Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III North


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Davis (nr 4 wg średnich w sezonie) przez ostatnie 2 tygodnie (mniej więcej po przyjściu Cousa do NOP) jest 12 i myślę, że okolicach 10ki pozostanie.  

McCollum odpowiednio miejca w powyższych okresach: 28 i 70; Crowder 51 i 100

Ode mnie leci veto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam inne zdanie na temat tej wymiany...

 

Rozumiem ten ruch z dwóch stron i trudno mi określić, kto zyska więcej (podejrzewam, że obie strony zyskają ;))

 

Shirtless pozyskuje Davisa (gracza topowego, ale jest ryzyko kontuzji :P jak to u Davisa) za 2 solidnych, bardzo dobrych graczy (McCollum i Crowder - te miejsca ich trochę nie doceniają, każdy ma lekki spadek formy w ciągu długiego sezonu). Shirtless i tak ma dużo meczy rozegranych, zatem zamiana tych dwóch grajków na Davisa to dobre posunięcie, aby nie zostać 2 tygodnie przed końcem z 0 meczami do rozegrania, a także zwiększenie jakości składu (sam Davis > Crowder/McCollum).

 

Barca pozyskuje dwóch solidnych grajków za Davisa. Patrząc na skład Barcy, widzę, że przyda im się solidność, bo w składzie (w "10", która gra) znajdują się tacy gracze jak Jamal Muray czy E'Twaun Moore. Dodatkowo strata Davisa (zbiórki i bloki) nie będzie tak odczuwalna, bo jest wysoko w tych kategoriach i rozumiem ten ruch w kontekście walki o punkty w innych kategoriach (stls, as przede wszystkim).

 

Według mnie ta wymiana jest ok i nie będę jej wetował ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam ze oddaje Davisa za dwoch strzelcow, bo potrzebuje trojek. Jeden bardzo dobry grajek za dwoch dobrych. Nie sadze ze ta wymiana to jakas kradziez czy cos podobnego. Jestem w ciezkiej sytuacji wiec musialem cos zrobic. Kolega MJ1 chyba to dosc ladnie opisal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis (nr 4 wg średnich w sezonie) przez ostatnie 2 tygodnie (mniej więcej po przyjściu Cousa do NOP) jest 12 i myślę, że okolicach 10ki pozostanie.  

McCollum odpowiednio miejca w powyższych okresach: 28 i 70; Crowder 51 i 100

Ode mnie leci veto

O tyle co można się sugerować ostatnimi 2 tygodniami w przypadku Davisa, to nie rozumiem tego w przypadku cj'a i Crowdera. Lekkie wahanie formy + Portland jeden mecz mniej bo któryś tam był przełożony.

Nasz kochany komisarz chyba nie wie do czego służy veto. Chciałbym żebyś lepiej uargumentowal próbę oszustwa. Rozumiem niechęć do mnie ( Twoje 8 miejsce w lidze ;) ) ale do kolegi powyżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 30 dni wygląda to jeszcze gorzej kochany misiu pluszowy (lub małpeczko) :smile:

 

McCollum - 95; Crowder 156 - czyli ostatnie 2 tygodnie to wręcz idą chłopaki w górę..

 

Davis 4..

 

rozumiem wszystkie wymienione wyżej argumenty i analizowałem co zyska "niby" Barca ale to jest zwykłe golenie. jak inni nie widzą problemu to OK, ja się swojego zdania będę trzymać

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 30 dni wygląda to jeszcze gorzej kochany misiu pluszowy (lub małpeczko) :smile:

 

McCollum - 95; Crowder 156 - czyli ostatnie 2 tygodnie to wręcz idą chłopaki w górę..

 

Davis 4..

 

rozumiem wszystkie wymienione wyżej argumenty i analizowałem co zyska "niby" Barca ale to jest zwykłe golenie. jak inni nie widzą problemu to OK, ja się swojego zdania będę trzymać

 

za bardzo trzymasz się tych liczb... rozumiem, że to może być dla Ciebie wyznacznik wartości, ale bez przesady... każdy zawodnik jest dobry w kilku kategoriach, a w innych idzie mu gorzej.

