Skocz do zawartości

Top 50 graczy NBA 16/17 wg forum e-nba


Bogut

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uważasz, że D Green 15-16 < D Davisa 15-16 to samo powinieneś zastanowić się nad bierkami, albo oglądać więcej meczów poza Chicago.

Ale my nie robimy rankingu na teraz, tylko prognozę na następny sezon. Green to elitarny rolas, być może najlepszy w historii, ale on Ci zespołu sam nie pociągnie, jest w nim trzecią, a teraz nawet i czwartą opcją. Nie dziwi mnie więc wiara w AD, gostek jak był zdrowy sam pociągnął Pels do PO, overalowo ma dla mnie większą wartość niż Green, którego bardzo ciężko jest mi umieścić w top10 co nie znaczy, że go nie doceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale my nie robimy rankingu na teraz, tylko prognozę na następny sezon. Green to elitarny rolas, być może najlepszy w historii, ale on Ci zespołu sam nie pociągnie, jest w nim trzecią, a teraz nawet i czwartą opcją. Nie dziwi mnie więc wiara w AD, gostek jak był zdrowy sam pociągnął Pels do PO, overalowo ma dla mnie większą wartość niż Green, którego bardzo ciężko jest mi umieścić w top10 co nie znaczy, że go nie doceniam.

ale Przecież havlicek wyraźnie napisał ze chodzi mu o difens a ich poziom w D to jest przepaść

 

elitarny roles, to niezłe. Dajcie Greena do Clippers za Griffina i laduja nareszcie w WCF.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elitarny rolas to rozumiem o Dannym Greenie bylo?

nie

ale Przecież havlicek wyraźnie napisał ze chodzi mu o difens a ich poziom w D to jest przepaść

wiem, pisałem o tym, że to nie ma znaczenia, bo robimy przewidywania na następny sezon, ignazz ma AD na drugim miejscu bodaj - i co mu zrobisz?

elitarny roles, to niezłe. Dajcie Greena do Clippers za Griffina i laduja nareszcie w WCF.

tak pitolić to każdy sobie może, proponuję poczekać aż tak się stanie, póki co Green był/jest/będzie otoczony najlepszymi graczami na swoich pozycjach, jak by się spisywał w roli i otoczeniu Griffina to sobie tylko gdybać można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buahahahaaha 

 

CO? Harden w ofensywie jest bogiem NBA, w nadchodzącym systemie bedzie to jeszcze bardziej widoczne. To ze Houston beda tracić 130 punktów na mecz nie zmieni pozycji Hardena, który i tak zawsze olewał obrone

 

Jedyne w czym jest "Bogiem" to w stratach. To tylko brodaty frędzel biegający (lub nie) po boiskach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1    LeBron James
2    Kevin Durant
3    Stephen Curry
4    A.Davis
5    Chris Paul
6    R.Westbrook
7    J.Harden
8    P.George
9    K.Leonard
10    D.Lillard
11    B.Griffin
12    D.Cousins
13    K.Towns
14    D.Green
15    K.Irving
16    L.Aldridge
17    K.Thompson
18   J.Butler
19    C.Anthony
20    J.Wall
21    P.Milsap
22    A.Horford
23    G.Antetokounmpo
24    G.Hayward
25    D.Jordan
26    M.Gasol
27    R.Gobert
28    K.Lowry
29    K.Porzingis
30    CJ Mcmollum
31    N.Batum
32    I.Thomas
33    B.Beal
34    D.Howard
35    E.Bledsoe
36    H.Whiteside
37    K.Love
38    M.Conley
39    A.Drummond
40    D.Derozan
41    A.Wiggins
42    D.Favors
43    K.Walker
44   V.Oladipo
45    S.Ibaka
46    B.Lopez
47    D.Nowitzki
48    D.Schroeder
49    N.Jokic
50    Steven Adams


 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harden wróci do top5 w tym sezonie pełną gębą i będzie wyżej w MVP rankingach niż Westbrook. Harden u wąsatego rozkwitnie jeśli nie będą mieli większych problemów ze zdrowiem w s5. Westbrook będzie jebał triple doubles ale nie uzbiera 50W. Harden spokojnie 50 zrobi.

O te 50W to ja sie moge zalozyc ze nie zrobia w houston

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.  Lebron James

2.  Russel Westbrook

3.  Kevin Durant

4.  Draymond Green

5.  James Harden

6.  Stephen Curry

7.  Blake Griffin(jeśli ozdrowieje)

8.  Chris Paul

9.  Paul George

10.Kawhi Leonard

11.Klay Thompson

12.Kyrie Irving

13.Anthony Davis

14.Jimmy Butler

15.Lamarcus Aldridge

16.Damian Lillard

17.Paul Millsap

18.Karl Towns

19.Kristaps Porzingis

20.Marc Gasol

 

 

Potem dokończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.