Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Pacific


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio jak powiedziałeś o tym, że można sprawdzać dane w teamlogach to coś mi tam świtało po głowie. Być może wkrótce coś zrobię w tym kierunku, ale na ten moment ma parę innych spraw na głowie, dlatego to sobie odłożę.

Z tego moze sie cos jeszcze urodzi... ale na razie zwykla tabelka na srednich zeby wykorzystac tygodniowa przerwe...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
07	14	12	03	09	10	09	07	15	86	Owls
10	06	03	13	14	13	15	08	01	83	MJ-TEAM
09	09	07	06	11	03	10	15	12	82	The Berd
03	11	15	15	12	08	04	04	08	80	Knickerbocke
15	07	05	04	15	02	08	14	09	79	Dziobaki
13	10	11	07	05	05	07	11	10	79	Love & Passi
14	03	08	12	04	12	05	10	06	74	Kraso
04	02	14	01	08	11	12	06	14	72	The Night Sh
02	13	13	09	02	14	13	01	02	69	Milwaukee Ba
05	15	10	14	01	06	01	02	13	67	Dallas Maver
12	12	02	11	06	07	11	03	03	67	FC PARAPETY
08	08	04	05	13	04	06	09	07	64	Gin Team
06	01	01	02	07	15	14	13	05	64	Pogromcy Don
11	04	06	08	10	01	03	05	11	59	Cerveza
01	05	09	10	03	09	02	12	04	55	Są Gorsi
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,33	13,59	5,60	3,13	0,99	0,62	1,55	559	86	Owls
1,02	15,24	5,90	3,49	1,15	0,62	2,13	563	83	MJ-TEAM
1,23	14,19	5,70	2,66	0,99	0,76	1,68	579	82	The Berd
1,63	15,84	5,79	2,99	0,92	0,55	1,73	561	80	Knickerbockers
1,18	13,83	6,24	2,66	0,99	0,73	1,73	558	79	Dziobaki
1,32	14,48	5,42	2,86	0,97	0,64	1,72	558	79	Love & Passion
1,23	15,05	5,37	3,28	0,92	0,63	1,89	571	74	Kraso
1,51	12,40	5,52	3,22	1,02	0,59	1,61	572	72	The Night Shift
1,34	14,94	5,26	3,65	1,06	0,48	2,10	592	69	Milwaukee Badgers
1,27	15,38	5,21	2,87	0,77	0,54	1,61	594	67	Dallas Mavericks
0,92	14,97	5,43	2,92	1,02	0,55	1,93	567	67	FC PARAPETY
1,10	13,87	5,90	2,67	0,93	0,62	1,84	573	64	Gin Team
0,91	13,53	5,49	4,11	1,11	0,67	1,90	546	64	Pogromcy Donków
1,22	14,60	5,60	2,50	0,90	0,56	1,68	571	59	Cerveza
1,26	14,95	5,27	3,05	0,89	0,65	1,91	532	55	Są Gorsi
Szkoda, ze w watku panuje taka cisza bo sowacx niezauwazenie zaliczyl jeden z piekniejszych skokow w rozgrywkach.

Z okolic strefy spadkowej pod koniec grudnia na pierwsze miejsce 2 miesiace pozniej brzmi dla mnie jak cos godne skomentowania. Co i jak sie udalo? Zwlaszcza, ze trejdow w tym okresie zadnych nie mial... same powroty do zdrowia i formy wystarczyly? LukeBerd tez wyrwal sie ze srodka na podium, wiec duzo tu zmian w czolowce... i tylko air_mj w miare stabilnie sie utrzymal wysoko.

 

Z drugiej strony jacobsman13 i szogo zaliczyli ostry zjazd, ktory rowniez az sie prosi o skrobniecie posta... heh.