 

Nawet jak Barca straci (czego się spodziewasz; ja uważam, że zyska), to uważam, że warto spróbować - Barca teraz jest w strefie spadkowej, więc musi zaryzykować, aby z niej wyjść. Ja rozumiem tę sytuację - przez długi czas byłem na szarym końcu ligi i robiłem dużo wymian (6), aby wyjść z dołu tabeli i nadal walczę o utrzymanie ;)

 

Jasne, że masz prawo do własnego zdania :smile: Według mnie naprawdę ta wymiana jest ok dla obu stron i widziałem wiele wymian mniej sprawiedliwych, co do których nikt nie miał pretensji i przeszły ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McCollum odpowiednio miejca w powyższych okresach: 28 i 70; Crowder 51 i 100

Ode mnie leci veto

za 30 dni wygląda to jeszcze gorzej kochany misiu pluszowy (lub małpeczko) :smile:

McCollum - 95; Crowder 156 - czyli ostatnie 2 tygodnie to wręcz idą chłopaki w górę..

Uwzgledniasz, ze byla przerwa na ASW, wiec ostatni "miesiac" i "2 tygodnie" to mala grupka gier?

W ogole dlaczego skupiasz sie na tych wartosciach, a nie za caly sezon?

Bo wg tego punktu widzenia i srednich ninjy to jest 71$ za 40$+25$, wiec daleko do jakiegos skandalu.

 

Dla jasnosci, nie analizowalem kategorii ani skladow, wiec moze jest to nierowny trejd, ale mocno rzucilo mi sie w oczy podkreslanie wartosci w malych probkach i decydowanie o wecie na tej podstawie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ninja z ostatnich 30 dni odpowie za mnie, próbka ładna, Davis już z DMC w składzie (więc miał ciężej utrzymać poziom). naprawdę nie potrzebuję danych z całego sezonu, by mieć prawo do zawetowania wymiany, gdy mam wrażenie, że dochodzi do dymania. sensowny FAs pobrany do uzupełnienia składu dodatkowo przesuwa nierówność tej wymiany na korzyść "małpuleńki". jedynie historia ryzyka zdrowotnego AD broni to coś w mnie. howgh

 

124kl7r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ninja z ostatnich 30 dni odpowie za mnie, próbka ładna,

Dlaczego 8-10 gier uznajesz za ladna probke?

 

naprawdę nie potrzebuję danych z całego sezonu, by mieć prawo do zawetowania wymiany, gdy mam wrażenie, że dochodzi do dymania.

Ale odnosisz to wrazenie bo celowo pomijasz dane z calego sezonu i wlasnie pytam dlaczego to robisz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ opisałem swoje wątpliwości dokładnie, nie dam się wciągnąć w dyskusję o zasadności weta, bo ewidentnie w tę stronę brniesz. już rozpoczynasz ten typowo Twój proces rozkładania na części pierwsze poszczególnych zdań a mi na to + samo wspomnienie Twojej ankiety robi mi się gorzej w musku. zmiłuj się człowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ta wymiana jest taką typową wymianą dwóch za jednego - dwóch solidnych graczy (wg rankingu Y! - 20, i 52.) za gwiazdę (3. wg Y!). Nie wiem, co można oczekiwać za gracza takiego jak Davis - dwóch graczy top 20? 3 graczy top 50? Według mnie to jest ok ;)

 

Tak na marginesie: Davis znów sie lekko połamał ;) jest day-to-day, ale zagrał tylko 17 min w ostatnim meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

sezon dobiegł końca... wielkie dzięki za grę (praktycznie mieliśmy tylko jednego olewusa, reszta drużyny 810+ meczy ma rozegrane, większość nawet 820+) :) emocjonujący sezon, gratulacje dla zwycięzców :) ja też się nim czuję, ponieważ już byłem na dnie (miałem mniej niż 40 punktów i już myślałem, że spadek jest nieunikniony), ale udało mi się wspiąć w tabeli i kończę w idealnym środku (8.miejsce). Jestem bardzo zadowolony z końcówki sezonu. Dzięki wielu ruchom na FA (Chriss, Ulis, Holmes, Richardson) i transferom (aż 6 wymian, najbardziej pomogło ostatnio - pozyskanie Goberta dało kilka dodatkowych pkt z bloków) udało się uratować ten sezon i cieszę się z tego powodu. Choć dziś rano byłem wkurzony, jak zobaczyłem, że Barea nie zagrał, a mi do Panter zabrakło 1 trójki... a tak się starałem wystawić strzelców (np. Ellington). Ale cóż... i tak bym nie był wyżej w tabeli, a z tego, jak jest, jestem zadowolony :)

 

Jeszcze raz dzięki za grę :)

 

Pozdrawiam, MJ1 (Amazing Masters)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki dla Gogalq za zwycięstwo (poruchał nas po całości od początku do końca, szczególne ukłony dla pięknie wydymanych na tradach) oraz Gryzlaka (botodraft opłacalny) i Krisssa za awans. liga wg mnie była mocna ale dość hermatyczna, kategorie ułożyły się praktycznie od początku i ciężko było sensownie potrejdować, bo większość pilnowała swego. ja zaliczyłem kolejny bezpłciowy sezon zepsuty przez kontuzje  i mocno zastanawiam się nad zostawieniem tego formatu. nie mam ani funu ani satysfakcji z grania. po raz kolejny h2h pokazuje mi absolutną przewagę nad nudnym roto (tylko ostatni tydzień był emocjonujący, gdy walczyłem o przetrwanie :P )

Edytowane przez goozman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla całego podium i dzięki za grę.

