Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV New York


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

22.10 mi pasuje takze mozemy zrobic trade miedzy ligami..

Ok, możemy zrobić. Sorry, nie miałem czasu wcześniej się odezwać. Ktoś mnie jakoś przeniesie?

Fajnie, ze sie dogadaliscie, ale poczekajcie z tym transferem bo moze sie okazac zbedny.

W weekend beda ewentualne zastepstwa za brakujacych w III i moga sie zwolnic miejsca na latwiejsze przemieszczanie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak późno to może lepiej niedziela 23.10? W sobotni wieczór można robić tysiąc innych rzeczy niż siedzenie przed kompem.

Szukasz transferu bo masz WOLNY WIECZOR?!?!?! WTF??

Bez jaj, w takich warunkach to tu bysmy nigdy sie nie dogadali w zadnej lidze...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć na czym stoję - transfer i draft 18.10 czy zostaję i draft 22.10?

Na pewno transfer do ligi obok tylko jeszcze nie wiadomo czy bedzie potrzebne by ktos szedl w druga strone. Bo moga sie zwolnic miejsca przez uzupelnienia brakow w III, czekamy do soboty i wtedy bedzie wszystko jasne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem nazwę swojej drużyny bo była słaba, nowa wcale lepsza nie jest, ale przynajmniej nie bolą mnie oczy od niej. Mam nadzieję, że nie złamałem jakiegoś punktu regulaminu...

@wiLQ zrobisz update pierwszego posta? Dzięki

Zrobie jak tylko napiszesz na jaka nazwe zmieniles ;-) Bo sa dwie nowe...

 

A propos, dzisiaj dolaczyl do Was uczestnik z listy rezerwowej na miejsce zwolnione transferami, wiec macie komplet i zaklepany termin draftu, wiec tylko sie szykowac i czekac bo glowna czesc organizacyjna zalatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.