 

Zas na koniec nieustannie mnie bawiaca nazwa "Sa gorsi" moze w tym sezonie nie byc prawdziwa ;-)

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uIyQ75e.png

Tutaj zbieram wyniki z całego sezonu zebrane na dzień X (w tym przypadku 15 styczeń) i wyniki zebrane z całego sezonu na dzień Y (w tym przypadku 17 luty). Następnie odejmuje je i wychodzi mi liczba punktów ile nagromadził każdy zespół przez okres od dnia X do dnia Y. Tabela ta przedstawia właśnie wyniki z badanego okresu.

 

vJ9dFjZ.png

Coś co wrzuca WilQ, czyli tabela z średnimi z całego sezonu.

MgnhrkM.png

W tej tabelce zbieram średnie zebrane z ostatniego badanego okresu danej drużyny i mnożę przez pozostałą ilość slotów jaką ma do wykorzystania do końca sezonu. W ten sposób przewiduję jak dany zespół może punktować w każdej kategorii JEŚLI zachowa takie średnie do końca sezonu. Następnie zebrane wyniki sumuję z nagromadzonymi już wcześniej punktami z całego sezonu i wychodzi mi suma punktów jaką dany zespół zbierze w każdej kategorii do ostatniego dnia rozgrywek. 

Jak widać w powyższym opisie pojawiło się słowo "JEŚLI", dlatego tą tabelkę należy brać z przymrużeniem oka. Nie pokazuje ona tego dokładnie co może się dziać, bo przykładowo Chris Paul wkrótce wróci i może drużynie która ją ma, znacznie poprawić AST, STL i FT%, zaś drużyna która ma Kevina Love'a może znacznie się obsunąć w 3PTM, PTS i REB itp. itd. Nie mniej tabelka "predykcje" może obrazowo przedstawić w którą stronę zespół zmierza.


---

Nie ma silnych na Owls. Gdzie nie spojrzeć, drużyna sowycx przoduje w tabeli. Niezależnie czy spojrzymy na oficjalną tabelę Yahoo czy na średnie ligowe. Wszędzie Owls są na 1 miejscu. To samo dotyczy powyższej tabelki podsumowującej ostatni okres około 30 dni. W 8 z 9 kategorii ta ekipa była w top6. Ta solidność w niemal każdym calu sprawia, że nie tylko to już w tym momencie jeden z głównych faworytów do wygrania tej ligi.

Dobre wyniki notował również zespół Milwaukee Badgers. Dla nich ostatni okres to poważny skok w tabeli. W ciągu miesiąca z strefy spadkowej zaczęli kręcić się w górnej połowie tabeli. Gdyby nie słabe wyniki z początku sezonu to może mogli powalczyć o awans. Niestety dla nich druzyna przebudziła się za późno i obecnie trudno marzyć o top3 na koniec rozgrywek.

W ostatnich 30 dniach świetnie również odnajdywał się zespół The Berd. Podobnie jak Owls, tak oni prezentują równy, wysoki poziom od pierwszego dnia sezonu 2016/17 i w tym momencie wyglądają na zespół, który za rok może pojawić się w 2 lidze. Zadanie jednak nie będzie łatwe, bo przecież rozegrali już 279 meczów co jest 3 wynikiem w lidze. Jeśli podpieczni LukeBerda mądrze wykorzystają pozostałe im sloty możemy w kwietniu ich widzieć w ścisłej czołówce.

Pozostałe drużyny, które mogą zaliczyć ostatni okres do udanych, to zespoły z czołówki ligowej, czyli Dziobaki, MJ Team, Knickerbockers oraz Love & Passion. Cała czwórka tych zespołów z pewnością może powalczyć o awans.

Z graczy którzy chcieliby zapomnieć o minionym czasie 30 dni to właściciele zespołów FC Parapety i Są Gorsi. W szczególności sytuacja tych drugich wygląda na ten moment fatalnie. Widmo spadku co raz bardziej zagląda w oczy zespołowi Lukacsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za to zestawienie ;-) Taka dobra robote po prostu trzeba skomentowac...

