Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga IV Florida


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę udanej współpracy z Ellisem i jak najczęstszego wystawiania go do składu :smile:

 

Nie przesadzasz trochę? Mam obecnie ponad 150 asyst przewagi nad człowiekiem morza i Juliusem, nadal mając kilku regularnych asystentów. Ja się łudzę, że obronię 15 pts...

 

Obyś się mylił :tongue:

 

Obyś się chyba nie mylił :)

Realnie masz 100 asyst przewagi nad nimi, bo mają mniej meczów rozegranych a Julius dostaje top 7 w asystach z czego wynika, że raczej się poprawi :) Zobaczymy. Wszystkim życzę jak najlepiej, ale zysk jednej strony jest stratą dla kogoś innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przypominam lidze, że dalej jestem otwarty na rozszerzenie swojej rotacji. leonard m.in na stole :smile: Jestem miłym negocjatorem i łatwo ze mną ubić deal. Tecu potwierdzi

 

A czego Ci potrzeba w zamian? U mnie każdy jest dostępny, więc możesz luknąć i zagadać na priv, jeśli coś Ci przyjdzie na myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przypominam lidze, że dalej jestem otwarty na rozszerzenie swojej rotacji. leonard m.in na stole :smile: Jestem miłym negocjatorem i łatwo ze mną ubić deal. Tecu potwierdzi

 

Potwierdzam. Wymieniliśmy około 20 stron privów na temat handlu. Co prawda dobiliśmy słownie zero tradów, ale to w sumie głównie moja wina, bo było już blisko. Ale same rozmowy są bardzo pouczające. Do końca sezonu musimy chociaż mały trade zrobić.

Aktualnie rotacja pomniejszyła mi się do 9tki graczy, czyli czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obyś się chyba nie mylił :smile:

Realnie masz 100 asyst przewagi nad nimi, bo mają mniej meczów rozegranych a Julius dostaje top 7 w asystach z czego wynika, że raczej się poprawi :smile: Zobaczymy. Wszystkim życzę jak najlepiej, ale zysk jednej strony jest stratą dla kogoś innego :smile:

 

Pisałem, że obyś Ty się mylił.

 

Tak, 100 asyst, a na średnich 0,37 w tej chwili. Nie jest to oczywiście żadna przepaść, ale widzę szanse na te 28 punktów za ast+stl.

Nie no, z bezpośrednią konkurencją raczej nie będę robił dealu :smile:

 

Spoko :) Zawsze można spróbować znaleźć deal, który sprawi, że Ty będziesz myślał, że mnie masz, a ja, że mam Ciebie :)

Ale tak już serio serio, to dla mnie na jakiś czas to chyba koniec ruchów. Zobaczymy jak pójdzie odrabianie strat w rzeczonych kategoriach i w razie czego trzeba będzie odpowiednio reagować. Mam teraz 11 solidnych graczy w rotacji, więc może się uda trochę meczów nadgonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba uciekać :) Pozytywne jest to, że oprócz strat to swoimi awansami raczej nie zabierzesz mi bezpośrednio punktów.

No i jeszcze Julius minie mnie w przechwytach a ja barce powinienem.

Czyli jestem -1 a konkurent +5. To chyba vetuję :)

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnam Harrella, było miło, ale się skończyło. Bardzo udany pick up, jestem więcej niż zadowolony :) Za ten okres 71y w rankingu a bez FT, które mnie nie obchodzi, 53ci :) Napędził mi FG bardzo ładnie a i bloki też podskoczyły nie psując w sumie niczego oprócz trójek.

Polujemy dalej, mniej już perełek niż na początku roku, ale może coś się jeszcze pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blockbuster ściągnął z rynku dwóch najbardziej hot w tym momencie graczy -Felton i Olynyk. Gratulacje.

Współczucia dla RB Team :(

 

heh.. o Olynyka myslalem, że wiecej osób powalczy. Mam nadzieje, że ta dwójka trochę powalczy do czasu, aż Blake zadebiutuje w moich barwach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż mam za dużo rozegranych meczów, dodatkowo kilku moich graczy wróci za niedługo, także wciąż z chęcią rozmienię komuś lepszego gracza. Do sprzedania mam:

- Jabari Parker - niechętnie, cenię go, bo ma świetny sezon, dołożył trójki, ale w odpowiedniej ofercie pozbędę się sentymentów :)

- Tobias Harris - nie przeszkadza mu ławka a nawet lepiej tam gra. Bardzo równy, bez upadków, dobre FG, pts, trójki i FT

- Jeremy Lin - wiem - nie gra, ale jak wróci to ma nieograniczone pole rażenia w słabiutkich Nets. Duża szansa, że będzie wymiatał. Pts, trójki, asysty, przechwyty.

- Josh Richardson - przed kontuzją pokazał próbkę swoich umiejętności, w słabych Heat może po powrocie wymiatać. Pts, trójki, przechwyty

- James Johnson - niechętnie, bo to moja perełka wyciągnięta z FA. Aktualnie ma słabszy okres, ale minuty są i wróci do swojej formy. Bardzo wszechstronny, umie wszystko.

- Parsons - wciąż nie gra dobrze, ale może niedługo zdejmą mu limit minut i będzie grał przynajmniej jak rok temu, przebłyski są. W Memphis potrzebują jego ofensywy, trójek

- Middleton - ma niedługo wrócić, pewnie na początku limit minut, ale jak wróci to pewnie na całego - Bucks potrzebują go w walce o play offy

- Ingles - najsłabszy asset, ale pod nieobecność Hooda minuty są i umiejętności też.

 

Także większość składu jest do ruszenia przy odpowiedniej ofercie. Szukam przede wszystkim konsolidacji składu 2 za 1, 3 za 2 a nawet 3 za 1. Jak ktoś zainteresowany to składać oferty, jak nie to trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.