, dwadzieścia lat temu dzieckiem, a dwadzieścia pięć lat temu byłeś takim właśnie ,,zlepkiem komórek" - i po dziś dzień jesteś tą samą istotą, co 25 lat temu (myślisz, że czymś więcej niż zlepkiem komórek? lol).
zabawa zaczyna się, kiedy ci mniej skretyniali zwolennicy prawa do aborcji podnoszą argumenty typu: istota ludzka=/=człowiek i wymyślają, że np. człowiek musi mieć mózg, osobnik ludzki jest tylko wtedy człowiekiem, kiedy jest świadomy albo tylko wtedy kiedy ma CUN, albo tylko wtedy kiedy jego skóra jest biała, albo tylko wtedy kiedy ma aryjskie geny, a może człowiek zaczyna się w 11 tygodniu, a może w 13, a może w pierwszy nieparzysty czwartek miesiąca bez litery ,,s" w nazwie... np. chłopaki z anhenerbe potrafili ze zdumiewającą precyzją odróżnić człowieka od podczłowieka za pomocą badania kształtu czaszki.
a zmierzam do tego, że w tym wypadku skrajny biologizm jest jedynym obiektywnym kryterium, cała reszta jest arbitralna. jeżeli jesteś pro-death, bo ciąża jest upierdliwa, to pewnie masz na to wyjebane; jeżeli jesteś pro-death, bo uważasz, że do 5 miesiąca to nie człowiek, to warto się nad tym zastanowić (bo niezabijanie niewinnych ludzi jest cool, a wywracanie biologii człowieka do góry nogami jest uncool). ktoś mógłby powiedzieć, że nie jesteśmy w stanie dokładnie zbadać, w którym momencie zaczęło się ludzkie życie i że to kryterium także jest w pewnym stopniu arbitralne, ale przecież juz najstarsi rzymianie wiedzieli, że in dubio pro reo
nie może tu zabraknąć artykułu natalii leśniak o aborcji http://www.obiektywizm.pl/aborcja-w-obronie-smierci/ w którym większość popularnych argumentów pro-death zostaje wyruchanych młotowiertarką w dupę - ale uwaga, czytacie na własną odpowiedzialność; natalia nie bierze jeńców

ogólnie wychodzi z tego, że bardziej niż aborcja wkurwiają mnie zwolennicy aborcji. widocznie wolę zabójców niż debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, dlatego takich ludzi jak Ty trzeba się obawiać, ponieważ piszesz o wartościach , doktrynach i uważasz że wiesz jak powinno wyglądać prawo dla innych , ja szanuje Twoje poglądy dlatego jak Ci żone czy córkę zgwałci imigrant to postępuj jak chcesz , będziesz chciał żeby urodziła , niech rodzi, nie będziesz chciał bo może urodzić się ciapaty down to wyślij ją na aborcję ale zostaw innym osobom co mają inne poglądy na ten temat wolny wybór. w Polsce dlatego jest taki burdel ponieważ mamy prawie 40mln ekspertów od piłki nożnej , skoków narciarskich , aborcji, gejów i wszystkiego. dlatego to jest przerażające jak ludzie takiego typu jak Ty mają bute i arogancje aby móc sobie pozwalać na pouczanie innych, w dodatku karać więzieniem . teraz czekam na wysyp małolat które będą się wypierdalać na schodach aby poronić albo będą łykać tabletki czy zbierać hajs na bilet zagraniczny. takich ludzi jak Ty trzeba się obawiać i to jest dramat że poszliśmy w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, dlatego takich ludzi jak Ty trzeba się obawiać, ponieważ piszesz o wartościach , doktrynach i uważasz że wiesz jak powinno wyglądać prawo dla innych , ja szanuje Twoje poglądy dlatego jak Ci żone czy córkę zgwałci imigrant to postępuj jak chcesz , będziesz chciał żeby urodziła , niech rodzi, nie będziesz chciał bo może urodzić się ciapaty down to wyślij ją na aborcję ale zostaw innym osobom co mają inne poglądy na ten temat wolny wybór. w Polsce dlatego jest taki burdel ponieważ mamy prawie 40mln ekspertów od piłki nożnej , skoków narciarskich , aborcji, gejów i wszystkiego. dlatego to jest przerażające jak ludzie takiego typu jak Ty mają bute i arogancje aby móc sobie pozwalać na pouczanie innych, w dodatku karać więzieniem . teraz czekam na wysyp małolat które będą się wypierdalać na schodach aby poronić albo będą łykać tabletki czy zbierać hajs na bilet zagraniczny. takich ludzi jak Ty trzeba się obawiać i to jest dramat że poszliśmy w drugą stronę.

 

Ale zdajesz sobie sprawę, że z tego wychodzi niemal anarchistyczna wizja państwa? Każdy załatwia spory sam? Nie chronimy dóbr prawnych jako społeczeństwo tylko dajemy o nich decydować ludziom?