 

Nie ma silnych na Owls. Gdzie nie spojrzeć, drużyna sowycx przoduje w tabeli. Niezależnie czy spojrzymy na oficjalną tabelę Yahoo czy na średnie ligowe. Wszędzie Owls są na 1 miejscu. To samo dotyczy powyższej tabelki podsumowującej ostatni okres około 30 dni. W 8 z 9 kategorii ta ekipa była w top6. Ta solidność w niemal każdym calu sprawia, że nie tylko to już w tym momencie jeden z głównych faworytów do wygrania tej ligi.

Robiac to zestawienie mozesz na szybko sprawdzic jacy zawodnicy byli najbardziej odpowiedzialni za ten szturm?

 

Dobre wyniki notował również zespół Milwaukee Badgers. Dla nich ostatni okres to poważny skok w tabeli. W ciągu miesiąca z strefy spadkowej zaczęli kręcić się w górnej połowie tabeli. Gdyby nie słabe wyniki z początku sezonu to może mogli powalczyć o awans. Niestety dla nich druzyna przebudziła się za późno i obecnie trudno marzyć o top3 na koniec rozgrywek.

Dlaczego piszesz o swojej druzynie w trzeciej osobie? ;-)

Ale to piekny zbieg okolicznosci, ze debiut takiego zestawienia pokazuje, ze ostatnio dobrze Ci idzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiac to zestawienie mozesz na szybko sprawdzic jacy zawodnicy byli najbardziej odpowiedzialni za ten szturm?

 

Przy tak świetnych wynikach z ostatniego miesiąca ciężko mówić o dwóch-trzech najlepszych graczach. 

 

W Owls głównym graczem jest Durant (numer 1 ostatnich 30 dni). On daje najwięcej, ale trzeba wspomnieć jeszcze o:

 

-Klayu Thompsonie - tak jak KD rzucał wiele punktów i na świetnym procencie.

- Tristanie Thompsonie - jego słabe FT% są nieodczuwalne, gdyż cała reszta drużyny ma Ft% na co najmniej dobrym poziomie. Dawał wiele w REB, FG% i TO

- Noel - to samo co T.Thompson

- zdrowym Rubio i Smarcie - główni odpowiedzialni za dobre AST i STL (a te kategorie nie należały do najlepszych w drużynie Owls)

Do tego solidnie punktował jeszcze Nowitzki, Beverley, M.Williams czy świetny ostatnio Hernangomez.

 

Już parę tygodni temu przeglądałem skład Owls z małą zazdrością. Sowacx złożył bardzo mocny skład i nawet w przypadku jakiejś kontuzji jednego, a może nawet 2 graczy jakość składu nie spadnie zbyt wiele. Myślę, że jest to pierwszy zespół w tej lidze, na który bez zawahania postawiłbym swoje pieniądze na to że za rok spotkamy ich w 2 lidze..

 

Dlaczego piszesz o swojej druzynie w trzeciej osobie? ;-)

Ale to piekny zbieg okolicznosci, ze debiut takiego zestawienia pokazuje, ze ostatnio dobrze Ci idzie ;-)

To samo robię w podsumowaniach w H2H. Nie wiem czemu, ale jako "komentator" tej ligi chciałbym jakby stać obok, dlatego opisuję swoją drużynę tak jak wszystkich - czyli w 3 osobie

 

A co do zestawienia faktycznie nie co farciarskie :grin:. Co prawda po słabej pierwszej połowie rozgrywek (czyt. niemal całym 2016 roku) spodziewałem się lepszych wyników w 2017 roku. To jednak, że w ostatnim okresie będę numerem 2, traktuję jako spore zaskoczenie.