 

Ja ostatni tydzień poświęciłem analizie jaki wynik da mi awans z czwartego miejsca (w 1 lidze był olewacz) i skupiłem się na wygraniu steali oraz zajęciu drugiego miejsca w zbiórkach. Sytuacja w naszej lidze była tak skomplikowana, że musiałem też bronić innych kategorii i o mały włos bym stracił czwarte miejsce przez zawalenie w ostatnich dniach FG. W nocy już był moment, że spadłem na 5 miejsce, ale w FG i 3 uratował mnie Durant. Wstępnie wygląda na to że udało się awansować, bo mam najlepszy tiebreaker wśród drużyn z czwartych miejsc z trzecich lig.

 

Cały sezon dla mnie pechowy, bo do połowy wszystko szło gładko i wydawało się, że spokojnie zajmę miejsce w pierwszej trójce. Niestety trafiła się kontuzja Duranta, a oprócz tego mocno eksploatowany od początku sezonu Gortat dostał zadyszki i sytuacja zrobiła się nieciekawa. Końcówka tak jak wspomniałem to już były kalkulacje, czy walczyć o trzecie miejsce kosztem kategorii w których byłem wysoko, czy lepiej się skupić na obronie czwartego miejsca i  wygraniu steali.

 

Ogólnie to mam podobne przemyślenia jak goozman co do formatu roto, ale akurat obaj wolimy format h2h i emocje w każdym tygodniu sezonu, a nie tylko w ostatnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałem podziękować Marcusowi Morrisowi oraz Mylesowi Turnerowi za to że wytrzymali ze mna cały sezon, zwłaszcza temu pierwszemu bo był mega c***owy :) Cala reszta poszla w wymianach lepszych lub troche gorszych.

Żaluje oddania Goberta przez co spadlem kilka oczek w FG oraz McColuma w pakiecie z Crowderem co spowodowalo kilka punktow mniej w trojkach. Poza tym sezon dosyc udany, szkoda że nie udało się utrzymać 100pkt bo w sumie tylko o to walczylem pod koniec.

 

Dzięki wszystkim za fajna zabawe i ciekawe negocjacje przy wymianach, zwłaszcza drużynie Bad Boys Team i żałuję że nie będzie Cie w 2 lidze. Gratulacje też dla całego sztabu medycznego, już 3 sezon z rzedu omijają mnie większe kontuzje.

Wbiję też malą szpilkę w goozmana, który już na samym początku mnie zraził swoim lekceważącym podejściem, plus to śmieszne veto ktore chciał przeforsować na forum :) Później już po prostu go omijałem we wszelkich propozycjach wymian. Natomiast jeśli chodzi o stanowisko komisarza, nie mam większych zastrzeżeń. Za rok wjeżdzam z buta do 1 ligi (oby) :) 

 

Na koniec wspomne tylko o kontuzji Duranta która troche wypaczyła wyniki, gdyby nie to pewnie była by ostra walka do samego końca a tak to zaraz po informacji pewnie rozsiadłem sie w fotelu lidera oczekując tylko na koniec sezonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaliczyłem kolejny bezpłciowy sezon zepsuty przez kontuzje  i mocno zastanawiam się nad zostawieniem tego formatu. nie mam ani funu ani satysfakcji z grania. po raz kolejny h2h pokazuje mi absolutną przewagę nad nudnym roto (tylko ostatni tydzień był emocjonujący, gdy walczyłem o przetrwanie :tongue: )

 

Ogólnie to mam podobne przemyślenia jak goozman co do formatu roto, ale akurat obaj wolimy format h2h i emocje w każdym tygodniu sezonu, a nie tylko w ostatnim.

Nieustannie mnie zadziwia opinia, ze w roto emocje sa tylko na koniec...

ale skoro sam zrezygnowalem z niesmakiem z h2h to nie bardzo moge sie czepiac preferencji innych ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.