Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE 16/17


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy raz z h2h, nie miałem też za bardzo czasu na jakieś bliższe zapoznanie się z tą formułą więc draft w moim wykonaniu to była totalna improwizacja ( co pewnie widać po wyborach). Trudno mi ocenić siłę mojej drużyny (może ktoś bardziej doświadczony to zrobi), z draftu jestem średnio zadowolony, choć nie mogę powiedzieć, że nie wykonałem swoich założeń, bo też żadnych nie miałem.

Currego wyciągnąłem chyba za dość dobrą kasę, potem jakoś próbowałem skład pod niego dopasować, co średnio mi wyszło, kilka razy mogłem trochę ostrzej zagrać w graczy na których mi zależało, w dwóch przypadkach też niepotrzebnie podbijałem i zostałem z graczami na których mi średnio zależało.

Niemniej sam draft, jak i cały sezon nastawiony jest na zdobywanie doświadczenia, z draftu już jakieś wniosku wyciągnąłem i za rok pójdzie mi lepiej. Na żaden wynik się nie nastawiam, chciałbym wejść do po, ale każda wygrana będzie małym sukcesem.

Chętnie coś podealuję, w zasadzie mogę oddać każdego poza Curry'm, najchętniej któregoś z pg i pf/c.

Przyjmę pkt, steale, a i fg nie pogardzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem link do ligi co by każdy mógł sobie zobaczyć naszą walkę :)

 

Kilka aktualizacji co w zeszłym roku nie ogarnęliśmy a w tym już działają :

 

- h2h one win - czyli wygrany z danego matchupu ma 1 pkt 

- kalendarz - tym razem sprawdziłem i jest że każdy z każdym zagra min 1 raz

 

Ogólnie każdy zagra 5 dwumeczy i 10 pojedyńczych pojedynków co może dać max bilans 20-0 :)

 

Ktoś się pokusi o jakąś analizę draftu i zespołów? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.