 

Według tabelki "predykcje" mój zespół jest znacznie bliższy awansu, niż zajęcie 8 miejsca (do 3 pozycji mam 7 pkt roto straty, a nad 8 miejscem mam 10 pkt przewagi), ja jednak jestem realistą - nic lepszego niż moje obecne miejsce w lidze (6) mnie raczej nie spotka. Zważywszy na ten kiepski 2016 rok mogę uznać ten środek tabeli za świetny wynik. Ciesze się, że spadku już się tak nie obawiam. Co prawda jeszcze zostało parę tygodni rozgrywek ja jednak patrząc na mój zespół jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna robota mikrofalowka! Przyznam szczerze, że nigdy do tej pory nie brałem udziału w tak wyrównanej lidze, a sezon dostarcza sporo frajdy. Był okres w zeszłym tygodniu, gdzie na średnich różnica między 1 a 6 drużyną wynosiła 2 pkt(!) co jest chyba ewenementem jak na ten etap sezonu. Osobiście robię co mogę na FAsach, aby udało się skończyć w top3, ale nie ma lekko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezwany do tablicy, dzięki za analizy innych. Nie jestem pewien czy utrzymam to #1 miejsce nawet bez kontuzji, bo dla niektórych graczy mogą po prostu przyjść gorsze czasy. Choć mam jeszcze jakieś asety na dalszą część sezonu – minuty Noela i powrót do formy C.Parsonsa.

Zacznę od analizy swojego draftu:

  1. Kevin Durant – 70$, bałem się, że przepłaciłem, nikt nie wiedział jak się rozłożą cyferki w GSW. Na szczęście KD jest chyba najlepszym graczem jak dotąd w całym sezonie. 3 punkty mniej niż w poprzednim sezonie, ale %FG + bloki rekompensują tę stratę.
  2. Ricky Rubio – 12$, na papierze wyglądało na steal, ale nie było tak różowo, dużo linijek na 5 punktów 5 asyst i parę strat. Ostatnio to wygląda lepiej, przez kontuzję Wigginsa. Ciekawe, czy go nie wytransferują do CLE i co wtedy…
  3. Tobias Harris – 20$ - solidnie za tę kasę ok.
  4. Dirk Nowitzki – 20$ - umierał na początku, może jeszcze się spłaci
  5. Jrue Holiday – 10$ - trochę nie grał na początku, ale jak wrócił to grał porządnie, dalej go wymieniłem.
  6. Nerlens Noel – 13$ - nie gram nim dużo, bo nigdy nie wiadomo ile zagra minut (może dałoby się to przewidzieć, ale trzeba, by bardziej śledzić co się dzieje w 76). Czekam na wymianę Okafora.
  7. Brandon Knight – 11$ - bust, za długo go trzymałem, strasznie niszczył %FG
  8. Danilo Gallinari – 14$ - problemy zdrowotne dość często, ale ogólnie chyba steal, warty 20-25$.
  9. Patrick Beverley – 3$ - dobry deal za tę kasę, mało pkt i %FG, ale odrabia asystami i stealami
  10. Marvin Williams – 8$ - uhm nie zachwyca, trochę przepłacony
  11. Marcus Smart – 3$ - Kopiuj/Wklej Beverley, choć gorzej niż w przypadku Patricka
  12. Tristan Thompson – 3$ - Koniec draftu szukałem zbiórek, bloków, dostałem to
  13. Adnrew Bogut – 3$ - tu też szukałem REB, BLK, bardzo nierówno, wybrałem TT, Boguta wywaliłem

10$ nie użyte, smutek

Wymiana:

Jrue Holiday – Klay Thompson – W momencie, gdy ta wymiana wyszła od Dallas Mavericks wartość obu była dość równa. Klay rzucał na słabym dla siebie %, Jrue miał mocne opoóźnione wejście w sezon. Wszedłem to, wierząc, że Klay się rozstrzela.

FA:

Salomon Hill – 4 dni, słabo wtedy

Jonathon Simmons – Prawie miesiąc po jednym dobrym meczu, ale potem nierówno

Sam Dekker – Miesiąc, jak grał to było ok, potem zleciały mu minuty

Donatas Motiejunas – 3 dni? Słabo, ale przynajmniej biorąc go zrzuciłem raka B.Knighta

