Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

$8   Elfrid Payton

$22 D'Angelo Russel

$3   Buddy Hield

$3   Marcus Smart
$50 Damian Lillard
$15 Zach LaVine
$12 Kent Bazemore
$12 Rodney Hood
$10 Nikola Mirotić
$16 Dwight Howard
$9   Clint Capela
$36 DeAndre Jordan
$4   Bismack Biyombo

Sporo upside'u, wszyscy gracze, oprócz DAR w budżecie, imo ładnie rozłożone kategorie, oprócz oczywistych braków w BLK i TO, no i na koniec zapowiedź wyrwania nóg z dupy przez Leszczura :D plan minimum - brak spadku - zdecydowanie na wyciągnięcie ręki, a później sky is the limit :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak dałeś ciała, bo wszystkich nie kupiłeś ;-)

Co poradze, że potem licytowaliscie ponad mój budżet ;)

 

Generalnie jeśli Embiid zagra choć 90% mojej projekcji (dosyc zachowawczej), to i tak zadziwiająco dobrze wypadam i mam czym handlować.

 

Także na dziś zapraszam każdego do składania propozycji (zapewne na PG, ale innych nie wykluczam) na bazie których być może całkiem zmodyfikuje swoją taktyke. Oczywiście dziś na szybko szukam ciekawych propozycji z PF/C w roli głównej, którzy fajnie jak by mieli BLK i nie psuli mocno FT, ale jak ktoś chce DAJ czy Goberta zaoferować to zapraszam również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za draft.

Postanowiłem nowatorsko zatankować trójki w sezonie w którym ich ilość na pewno będzie rekordowa.

FT% i punkty chyba tez?

 

Absolutnie celowe. To jakaś faszystowska propaganda że puntowanie FT% wyklucza kupno Hardena. :smile:

Nie propagadna tylko proste dodawanie i odejmowanie bo bez FT% w sumie obaj sa warci sporo mniej niz ceny, ktore za nich w sumie zaplaciles co czyni ta strategie [piszac delikatnie] malo optymalna...

 

Generalnie jeśli Embiid zagra choć 90% mojej projekcji (dosyc zachowawczej)

To przeciez zalezy glownie od tego jak masz wysoko postawiona poprzeczke, gdzie go widzisz w rankach za sezon? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie jestem zadowolony. Cuś skiepściłem 2 część draftu, a to raczej była zawsze moja mocna strona. Nie wiem po co podbijałem wysokich typu Len i Plumlee, mając już dwóch centrów. Myślałem, że ktoś jeszcze pociągnie, podobnie jak z Sullingerem. Nie wiem też dlaczego, ale wydawało mi się że Covington ma SG/SF... a tu SF/PF :-/

Zostałem właściwie z jednym CP3 na obwodzie, więc trzeba będzie być aktywnym na FA, ew. szukać trejdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.