Skocz do zawartości

[07/08] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalny skład ekstraklasy w sezonie 2007/08:

 

FBL #1

ID Ligi: 1669

(hasła każdy dostanie PM'em)

 

Tradycyjnie zaczynamy od ustalenia terminu draftu, który jak co roku zostanie przeprowadzony na aplecie Yahoo. Tutaj przypominam o rutynowym teście appletowym.

 

Pewnie najłatwiej będzie cosik zoorganizować w przedziale piątek wieczór - niedziela wieczór.

 

Wstępnie zaproponowany termin draftu:

  • Sobota, 13 października, godz. 21:00[/*:m:18r1102s]
Ostateczny termin draftu:
  • Sobota, 20 października, godz. 21:00[/*:m:18r1102s]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę dni temu pisałem, że termin 13 mi odpowiada, a tu masz... Najprawdopodobniej właśnie wtedy będę musiał wyjechać na cały weekend. Gdyby dało się termin przesunąć o tydzień, tj. na 20 października, byłoby super... Albo w każdy inny dzień tygodnia oprócz dni 12-16 października, gdzieś tak w okolicach właśnie godziny 21, a jeszcze lepiej 22... Jak się nie da, to niestety najprawdopodobniej pozostanie mi prerank. A własciwie to moglibyście pójść na rękę weteranowi, statecznemu ojcu rodziny i w ogóle :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Żółwiu - odbierz w końcu tego PM'a i zarejestruj się w lidze na Yahoo :P[/*:m:bgf93pg8]
  • Do tej pory tylko 5 osób się odpowiedziało na apel Rigela o przesunięcie draftu o jeden tydzień, na sobotę 20 X (godzina taka sama czyli 21:00): Qba (tak), Xeus (tak), Flash (tak), Stromile (tak) i Rigel (tak). Żeby wniosek przeszedł, potrzeba jeszcze 5x tak - Rigel w Twoim interesie jest, żeby chłopaków zmobilizować (maile i nr GG masz) :P[/*:m:bgf93pg8]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.