Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga III Atlantic


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Są wyniki i ze względu na to że w 1 lidze był jeden olewacz i do tego następny olewacz utrzymał się w drugiej lidze, to dwie drużyny z trzecich lig z 4 miejsca awansują wyżej.

 

 

III Atlantic

4. Anything Is Possible 1x14, 2x13

 

III North 

4. Red Panthers 1x15, 1x14

 

III Pacific

4. Love & Passion 1x15, 2x12

 

III South

4. MKS Milejów 1x14, 1x11

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mistrzu☺ nie pisałem nic o poddawaniu. Sezon przegrałem? przez zbyt dużo nieprzemyślanych ruchów na FA i w wymianach, bo draft, mimo że średnio byłem z niego zadowolony, miałem bardzo dobry.

Na razie jestem pierwszym który się nie łapie do II ligi, więc byłoby miło, Pany z lig I i II, żeby ktoś z Was zrezygnował☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zle spojrzalem na liste potencjalnych awansujacych z 4 miejsc. Wychodzi na to ze zabraknie Ci jednego pierwszego miejsca w jakiejs kategorii. Niefart. Szkoda by bylo bo zawsze cenie sobie aktywnych graczy i dobrze byloby trafic na siebie w przyszlym sezonie w II lidze.

 

Wyczuwam sarkazm kiedy okreslasz mnie "mistrzem" i chociaz go nie rozumiem to trudno.

Nie odpowiedziales mi tez na wczesniejszego posta gdzie bylem ciekaw czemu " z pewnych wzgledow" liczyles na to ze awansuje. Moze teraz mi to zdradzisz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czas na podsumowanie.

 

Z sezonu jestem zadowolony. Po zeszloroczym wygraniu bardzo slabiutkiej IV ligi bylem ciekaw jak sobie poradze z bardziej aktywnymi. Doswiadczonymi i lepszymi GMami. Ten sezon mial to zweryfikowac. Okazalo sie ze poradzilem sobie calkiem dobrze.

 

Do draftu byle dosc dobrze przygotowany i bylem z niego calkiem zadowolony. Szybko dokonalem korekt robiac kilka szybkich wymian. Fajna wymiana byla Porter-Beal bo Beal okazal sie strzalem w 10-tke ale i Porter okazal sie duza pozytywna niespodzianka wiec nikt nie stracil.

Zmiana taktyki w trakcie sezonu wyszla jakos sama z siebie i zamiast grac szerokim glebokim dobrym skladem skonczylo sie na zawezeniu skladu i graniem az czterema graczami z top 10-20. Nie do konca znalazlem odpowiedz ktora strategia jest lepsza ale na pewno posiadanie glebokiego rownego skladu daje duze szanse na dobry wynik a w razie klopotow daje mozliwosc tworzenia pakietow do wymian za topowych graczy. Ciekaw bylem jak skonczy RonnieArtestics bo to on dostal duza czesc moich zawodnikow. Okazalo sie ze zyskal kilka pozycji ale ostatecznie nie udalo sie mu zdobyc podium chociaz bylo blisko. Moze zabraklo czasu a moze czegos innego.

 

Mialem w trakcie sezonu tez pare bardzo dobrych pobran z FAsow i waiversow (Johnson,Seth Curry,Ulis,Nogueira,Hernangomez,Chriss).

Chrissa pobieralem i wyrzucalem milion razy ale ostatecznie w koncowce sezonu okazal sie przydatny, Ulis ratowal mnie podczas nieobecnosci pauzujacego Lowry'ego, Seth latal dziure po Bealu,Johnson okazal sie pobraniem roku bo byl slabsza wersja Draymonda a Nogueira czy Hernangomez swietnie wspierali moich wysokich ktorych nie mialem za duzo.

 

Oczywiscie mialem tez pare niewypalow jak wymiana Booker-Lin w ktorej oddalem dobrze grajacego zawodnika wlasciwie za darmo. Ostatecznie Lina potem pozyskalem z waiversow kiedy to Kemizo ktory wczesniej odzyskal go tez z waiversow szybko stracil wiare w niego a ja to wykorzystalem i ostatecznie bardzo mi sie przydal na koniec sezonu gdy polamal sie Seth a Booker w koncowce sezonu byl zupelnie nieprzydatny.

Paru waiversow przegapilem albo spoznilem sie z ich pobraniem a paru oddalem w wymianach i troche tego zalowalem (np Hardaway).

 

Ostatecznie skonczylem na 2 miejscu chociaz ani tej pozycji ani nawet awansu nie bylem pewny do samego konca. Naprawde nawet jeszcze wczoraj mimo przewagi kilku punktow balem sie ze nie awansuje.

