Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2016/17 Liga IV Florida

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV Florida w sezonie 2016/17.

Po zeszlorocznych wynikach, losowaniu w grupach wg miejsc oraz uzupelnieniach z nowych zapisow w jej sklad wchodza:

[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania]

szajman8/szajman - Harpagans

ATBFLASH/Andrzej - PATAFIANOS

Sachs/Small - Small's Team

tweetas/Thom Anafellow - BlockBuster

Tecu/beren32 - Mohicans [transfer za Tochecka, ktoremu nie pasowal termin draftu]

Julius - Chorwackie Skowronki

Raf85/Rafał - Raf85 Team

budzikreal - RB Team

nawciarz - Trzebnica 76'ers

LeweBiodroSmoka/Roland - LBS Blooper$

ignazz - San Antonio Ignazze

barcalover [komisz] - God of Thunder

Sylvinho - Sylvinho Arizona

perkoz13/perkoz - perkoz Team

człowiek...morza - Człowiek Morza Team

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest barcalover bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

Draft sie odbyl 18.10 od godz. 21:00

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/40035

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek!

Edytowane przez wiLQ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi IV Florida w sezonie 2016/17.
Po zeszlorocznych wynikach, losowaniu w grupach wg miejsc oraz uzupelnieniach z nowych zapisow w jej sklad wchodza:
[po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo, kolejnosc wg grup losowania, pogrubione nicki - dołączył na yahoo]

szajman8/szajman - Harpagans
ATBFLASH/Andrzej - PATAFIANOS
Sachs/Small - Small's Team
tweetas/Thom Anafellow - BlockBuster
Tecu/beren32 - Mohicans

Julius - Chorwackie Skowronki
Raf85/Rafał - Raf85 Team

budzikreal - RB Team
nawciarz - Trzebnica 76'ers
LeweBiodroSmoka/Roland - LBS Blooper$

ignazz - San Antonio Ignazze
barcalover [komisz] - God of Thunder
Sylvinho - Sylvinho Arizona
perkoz13/perkoz - perkoz Team

człowiek...morza - Człowiek Morza Team

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top4 awansuje do III, a reszta utrzyma sie na poziomie IV.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest barcalover bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

Planowany termin draftu - wtorek 18.10 o godz. 21:00.

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/league/enbaivflorida [iD# 40035]

P.S. Poniewaz historycznie za duzo ludzi odpuszcza to wazny wycinek z regulaminu: jak ktoś nie rozegra minimum 785 gier LUB nie dokona żadnej zmiany w składzie przez 30 dni [lub wiecej] to jest dyscyplinowany automatyczną degradacją o poziom w stosunku do wywalczonego. Oba te kryteria jednoczesnie oznaczaja wylot z rozgrywek! 

Edytowane przez barcalover
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no proszę, proszę. ale skład ligi :)

zgłaszam się! BlockBuster

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak czytam Wasz skład, to zastanawia mnie co kilku zacnych kolegów tam robi. Widzę walka o top 4 będzie na całego

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Już myślałem, że Ty też tutaj :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje 5 glosow w ankiecie oraz 2 osob w lidze.

Poki co mamy az 4 swietne terminy, wiec jest ekstra i prosze tych, ktorzy nie glosowali jeszcze, by wlasnie na te daty zwrocili szczegolna uwage.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A draft o ktorej godzinie bo to dla mnie wazne przy wyznaczeniu dnia w ktorym moge brac w nim udzial?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A draft o ktorej godzinie bo to dla mnie wazne przy wyznaczeniu dnia w ktorym moge brac w nim udzial?

Start miedzy 19:30 a 21:30.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rano wypełnie ankietę, bo mojego głosu brakuje :) sorry, ale mam bardzo dużo pracy w tym tygodniu i za bardzo tu nie zagladalam.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rano wypełnie ankietę, bo mojego głosu brakuje :) sorry, ale mam bardzo dużo pracy w tym tygodniu i za bardzo tu nie zagladalam.

Nie ma sprawy, dzięki za odzew!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie mamy 13 pewniakow na wtorek 18.10 i srode 19.10.

Pozostale 2 osoby, ktore nie glosowaly, prosze o wybor ktoregos z tych dni.

Poki co ATBFLASH znow zniknal i od tygodnia nie daje znaku zycia, mimo wyslanego maila. To on tez jako jedyny nie dolaczyl do ligi na yahoo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja juz zaglosowalam ;) 18 i 19 pasują, najlepiej dla mnie byłoby o 21.15-21.30 ale dostosuje się d reszty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekamy na głosy od Juliusa i ATBFLASH oraz na dołączenie tego drugiego na Y! Milczenie ATBFLASH zaczyna być niepokojące. Posłałem kolejnego maila, może w weekend odbierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Milczenie ATBFLASH zaczyna być niepokojące.

Pamietaj, ze zaczeliscie wczesniej niz mozna bylo sie spodziewac, wiec gdyby sie pojawil 1-3 pazdziernika to byloby wciaz normalne. Takze ja zaczynam niepokoj w srode/czwartek ;-)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietaj, ze zaczeliscie wczesniej niz mozna bylo sie spodziewac, wiec gdyby sie pojawil 1-3 pazdziernika to byloby wciaz normalne. Takze ja zaczynam niepokoj w srode/czwartek ;-)

Miałeś słuszność, dzisiaj dołączył do ligi na yahoo :)

Natomiast głosów nadal brak. Powiedzmy, że czekamy jeszcze parę dni, a potem wybierzemy coś z najlepszych opcji.

Godzina 20:30-21:00 pasuje wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.