Willy Hernangomez – od początku Lutego, obiecująco pod DD PTS+REB

Chandler Parsons – od 6 stycznia, wziąłem jako projekt, gdy już odrobiłem stratę w liczbie meczów. Jak na razie ciężko mu idzie ten powrót, za dużo nie oglądałem go w akcji, ale czytałem, że powinien wrócić do siebie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chandler Parsons – od 6 stycznia, wziąłem jako projekt, gdy już odrobiłem stratę w liczbie meczów. Jak na razie ciężko mu idzie ten powrót, za dużo nie oglądałem go w akcji, ale czytałem, że powinien wrócić do siebie…

Miałem go od draftu u siebie i cały czas czytałem, że ma wrócić do formy. W końcu się poddałem i wywaliłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W ostatnich 30 dniach świetnie również odnajdywał się zespół The Berd. Podobnie jak Owls, tak oni prezentują równy, wysoki poziom od pierwszego dnia sezonu 2016/17 i w tym momencie wyglądają na zespół, który za rok może pojawić się w 2 lidze. Zadanie jednak nie będzie łatwe, bo przecież rozegrali już 279 meczów co jest 3 wynikiem w lidze. Jeśli podpieczni LukeBerda mądrze wykorzystają pozostałe im sloty możemy w kwietniu ich widzieć w ścisłej czołówce.

 

 

U mnie w końcu wrócił po kontuzji George Hill, bardzo dobry w tym sezonie, kiedy gra, niestety Milsap i Ibaka dalej kontynuują grę poniżej oczekiwań... ale ciągle liczę, że to się zmieni. Pozostali grają bardzo równo, wyjątkiem Giannis, który zgodnie z przewidywaniami "rządzi". Problem z rozegraniem zbyt dużej iości spotkań, rozwiązałem właśnie wymianą, oddając Gortata plus kilku chimerycznych zawodników za zdrowego już Chrisa Paula. Pozostałości ławki które mam, np młody Curry powinny ładnie domnąć sezon. Może uda się ponownie awansować z ligi Pacyficznej :) Może 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś na ostatnią chwilę szuka zbiórek to zapraszam. Wymienię na stealsy, trójki albo asysty. Najtrudniejszy do wyciągnięcia będzie Gobert. Jedyna opcja to wymiana na kogoś robiącego 2bpg i nierozwalającego FT%, czyli na przykładowego Turnera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z rozegraniem zbyt dużej iości spotkań, rozwiązałem właśnie wymianą, oddając Gortata plus kilku chimerycznych zawodników za zdrowego już Chrisa Paula.

Zastanawia mnie dlaczego do tej wymiany nie włączyłeś Gordona, skoro teraz wyłożyłeś na niego cały dostępny budżet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dNjPgGu.png

Od ostatniego mojego postu z opracowaniem minął dokładnie miesiąc, tak więc czas na kolejną publikację podsumowującą ostatni miesiąc w naszej lidze III Pacific.

Od przerwy All-Star możemy wyróżnić 3 zespoły, których wyniki na tle pozostałych graczy wyglądały bardzo dobrze. Najlepszym z tej trójki okazał się air_mj i jego drużyna MJ-TEAM. Od początku rozgrywek ta ekipa notuje bardzo dobre wyniki w 5 kategoriach: PTS, REB, AST, STL i BLK, jednak ostatni miesiąc to chyba najlepszy okres jesli chodzi u punktowanie w tych statystykach. W REB, AST i BLK byli najlepsi z całej w ostatnim miesiącu, a w STL ustąpili jedynie Milwaukee Badgers. Główna zasługa za wyniki w tych statystykach należy do trójki LeBron, Westbrook i Nurkić, choć też swoje zrobili Jimmy Butler, Marquese Chriss, czy nawet Lou Williams który "trzymał" statystyki FT% i 3PTM ,w których akurat MJ-TEAM nie punktował już tak dobrze.