Na szczescie w samej koncowce sezonu udalo mi sie obronic przed utrata punktow trojkach, asystach, blokach i stratach a nawet ku memu zaskoczeniu udalo mi sie wyrwac po punkcie w FT, punktach i zbiorkach.

Biorac pod uwage ile punktow trojek, asyst i steali dawal Lowry to gdyby nie jego kontuzja na koniec sezonu moglem miec nawet ze 3pkt roto wiecej ale ligi i tak bym nie wygral.

Marzyl mi sie awans i bardzo mi na nim zalezalo bo chcialem dostac sie do II ligi gdzie wydaje mi sie ze bedzie jeszcze wiecej aktywnych graczy i jeszcze wiecej dobrych GMow dzieki czemu gra bedzie jeszcze ciekawsza i nawet jak nie uda sie awansowac do I ligi to najwazniejsz sie w II lidze utrzymac zeby miec ciagle frajde z gry. Udalo sie :)

 

Gratulacje dla KapitanaPlanety ktory przez prawie caly sezon byl pewniakiem do wygrania ligi. Gratulacje dla Chytruza ktory (jak dla mnie) tak troche po cichu i niezauwazalnie wywalczyl awans.

Zaskoczony jestem jak nisko w ciagu ostatniego miesiaca spadl Kemizo. Piotrek tez troche dla mnie zaskakujaco spadl z podium chociaz przez wiekszosc sezonu caly czas byl w top 3. Regis byl bardzo bliski wywalczenia awansu mimo ze wydawalo mi sie ze nie ma na to wiekszych szans i wiekszosc sezonu siedzial w pklowie tabeli.

Gratki i szacun dla komisza Penetratora ktory przez prawie caly sezon byl w strefie spadkowej ale cierpliwosc dobre wymiany i umiejetne aktywne ustawianie skladu zaowocowalo 10 miejscem i zasluzone utrzymanie. Malo tego mial nawet szanse na 9 czy 8 miejsce.

Bankrut w trakcie sezonu chyba odpuscil sobie gre i szkoda. To samo stalo sie chyba z Joel Hans. Niefaknie zachowal sie GDR ktory bardzo szybko zyskal status olewusa. Nie do konca rozumiem strategie/taktyke Emiela ktory mimo moich wielu propozycji wymian na zadna sie nie decydowal i wszystkie odrzucal lub proponiwal bardzo nierowne wymiany. Wydaje mi sie ze w jego sytuacji w ktorej nie mial nic do stracenia (caly sezon w strefie spadkowej) lepsze bylo zrobienie czegokolwiek lub wrecz malej rewolucji w skladzie niz tylko opieranie sie na drobnych wymianach i pobraniach z FAsow i waiversow. Ale to tylko moja osobista opinia. Zycze bardziej udanego sezonu w przyszlym roku.

 

Wszystkim aktywnym dziekuje za gre.

Pozdro Y'all !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zadowolonych ze swojego miejsca.

 

 

Gratulacje dla Chytruza ktory (jak dla mnie) tak troche po cichu i niezauwazalnie wywalczyl awans.

 

Czaiłem się z tyłu, bo przez większość sezonu miałem mniej slotów zagranych (chociaż na koniec punktowo wyszedłem i tak lepiej niż się spodziewałem)

 

Co ciekawe, z 4 miejsca też bym awansował bo miałem 2 wygrane kategorie (sorry Regis ;])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim gratuluję awansu pozostałym medalistom. Ze względu na przyjętą taktykę i dość szybkie zyskanie przewagi rywalizacja tutaj nie należał może dla mnie do wyjątkowo pasjonujących, ale nie żeby mi to przeszkadzało ;). Biorąc jeszcze pod uwagę fakt, że dość szczęśliwie się tutaj znalazłem to ten sezon nie mógł potoczyć się lepiej. Pozdrawiam i dzięki za wspólną grę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za grę w tym sezonie. Gratulacje dla tych, którzy awansowali a zwłaszcza dla Kapitana, który ma chyba najlepszy sezon ogółem w karierze :smile:

 

Mój sezon został spaprany przez lekkomyślny draft. Świadomie nastawiłem się na konkretne wybory a właściwie ich kombinację, które okazały się słabe. Gameplan wyszedł mi dobrze ale sęk w tym, że u korzeni był źle ułożony. Cóż, to nauka. W przyszłym sezonie ułożę lepszy gameplan, zrealizuję go w 100% i będę bił się o awans ;) Wyjście ze strefy spadkowej dało mi nieco radochy, nie ukrywam i w sumie wolę bitkę o życie niż nudne zamulanie w środku tabeli bez widoków na awans czy spadek.

Edytowane przez cieglo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.