Skocz do zawartości

Top 50 graczy NBA 16/17 wg forum e-nba


Bogut

Rekomendowane odpowiedzi

TOP 3 bo co?

 

http://www.espn.com/nba/statistics/player/_/stat/scoring-per-game/sort/avgPoints/position/shooting-guards

 

Bo najwiecej puntkow rzuca? Bo druzyna w ktorej jest nic nie osiąga, i to głownie przez tego patafiana?

Masz powyżej takiego zwykłego grajka jak C.J McCollum, ktory ma lepszą skuteczność, a nie jest LIDEREM w drużynie (bo jest nim Lillard) i nie klepie cały czas piłki jak frędzel. A to tylko zwykły C.J McCollum...

 

Więc czym się zachwycasz? Ja rozumiem, że mu możesz kibicować. Ale ta pozycja jest słabo obsadzona, skoro Harden tyle na niej znaczy. W kontekście graczy całej NBA jest tylko brodatym typem, latającym po boisku.

 

Tak i nie lubie go, i mnie strasznie wkur ... jeśli się nad tym zastanawiasz. Płaczek i łajza. Tym jest dla mnie James Harden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 3 bo co?

 

http://www.espn.com/nba/statistics/player/_/stat/scoring-per-game/sort/avgPoints/position/shooting-guards

 

Bo najwiecej puntkow rzuca? Bo druzyna w ktorej jest nic nie osiąga, i to głownie przez tego patafiana?

Masz powyżej takiego zwykłego grajka jak C.J McCollum, ktory ma lepszą skuteczność, a nie jest LIDEREM w drużynie (bo jest nim Lillard) i nie klepie cały czas piłki jak frędzel. A to tylko zwykły C.J McCollum...

 

Więc czym się zachwycasz? Ja rozumiem, że mu możesz kibicować. Ale ta pozycja jest słabo obsadzona, skoro Harden tyle na niej znaczy. W kontekście graczy całej NBA jest tylko brodatym typem, latającym po boisku.

 

Tak i nie lubie go, i mnie strasznie wkur ... jeśli się nad tym zastanawiasz. Płaczek i łajza. Tym jest dla mnie James Harden

Ohh Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Lebron James

2. Russel Westbrook

3. Kevin Durant

4. Draymond Green

5. James Harden

6. Stephen Curry

7. Blake Griffin(jeśli ozdrowieje)

8. Chris Paul

9. Paul George

10.Kawhi Leonard

11.Klay Thompson

12.Kyrie Irving

13.Anthony Davis

14.Jimmy Butler

15.Lamarcus Aldridge

16.Damian Lillard

17.Paul Millsap

18.Karl Towns

19.Kristaps Porzingis

20.Marc Gasol

 

 

Potem dokończę.

Masz Millsapa w top20 czy zakladasz ze sie jeszcze rozwija?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Millsapa w top20 czy zakladasz ze sie jeszcze rozwija?

W ostatnich sezonach tak, a jak tak myślałem na szybko, to nie wydaje mi się, by go ktoś nagle przeskoczył. Allrounder bez wad, I like it, już się ot gustów forum wyalienowałem wystarczająco doceniając Westbrooka i Griffina, to tutaj wróciłem to basic counts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich sezonach tak, a jak tak myślałem na szybko, to nie wydaje mi się, by go ktoś nagle przeskoczył. Allrounder bez wad, I like it, już się ot gustów forum wyalienowałem wystarczająco doceniając Westbrooka i Griffina, to tutaj wróciłem to basic counts.

Miło, że nie tylko ja mam Griffina nad Paulem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O te 50W to ja sie moge zalozyc ze nie zrobia w houston

Nie uprawiam hazardu także dzięki

 

 

Filozofia Wąsatego znacząco różni się od stylu gry Hardena, więc jeśli James ma wystrzelić, to musi najpierw ograniczyć klepanie. 

 

Ball finds energy i te sprawy.

Wąsaty podobno wysyła mu codziennie linki do BT Davki z meczami Phoenix z sezonów MVP Nasha także wierzę, że da się skusić i ograniczy. Wiem, że to marzycielstwo ale widzę, po prostu widzę ofensywną potęgę, którą mógłby poskładać "No D" mając takie strzelby i widzę jak przyjemnie by się to oglądało aż do 2 rundy PO. Widzę też kabaret w defensywie, czyli wszystko co najlepsze w związku z Majkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąsaty podobno wysyła mu codziennie linki do BT Davki z meczami Phoenix z sezonów MVP Nasha także wierzę, że da się skusić i ograniczy. Wiem, że to marzycielstwo ale widzę, po prostu widzę ofensywną potęgę, którą mógłby poskładać "No D" mając takie strzelby i widzę jak przyjemnie by się to oglądało aż do 2 rundy PO. Widzę też kabaret w defensywie, czyli wszystko co najlepsze w związku z Majkiem.