Podobnie jak miesiąc temu, tak i teraz drugim najlepszym zespołem jest Milwaukee Badgers. Przez badany okres czasu wykorzystali oni najmniej slotów z całej ligi, jednak jak się okazała nie ważna była ilość, lecz jakość. Świetny rok 2017 dla tej drużyny sprawia, że z miejsca w strefa spadkowej wskoczyli w miejsce w górnej połowie tabeli. W minionym miesiącu rzuca się w oczy przede wszystkim postęp w każdej statystyce w której przez cały sezon Badgers sobie nie radzili. Przykładowo w BLK w których przed przerwą All-Star byli najsłabszym zespołem w lidze, a w ostatnich 30 dniach znalazło się aż 6 zespołów gorszych od nich w tym aspekcie. Największy jednak skok jakościowy zanotowali w FG%, gdzie w lutym byli przedostatnim zespołem z stawki, a w minionym miesiącu... trzecią siłą ligi.

Podium zamyka ekipa Owls, która zanotowała regres w porównaniu do zeszłego okresu, w którym notowali zdecydowanie najlepsze wyniki na tle całej ligi. Nie dziwi to jednak, jeśli uświadomimy sobie, że mieli oni w drużynie Duranta. Nawet wypadnięcie najważniejszego zawodnika w ich składzie nie sprawiło, by ekipa sowycs zanotowała potężny spadek. Jak widać sprawdziły się moje słowa, w których mówiłem o tym, że nawet kontuzja 1, a może nawet 2 graczy nie zabierze ekipie Owls awansu do 2 ligi.

Miejsca 4-5 zajmują zespoły ... które, tak jak powyższa opisywana trójkę, w poprzednim podsumowaniu również znalazły się w TOP5 miesiąca. Łatwo więc wywnioskować, że zdecydowanie najlepszymi zespołami 2017 roku są te, które widzimy w powyższej, niebieskiej tabelce.
 

FFdcN2o.png

 

07dCOEs.png

 

Jak spojrzymy na 2 powyższe tabelki w zasadzie możemy być pewni, że o miejsce w 2 lidze na następny sezon wywalczy tylko 1 zespół, gdyż zarówno ekipa Owls, jak i MJ-TEAM już praktycznie mają zapewnioną pozycję 1-2. Między tymi ekipami nawiąże się jedynie walka o zajęcie 1 lokaty, która premiowana jest udziałem w Lidze Mistrzów. 

Na ten moment 3 miejsce zarówno w tabeli Yahoo, jak i w 2 powyższych tabelach zajmuje zespół The Berd, jednak w przeciwieństwie do Owls i MJ-TEAM, awansu jeszcze nie ma. Co prawda są faworytami do zakończenia sezonu na podium, jednak w pobliżu "czają się" ekipy Love&Passion i Milwaukee Badgers. Na szczęście dla nich Love&Passion od 2 miesięcy są zespołem środka tabeli, zaś Milwaukee Badgers są na ten moment w bardzo złej pozycji, która praktycznie uniemożliwia włączenie się do walki o awans, tym bardziej że ekipa The Berd utrzymuje stałą, solidną formę już od dłuższego czasu.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na sam dół tabeli, gdzie trwa równie zażarta walka jak u samej góry. O swój ligowy byt zaangażowane jest parę zespołów, choć na ten moment najgorzej wygląda sytuacja trójki: Są Gorsi, Pogromcy Donków i Cerveza. Ci pierwsi co prawda w tabeli "predykcje" znajdują sie na czele tego trio, jednak ich obecna ilość wykorzystanych slotów sprawia, że praktycznie niemożliwe jest wykorzystanie wszystkich 820 slotów do końca sezonu, a co za tym idzie ich wynik końcowy będzie znacznie gorszy niż ten z zielonej tabeli "predykcje". Na ten moment wydaje się, że jedynym zespołem, który może rozbić tą trójkę i zająć pozycję 13-15 to FC Parapety. W ostatnim miesiącu prezentowali się na tym samym, niskim poziomie co Cerveza i byli tylko minimalnie lepsi niż Pogromcy Donków. Jeśli ta drużyna chce uratować swój ligowy byt, to w ostatnich tygodniach sezonu muszą spiąć pośladki, bo strefa spadkowa jest dosyć niebezpiecznie blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialoby sie powiedziec, ze ta zwyzka forma Twojej druzyny i szanse na awans to nagroda za te zestawienia ;-)

Hah. Chyba więc za rok muszę obowiązkowo robić podobne opracowania :D, ale z tymi szansami na awans bym nie przesadzał.