 

Dlaczego oczekujesz ochrony prawnej w sytuacji gdy pożyczysz pieniądze, nie oddajesz w terminie i wierzyciel chce Cię zajebać? Dlaczego w Polsce jest 40 mln ekspertów od stosunków kredytowych skoro same strony tego stosunku mogą to załatwić prywatnie?

 

Dlaczego rodzice nie mogą karać dzieci za nieposłuszeństwo przez śmierć? Dlaczego w Polsce jest 40 milionów ekspertów do spraw wychowania dzieci skoro takie sprawy można załatwiać po cichu, w cieple domowego miru.

 

Gruba jest ta dyskusja, tak samo jak i gruba jest w ogóle sytuacja ideologiczna świata. Właściwie kilka głosów w tej dyskusji nawołuje do totalnego odejścia od zasad, na których oparliśmy naszą cywilizację. Przecież "człowiek miarą wszystkiego", przecież nie ma dobra i zła, są tylko ustawy i wola większości, która nigdy w życiu nie miała w ręku książki. 

 

Ale wait... przecież biały lud z zachodu idzie tą drogą to chyba musi być dobra, nie? Przecież w swojej historii Europa nigdy się nie myliła. Oh wait...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiuj jeszcze więcej leksykonów politologicznych albo zacznij pisać poważnie

 

Nie da się tego inaczej napisać żeby nie sprowadzać zdania do konkretnego dobra prawnego, ale jeżeli chcesz koniecznie to proszę bardzo:

 

Nie możesz zabijać innych ludzi bo ich życie, nawet jak są Twoi potomstwem/rodziną NIE JEST Twoją prywatną sprawą a społeczeństwo ma żywotny interes w tym żeby ich życie chronić. Dlaczego? Bo jesteśmy na tyle mądrzy że wiemy jak genialnym zjawiskiem i przeżyciem/doświadczeniem jest ludzkie życie, że wiemy że jest ono warte ochrony i nie chcemy żeby ktokolwiek kiedykolwiek bez naszej zgody mógł decydować o naszym życiu.

Edytowane przez Luki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fluber, dlatego takich ludzi jak Ty trzeba się obawiać, ponieważ piszesz o wartościach , doktrynach i uważasz że wiesz jak powinno wyglądać prawo dla innych , ja szanuje Twoje poglądy dlatego jak Ci żone czy córkę zgwałci imigrant to postępuj jak chcesz , będziesz chciał żeby urodziła , niech rodzi, nie będziesz chciał bo może urodzić się ciapaty down to wyślij ją na aborcję ale zostaw innym osobom co mają inne poglądy na ten temat wolny wybór. w Polsce dlatego jest taki burdel ponieważ mamy prawie 40mln ekspertów od piłki nożnej , skoków narciarskich , aborcji, gejów i wszystkiego. dlatego to jest przerażające jak ludzie takiego typu jak Ty mają bute i arogancje aby móc sobie pozwalać na pouczanie innych, w dodatku karać więzieniem . teraz czekam na wysyp małolat które będą się wypierdalać na schodach aby poronić albo będą łykać tabletki czy zbierać hajs na bilet zagraniczny. takich ludzi jak Ty trzeba się obawiać i to jest dramat że poszliśmy w drugą stronę.

Serio największy intelektualny wysiłek na jaki was stać w tej sprawie to pisanie o ciapatych downach? Down nie ma prawa żyć? Może zacznijmy wybijać downy w takim razie, skoro jest to jakiś argument, co?

 

Zanim zaczniesz pisać o wysypie małolat zbierających hajs na bilet, to proszę doczytaj ile małoletnich matek poddało się aborcji w zeszłym roku na podstawie obowiązującej ustawy i policz ile będzie wynosić górna granica Twojego wysypu. 15?

 

Mówimy o zabijaniu ludzi, a Ty pieprzysz o szanowaniu poglądów do zabijania. Jak Ci ukradnę samochód też będziesz szanował moje poglądy na temat tego, że powinienem CI go ukraść? Wolność nie może naruszać wolności innego człowieka. 

 

Jeżeli ktoś uważa, że można zabijać ludzi wbrew ich woli, to od Hitlera różni się tylko tym, jakie kryteria kwalifikują do bycia zabitym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio największy intelektualny wysiłek na jaki was stać w tej sprawie to pisanie o ciapatych downach? Down nie ma prawa żyć? Może zacznijmy wybijać downy w takim razie, skoro jest to jakiś argument, co?

 

Zanim zaczniesz pisać o wysypie małolat zbierających hajs na bilet, to proszę doczytaj ile małoletnich matek poddało się aborcji w zeszłym roku na podstawie obowiązującej ustawy i policz ile będzie wynosić górna granica Twojego wysypu. 15?

