Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no wiLQ, ja mam 10 pkt wiecej od ostatniego notowania. Calkiem ladny skok, tylko ze niestety powoli mi sie upside konczy, moze jestem w stanie dobić z 5-6 pkt przy dobrych wiatrach.

Mialem na mysli brak zmian w skladzie dolow na srednich, a nie zadnych zmian w punktach roto.

Ale oczywiscie jak sie wyrwiesz to przestanie byc aktualne, wiec powodzenia ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucajac dane ze wszystkich kategorii do swietnego podsumowania januarego...

BTW, brak tabelek to chyba sygnal, ze wszyscy sa zadowoleni z narzedzi ninjy, prawda? ;-)

Analiza i narzędzie - wszystko pięknie, ale tak nie widzisz tydzień po tygodniu (szczególnie po dłuższym czasie) jak sie zmieniało wszystko!

 

Takie skoki jaki zaliczyl dannygd od ostatniego zestawienia sa dla mnie glownym powodem do wrzucania tabelek, bo bez nich zupelnie umyka dla ludzi z zewnatrz jak rozne drogi moga prowadzic na dobre pozycje.

Moze to tylko chwilowa zwyzka formy, ale przynajmniej na dzisiaj wyglada to dobrze...

Powinienem powiedzieć tak: świetny draft i rewelacyjny manager - musiały przynieść skutek ;)

A tak na poważnie: już po drafcie mówiłem, że wielu nie docenia mojej ekipy, która wprawdzie sięgnęła dna - a ja nie panikowałem, spokojnie szukałem dealu i mówiłem wprost, że wystarczy korekta jednego z masy PG na PF/C i będzie pięknie. No więc zrobiłem to i są efekty!

Poniekąd jestem zdumiony, że tak szybko wskoczyłem na pudło a dzisiejsze 1 miejsce, szczerze przerosło moje oczekiwania - szczególnie, że Reggie dopiero się rozgrzewa, a Favors tak naprawdę jeszcze nie zaczął więc jest upside.

Czasami "trust the process"!

 

Swoją drogą wiLQ zobacz jak ciekawie prognozy na dziś wyglądają - Ty nie doceniłeś Gerarda, ja Januarego (choć obaj z ciekawym komentarzem), trochę wciąż poniżej oczekiwać FC Siner i dosyć pasywny dół tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddam combo punktów i trójek za staty wysokich.

Chyba dobiliśmy dealu :) przynajmniej na yahoo potwierdziłem.

Wydaje mi się, że Steph i Kawhi to w sumie równi goście, a tylko od ekipy zależy co kto preferuje. Mi boost w 3p i ast zdecydowanie się przyda. Tracę trochę reb i minimalnie blk i to.

Jako bonus - bracia w jednej ekipie. It has to be magic :)

Dodam, że Farieda pozbywam się bo mnie irytuje i uważam go za takiego se asseta ze względu na te skoki (za często trafiałem na te jego słabe dni, a kilka niezłych przegapiłem). Sam go zaproponowałem, może januarego nie będzie wpieniał tak jak mnie.

 

Btw, chyba nieźle wyglądam jak na kandydata przedsezonowego do spadku. I obecny wynik to prawie czysty draft ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietny deal, brawo Panowie.

Ale zaraz, zaraz, chwileczkę!

Na pierwszy rzut oka może i to nie jest podejrzane, ale weźmy statsy za ostatni tydzień, czyli najświeższą formę obu. Kawhi bije na głowę Stefka! Różnica 26 miejsc, ale co ważniejsze 0,84 value!! To są ze DWIE KLASY różnicy!!!

Za mała próbka?? To weźmy ostatnie 3 sezony. Średnio w każdym sezonie Curry LEPSZY od Leonarda od jakieś 0,50 W VALUE RANKINGU 9-cat!! To ma być równy trejd??!!! KPINY JAKIEŚ!!! Śmierdzi wałkiem na kilometry!! Zresztą... ech, szkoda słów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, zaraz, chwileczkę!

Na pierwszy rzut oka może i to nie jest podejrzane, ale weźmy statsy za ostatni tydzień, czyli najświeższą formę obu. Kawhi bije na głowę Stefka! Różnica 26 miejsc, ale co ważniejsze 0,84 value!! To są ze DWIE KLASY różnicy!!!

Za mała próbka?? To weźmy ostatnie 3 sezony. Średnio w każdym sezonie Curry LEPSZY od Leonarda od jakieś 0,50 W VALUE RANKINGU 9-cat!! To ma być równy trejd??!!! KPINY JAKIEŚ!!! Śmierdzi wałkiem na kilometry!! Zresztą... ech, szkoda słów....

Wałkiem? Dostałem propsa z zapytaniem, napisałem, że dla mnie Curry = Kawhi. Gratisowo dorzuciłem Farieda (dlaczego napisałem wcześniej). Nie wiem skąd te wyliczenia value, powiem na co ja zwracałem uwagę: avg za obecny sezon oraz last miech i tydzień. Patrzyłem tylko na yahoo. Średnie za sezon maja bardzo podobne w fg, ft, pt, st. Curry lepszy w 3p i ast, a gorszy w reb, blk i to. 3p i ast bardzo mi brakuje i głównie temu się zgodziłem (szczególnie dwukrotna przebitka w 3p). Fakt, że ostatnio Kawhi jest lepszy, ale nie o 2 klasy, nie przesadzajmy. Plus mimo wszystko liczę, że trochę kosmicznej zeszłorocznej formy Curry pokaże :)

Transfer zweryfikuje rzeczywistość. I pomyśleć, że przed sezonem byłem blisko oddania Kawhiego i Mylesa za Currę (z jakimś dodatkiem) ;)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, zaraz, chwileczkę!

Na pierwszy rzut oka może i to nie jest podejrzane, ale weźmy statsy za ostatni tydzień, czyli najświeższą formę obu. Kawhi bije na głowę Stefka! Różnica 26 miejsc, ale co ważniejsze 0,84 value!! To są ze DWIE KLASY różnicy!!!

Za mała próbka?? To weźmy ostatnie 3 sezony. Średnio w każdym sezonie Curry LEPSZY od Leonarda od jakieś 0,50 W VALUE RANKINGU 9-cat!! To ma być równy trejd??!!! KPINY JAKIEŚ!!! Śmierdzi wałkiem na kilometry!! Zresztą... ech, szkoda słów....

Cholera, od razu widać kto jest bardziej doświadczony. To sie nadaje pod Veto tak, dobrze rozumiem?

Vetujemy, trzeba ochronić Januarego!

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, od razu widać kto jest bardziej doświadczony. To sie nadaje pod Veto tak, dobrze rozumiem?

Vetujemy, trzeba ochronić Januarego!

Hehe, dobra wrzuta :peaceful:

 

Swoją droga nie macie już szans - jak skompletuję za moment set Curry'ch to będę miał +100 do zajebistości i was wszystkich pozamiatam. Uprzedzałem :peaceful:

 

Curry tu, Curry tam, Curry pozamiata wam  :unconscious: ram tam tam :playful:

 

Chyba trzeba już iść spać bo mi odbija :moon:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawa wymiana z DeMarcusem. Chyba trochę zazdroszczę. Wg mnie Gilusie tym ruchem włączyli się go walki o zwycięstwo w tym sezonie.

Tia. Podejrzewam, że w I lidze czy LM taka wymiana by nie przeszła. Rozumiem, że Szulim tankuje zbiórki, ale gdyby się ogłosił to dostałby pewnie lepsze propozycje za Cousinsa.

 

PS: 70$ za Zubaca! January musi mocno w niego wierzyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.