 

Gdy wrzucałem miesiąc temu pierwsze podsumowanie pisałem, że nie oczekuje nic więcej niż 6 pozycji na koniec sezonu. Średnio wierzyłem, że mój zespół podtrzyma dobrą dyspozycję. Tymczasem, gdy od All-Star paru graczy złapało krótsze lub dłuższe kontuzje u rywali, to u mnie wciąż kluczowi gracze byli zdrowi i co ważniejsze, cały czas trzymali bardzo wysoki poziom. W tym momencie wygląda na to, że mogę powalczyć o top5, jednak o byciu na podium chyba nie mam co marzyć. W zbyt wielu aspektach musi pójść po mojej myśli, żebym tu zagroził TheBerdowi. 

 

Ja jednak nie rozpaczam. Mało tego. Uważam ten sezon za bardzo udany. Bardzo się cieszę, że nie podejmowałem zbyt pochopnych decyzji mimo faktu, że przez ponad 1/3 sezonu przebywałem w strefie spadkowej. Jedyna moja reakcja, to oddanie Derricka Rose'a za Caldwella-Pope'a, jednak i tak nie miało to wiele wspólnego z moją pozycją ligową, bo Różyczkę chciałem się oddać już po 2 tygodniach sezonu. Jedyny mój błąd to Oladipo. Już podczas draftu, kilka sekund po pozyskaniu go za 29$, złapałem się za głowę nie dowierzając co mnie podkusiło bym wydawał tak sporą kwotę na niego. Wychodzi więc na to, że gdybym w tamten jesienny wieczór zainwestował te 30 dolców w coś lepszego niż Oladipo, to być może świętowałbym awans. Taki DeRozan szedł kilka picków później po Oladipo, za mniejszą kwotę, a przecież DeMare'a miałem na swojej liście życzeń.

 

Na tym chyba zakończę wypowiedź bo zaczyna się zbyt dużo "gdybania".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jeszcze przy wcześniejszym podsumowaniu po cichu liczyłem na awans z 4 miejsca. Niestety plany pokrzyżowała kontuzja Love'a. Nie znalazłem dla niego zastępstwa podczas kontuzji(odrobinę to olałem :( ) za co dostało mi się spadkiem w tabeli na 8 miejsce. Małym plusem dla mnie może być ściągnięcie Ingrama, który zaczął produkować regularnie solidne cyferki. Podobnie Tony Snell stara się zastąpić Jabariego co wychodzi mi na lekki plus. Niestety szanse na awans przepaściłem sobie już w grudniu nie oddając Rodneya Hooda, który w tym sezonie bardzo często łapie kontuzje. Liczę, że gdy Love wrócił a Lillard odpalił dodatkowy bieg w pogoni za playoffs uda mi się wskoczyć chociaż na to 5-6 miejsce.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poddawaj sie mikrofalowka!

Masz awansowac do II ligi a tam walczyc ze mna i fundowac takie zestawienia przez caly sezon! ;)

Dobra robota! Pzdr!

 

Niestety chyba będziemy musieli odłożyć spotkanie się w jednej lidze na sezon 2018/2019 (no chyba, że planujesz za rok awans do 1 ligi :tongue:). Jeśli uda mi się odrobić straty i uzyskać awans to będzie to większe wydarzenie niż ten comeback Barcelony z PSG. Jednak do tego potrzebuję:

 

a) zdrowego całego składu (a już Bledsoe wypadł na cały sezon)

b)The Berd musi się wcielić w rolę PSG (czyli musiałby celowo notować słabe wyniki, a szanse na to są zerowe)

c) małej pomocy sędziów :smile: (nie wiem kto miałby przybrać rolę "arbitrów")

 

Edytowane przez mikrofalowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.