 

Mówimy o zabijaniu ludzi, a Ty pieprzysz o szanowaniu poglądów do zabijania. Jak Ci ukradnę samochód też będziesz szanował moje poglądy na temat tego, że powinienem CI go ukraść? Wolność nie może naruszać wolności innego człowieka.

 

Jeżeli ktoś uważa, że można zabijać ludzi wbrew ich woli, to od Hitlera różni się tylko tym, jakie kryteria kwalifikują do bycia zabitym.

na szybko. niech urodzi Ci się ciapaty down. po drugie 15 to mało ? jak będzie moda i co druga będzie chciała się skrobać to zmienisz zdanie? wolność będzie polegała na tym że bogaty poleci na zachód i wyskrobie? Hitlet to taki chwyt marketingowy :) podjarałeś się a tak nie wiele trzeba było . luki, prawo jest dla biednych, bogaty zawsze sobie znajdzie obejście, dlatego żal mi ludzi którzy wierzą w dogmaty nie patrząc na swój interes. ja np. jestem przeciwny jak wspominałem aborcji ze środków państwowych ale mam ubaw jak wystarczy lekko kogoś podkręcić :) ja cały czas nie przeczytałem "tak, na 100% jakby stado ciapatych emigrantów zgwałciłoby mi córkę lub żonę to kazałbym jej rodzić" Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "tak, na 100% jakby stado ciapatych emigrantów zgwałciłoby mi córkę lub żonę to kazałbym jej rodzić"

Pewnie dlatego, że już dawno wyrośliśmy z mentalności, w której żona jest naszą własnością, której mówimy, co ma robić.

na szybko. niech urodzi Ci się ciapaty down. po drugie 15 to mało ? jak będzie moda i co druga będzie chciała się skrobać to zmienisz zdanie? 

Nie wiem, czy wychowałbym ciapatego downa, którego nie byłbym biologicznym ojcem, ale na pewno nie kazałbym zabić bezbronnego niewinnego człowieka, niezależnie od okoliczności.

Rozumiem, że im więcej w społeczeństwie morderców, tym łagodniejsze powinny być przepisy w tej kwestii, żeby przypadkiem za dużo ludzi nie poszło do więzienia?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że już dawno wyrośliśmy z mentalności, w której żona jest naszą własnością, której mówimy, co ma robić.

Nie wiem, czy wychowałbym ciapatego downa, którego nie byłbym biologicznym ojcem, ale na pewno nie kazałbym zabić bezbronnego niewinnego człowieka, niezależnie od okoliczności.

Rozumiem, że im więcej w społeczeństwie morderców, tym łagodniejsze powinny być przepisy w tej kwestii, żeby przypadkiem za dużo ludzi nie poszło do więzienia?

 

ale chyba rozumiesz że prawnie odbierzesz prawo do wyboru , bang.

 

widzisz czyli zostawiasz sobie furtkę, zmusiłbyś swoją żonę do urodzenia (ale wyrosłeś podobno z mentalności że żona jest własnością) ale nie wiesz czy wychowałbyś dziecko ( czyli odesłał do żłobka czy zostawił w dziczy? )

poplątane z pomieszanym , sam zaczynasz się gubić jak to zaczyna bezpośrednio dotyczyć Ciebie. ja sam nie wiem czy zgwałcone dziecko chciałbym żeby żona urodziła, czy byłbym na tyle heroiczny aby chcieć wychować czy sugerować żonie żeby urodziła, i czy bym wychowywał czy nie ,jeszcze w dodatku dziecko by się urodziła a ona padłaby przy porodzie , na ja pi****le chyba sam zajebałbym wtedy dzieciaka i wszystkich lekarzy dookoła ,później poszukał Ciebie i inny fanatyków z pod znaku krzyża, są przypadki że chodzą dzieci z gwałtów a w powojennej Polsce była masa, ale to jest właśnie indywidualna sprawa ,dlatego chciałbym aby za to nie groziła mojej żonie cela razem z jej gwałcicielem , co ja tam pi****le jakbym naprawdę nie chciał tej ciąży to Ryanairem wysłałbym do Sztokholmu

po chrześcijańsku lepiej aby tacy ludzie jak Ty chodzili po domach ,czy w miejscach i edukowali, np. akcje z bilbordami są dla mnie nie smaczne ale jakaś dodatkowa edukacja jestem jak najbardziej tak ,proszę przekonywać

Chwyt marketingowy? On uzasadniał zabijanie tym, że ktoś jest Żydem, a Ty tym, że ktoś jest ciapaty.

 

uuuuuuu poleciałeś. podałem przykład , możesz zmienić ciapaty down na murzyn z wodogłowiem. nie kumasz aluzji.

a chwyt marketingowy poczytaj o Prawie Godwina, stosuje to lewica.

starożytni spartanie zrzucali narodzone dzieci ze skarpy , pogańscy wikingowie zostawiali w dziczy, oni nie mieli technologii aby badać ciąże więc dlatego dokonywali takiego wyboru, Hitlera nie trzeba używać.

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.