 

nie wiem skąd wzięło się to głupie stwierdzenie, że D'antoni jest jakimś plackowatym trenerem w obronie, a Suns grali tam super katastrofę? bez specjalnego personelu to naprawdę trudna sztuka.

 

 

z takich przykładów na szybko - to ostatnio chyba tylko Cliffordowi udało się ukręcić bicza z piachu, bez rim protectora i z average rosterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę Amare i jak sobie obejrzałem dwa meczyki z tamtych PO na świeżo, to faktycznie ciężko nakurwiać na Mike'a. Bardziej dyktat tłumu i zgadzanie się z powszechną tezę, niż to, że jest jakimś wybitnie złym trenerem. Jest po prostu przeciętny. 

Najbardziej dziwi mnie Jendras, który go przez rok bronił, a teraz się dopierdala. Ale w sumie sam mieszkam w jego mieście teraz i wiem, czemu ono deprawuje, deprymuje i co tam chcesz wsadzić po de. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem skąd wzięło się to głupie stwierdzenie, że D'antoni jest jakimś plackowatym trenerem w obronie, a Suns grali tam super katastrofę? bez specjalnego personelu to naprawdę trudna sztuka.

 

 

z takich przykładów na szybko - to ostatnio chyba tylko Cliffordowi udało się ukręcić bicza z piachu, bez rim protectora i z average rosterem.

Ale ja to w nawiązaniu do do personelu. Gordon, Anderson, Nene, Prigioni (dużo minut  Ci dwaj nie złapią ale zawsze), Beasley, Harden (nie uwierzę, że nagle mu się zachce) to trudny do zmontowania defense. Tak naprawdę to poza Beverleyem, Arizą i Capelą, bo Josha już nie liczę jako plusowego obrońcy, talentu za wiele do obrony nie ma.

 

Rappar, jak Ty to robisz, że zawsze wiesz dlaczego ktoś myśli tak, a nie inaczej ? :smile:

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar, jak Ty to robisz, że zawsze wiesz dlaczego ktoś myśli tak, a nie inaczej ? :smile:

Długi staż jako Członka forum

Naamloos-2.png

Mike uwielbia ruch piłki, Harden uwielbia ją trzymać, gdzie tu dopierdalanie?

Harden akurat pod względem ofensywy mega ogarnięty w grze i nie można powiedzieć o nim złego słowa. Trzymał z powodu tego, że musiał, jego gra w OKC jasno pokasuje, że jest w stanie się dzielić piłką. Jako bardziej skupionego na scoringu Nasha jestem w stanie go spokojnie sobie wyobrazić, tym bardziej, że gorszy od niego rzut jest w stanie zrekompensować tym, że jak dostanie piłkę przy braku ustawienia obrony przeciwnej jest bardziej groźny. 

Harden ma bad rap za ofensywę i za akcje pozaboiskowe. To naprawdę gość na poziomie all-time jeśli chodzi o atak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłajcie swoje listy, narazie jest ich 10, fajnie jakby udało się uzbierać tak z 30.

 

Tak póki co wygląda top 10 rozgrywających:

 

1.Curry

2.Westbrook

3. Paul

4. Lillard

5. Irving

6. Wall

tu byłby Antetokounmpo ale traktuje go raczej jako SF/point forwarda

7. Lowry

8. Conley

9. Walker

10. Bledsoe

 

inni którzy dostali głosy: Thomas, Jackson, Dragić, Russell, Rubio, Lin, Schroeder, Rose

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, że większość olewa Szredera mimo faktu, iż będzie miał pełne pole do popisu w Hawks plus xtra partnera w postaci Dwighta, dla którego może być to ostatnia szansa na udowodnienie, że poważnym grajkiem jest. Chyba, że sam siebie skreślił jako potencjalnego czołowego środkowego ligi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, że większość olewa Szredera mimo faktu, iż będzie miał pełne pole do popisu w Hawks plus xtra partnera w postaci Dwighta, dla którego może być to ostatnia szansa na udowodnienie, że poważnym grajkiem jest. Chyba, że sam siebie skreślił jako potencjalnego czołowego środkowego ligi

 

Bo jak pada hasło TOP to ludzie od razu myślą o najlepszych z najlepszych (zajebisty film btw) a nie ludziach którzy są na dorobku i dostają zajebistą szanse jak wspomniany "Kropek" z Niemiec czy czy ten z pekaesami z Miami co mu Nets rzucili w c*** siana i jednak został Heat bo Pat jednak wyjął ze skarpetki trochę grosza i czy to on teraz będzie grać jako wyjściowy SG czy jednak ta rola przypadnie Waitersowi? Mało tego! Pójdę o krok dalej i nawet Harrisona Barnesa bym nie spuszczał w kiblu. Devin Booker z Sicario Suns też powinien być ogrywany do nieprzytomności a chłopak grać umi. 

 

Ale z drugiej strony czy takie nazwiska nie pojawią się przy przewidywaniu kto dostanie MIP? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.